Göktuğ Aksoy’un Kızı Oldu - Mersin İstikbal Gazetesi

Göktuğ Aksoy’un Kızı Oldu

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Gençlik Komisyonu Başkanı Göktuğ Aksoy ve Eşi Ayşe Aksoy’un bir evladı daha oldu. Kız olan evladına Umay Gökçen ismini veren Aksoy çiftinin bir de 3 yaşında Ali Göktürk isminde oğlu bulunmaktadır.

Benzer Haber Başlıkları

 • Ticarette Malezya Baharı Çiçek Açıyor…

  Mesafesi çok uzak, kültürü çok yakın olan Malezya ile ticaret hacmimiz ikiye katlandı…

 • Ortak Gündem Mülteciler

  Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla medya araştırması gerçekleştirdi. Ajans Press’in Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği (BMYK) verilerinden edindiği bilgilere göre son yıllarda savaş ve iç karışıklar nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalanların sayısı şimdiye kadar olan en yüksek seviyelere ulaştı.

 • “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye ulaştı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla kısa bir süre önce Mersin Taşucu Limanı’ndan yola çıkan “Umudu Ol” yardım gemisi hedefine ulaştı. Somali’nin başkenti Mogadişu’da Kızılay ve yerel yetkililer tarafından karşılanan 13 bin tonluk insani yardım malzemesi, gerekli işlemlerin ardından dağıtılmaya başlanacak.

 • Delal ile Başar Evlendi

  İstikbal Haber/ Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mehmet Akça'nın Oğlu Başar ile Delal Evlendi.

 • Dünya Bakliyat Günü Kutlandı

  Bakliyat Türlerinden Yapılan 15 Çeşit Yemek İkram Edildi

Son Güncelleme: 07 Eylül 2013, Cumartesi
  
Göktuğ Aksoy’un Kızı Oldu
 
İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Gençlik Komisyonu Başkanı Göktuğ Aksoy ve Eşi Ayşe Aksoy’un  bir evladı daha oldu. Kız olan evladına Umay Gökçen ismini veren Aksoy çiftinin bir de 3 yaşında Ali Göktürk  isminde oğlu bulunmaktadır.


Dünyaya gözlerini açan Umay Gökçen Aksoy’a İstikbal Gazetesi olarak sağlıklı bir ömür diler ve Allah analı babalı büyütsün diyoruz.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri