Zübeyde & Mustafa Evlendi - Mersin İstikbal Gazetesi

Zübeyde & Mustafa Evlendi

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Çıtak’ın yeğeni Mustafa İlhan, Zübeyde ile evlendi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Ticarette Malezya Baharı Çiçek Açıyor…

  Mesafesi çok uzak, kültürü çok yakın olan Malezya ile ticaret hacmimiz ikiye katlandı…

 • Ortak Gündem Mülteciler

  Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla medya araştırması gerçekleştirdi. Ajans Press’in Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği (BMYK) verilerinden edindiği bilgilere göre son yıllarda savaş ve iç karışıklar nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalanların sayısı şimdiye kadar olan en yüksek seviyelere ulaştı.

 • “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye ulaştı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla kısa bir süre önce Mersin Taşucu Limanı’ndan yola çıkan “Umudu Ol” yardım gemisi hedefine ulaştı. Somali’nin başkenti Mogadişu’da Kızılay ve yerel yetkililer tarafından karşılanan 13 bin tonluk insani yardım malzemesi, gerekli işlemlerin ardından dağıtılmaya başlanacak.

 • Delal ile Başar Evlendi

  İstikbal Haber/ Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mehmet Akça'nın Oğlu Başar ile Delal Evlendi.

 • Dünya Bakliyat Günü Kutlandı

  Bakliyat Türlerinden Yapılan 15 Çeşit Yemek İkram Edildi

Son Güncelleme: 16 Eylül 2013, Pazartesi
Zübeyde & Mustafa Evlendi
 
İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Çıtak’ın yeğeni Mustafa İlhan, Zübeyde ile evlendi.
Macit Özcan Spor Tesislerinde yapılan muhteşem düğünde; Mehmet&Emine Polat ailesinin kızı Zübey’de ile Nurhan&Faruk İlhan ailesinin oğlu Mustafa yeni bir hayata merhaba dediler.


Nikah merasiminde ise MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir ile MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tat, nikah şahitliği yaptılar.
Nikahın ardından gelinle damadın dans etmeleri, davetlilerin hayal çekmeleri ile devam etti. İlerleyen saatlerde ise THM Sanatçısı Aybüke Ayberk verdiği konserle davetlilere neşeli dakikalar geçirdi. Konserin son bölümünde ise MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tat’ı harmandalı oynamaya davet etti. Alkışlar ile oynanan harmandalından sonra kesilen yaş pasta davetlilere dağıtıldı… Düğün gece geç saatlere kadar devam etti.
Düğüne, MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir, MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tat, MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Rüştü Aydın, Nurten Sarı, Necati Tığlı, düğün sahiplerinin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

 
 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri