Hande ve Emre Evlendi - Mersin İstikbal Gazetesi

Hande ve Emre Evlendi

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Can’ın oğlu Emre, Hande ile Evlendi. Emine Can-Muhammed Can’ın oğlu Emre Can, Huriye Dinlemez ile Kemal Dinlemez’in kızı Hande ile muhteşem bir düğünle evlendiler.

Benzer Haber Başlıkları

 • Ticarette Malezya Baharı Çiçek Açıyor…

  Mesafesi çok uzak, kültürü çok yakın olan Malezya ile ticaret hacmimiz ikiye katlandı…

 • Ortak Gündem Mülteciler

  Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla medya araştırması gerçekleştirdi. Ajans Press’in Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği (BMYK) verilerinden edindiği bilgilere göre son yıllarda savaş ve iç karışıklar nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalanların sayısı şimdiye kadar olan en yüksek seviyelere ulaştı.

 • “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye ulaştı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla kısa bir süre önce Mersin Taşucu Limanı’ndan yola çıkan “Umudu Ol” yardım gemisi hedefine ulaştı. Somali’nin başkenti Mogadişu’da Kızılay ve yerel yetkililer tarafından karşılanan 13 bin tonluk insani yardım malzemesi, gerekli işlemlerin ardından dağıtılmaya başlanacak.

 • Delal ile Başar Evlendi

  İstikbal Haber/ Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mehmet Akça'nın Oğlu Başar ile Delal Evlendi.

 • Dünya Bakliyat Günü Kutlandı

  Bakliyat Türlerinden Yapılan 15 Çeşit Yemek İkram Edildi

Son Güncelleme: 04 Temmuz 2013, Perşembe
Hande ve Emre Evlendi
 
İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Can’ın oğlu Emre, Hande ile  Evlendi. Emine Can-Muhammed Can’ın oğlu Emre Can, Huriye Dinlemez ile Kemal Dinlemez’in kızı Hande ile muhteşem bir düğünle evlendiler.


 
Tuana Düğün salonunda yapılan düğüne düğün sahiplerinin yakınları ile eş dost ve akrabalar katıldı. Ayrıca, MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Rauf Aydemir, Ziya Erdoğan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri: Fahri Ötlü, Ali Keklik, Rüştü Aydın, Çiftlikköy Beldesinin son başkanı Bünyamin Yalınayaklı, Mezitli Esnaf Odası Başkanı Mustafa Köç’te katıldı.


Düğün, gelinle damadın dans adavet edilmesi ile başladı oyun havaları ile uzun süre devam etti. Halaylar çekildi ve davetliler bol bol eğlendiler bu arada Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Aybüke Ayberk’inde misafir olarak katıldığı düğünde istek üzerine birkaç türkü söyledi.Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri