Sarı ve Kaynak Ailelerinin Mutlu günü - Mersin İstikbal Gazetesi

Sarı ve Kaynak Ailelerinin Mutlu günü

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’nın Gazi üniversitesi uluslar arası ilişkiler araştırma görevlisi oğlu Buğra Sarı ile İnşaat mühendisleri eski oda başkanı Aydın Kaynak’ın Başkent üniversitesi kütüphanesi uzmanı kızı Özge Kaynak

Benzer Haber Başlıkları

 • Ticarette Malezya Baharı Çiçek Açıyor…

  Mesafesi çok uzak, kültürü çok yakın olan Malezya ile ticaret hacmimiz ikiye katlandı…

 • Ortak Gündem Mülteciler

  Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla medya araştırması gerçekleştirdi. Ajans Press’in Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği (BMYK) verilerinden edindiği bilgilere göre son yıllarda savaş ve iç karışıklar nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalanların sayısı şimdiye kadar olan en yüksek seviyelere ulaştı.

 • “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye ulaştı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla kısa bir süre önce Mersin Taşucu Limanı’ndan yola çıkan “Umudu Ol” yardım gemisi hedefine ulaştı. Somali’nin başkenti Mogadişu’da Kızılay ve yerel yetkililer tarafından karşılanan 13 bin tonluk insani yardım malzemesi, gerekli işlemlerin ardından dağıtılmaya başlanacak.

 • Delal ile Başar Evlendi

  İstikbal Haber/ Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mehmet Akça'nın Oğlu Başar ile Delal Evlendi.

 • Dünya Bakliyat Günü Kutlandı

  Bakliyat Türlerinden Yapılan 15 Çeşit Yemek İkram Edildi

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2013, Çarşamba
Sarı ve Kaynak ailelerinin mutlu günü
 
Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’nın Gazi üniversitesi uluslar arası ilişkiler araştırma görevlisi oğlu Buğra Sarı ile İnşaat mühendisleri eski oda başkanı Aydın Kaynak’ın Başkent üniversitesi kütüphanesi uzmanı kızı Özge Kaynak muhteşem bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi
Mersin MERADA salonunda gerçekleştirilen düğün törenine Başta Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın olmak üzere Mersin dışından çok sayıda oda başkanı ve yerel siyasetçinin katılırken gönderilen yüzlerce çelenk ise dikkat çekti.
Genç çiftin düğün salonuna 1964 model antika Chevrolet marka otomobil ile gelişleri ve meşaleler eşliğinde salona girişleri ise görülmeye değerdi.Buğra ve Özge kendilerine ayrılan bölümde yer almalarından sonra bir süre sonra nikah törenine geçildi ve çiftin nikah şahitliklerini Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Emniyet Müdürü Süleyman İkizer, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın ile Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer yaparken nikahı ise Mezitli Belediye Başkanı avukat Uğur Yıldırım kıydı.

Özge Kaynak ve Buğra Sarı’nın birbirlerine evet sözü vermelerinden sonra imzalar atıldı ve nikah cüzdanı mutluluk dilekleriyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu tarafından gelin Özge Sarı’ya verildi.
Nikah töreninden sonra genç çift ilk danslarını yaptıktan sonra başlayan eğlence geç saatlere kadar sürdü ve düğün sonrası Özge ve Buğra Sarı çifti balayını geçirmek üzere Mersin’den ayrıldı.
 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri