Çocuklar ekranla değil, akranla büyüsün - Mersin İstikbal Gazetesi

Çocuklar ekranla değil, akranla büyüsün

Aile ve Sosyal l Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk hakları Çocuk Komitesi tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında açılan " Ekranla değil Akranla büyüsün

Benzer Haber Başlıkları

 • Ücretsiz Yaz Okulları Başladı

  2015-2016 Türkiye Şampiyonu Akdeniz Belediye Spor Kulübü Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

 • Peryön Kariyer, 12 Yılda 5 Bin Öğrenciye Uluştı

  PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin düzenlediği Kariyer Panayırı, 2018 Türkiye turunu tamamladı. Yılın son etkinliği Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde düzenlendi. Böylelikle PERYÖN 12 yılda yaklaşık 40 ilde beş bin gençle bir araya gelmiş oldu.

 • Çocuklar ekranla değil, akranla büyüsün

  Aile ve Sosyal l Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk hakları Çocuk Komitesi tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında açılan " Ekranla değil Akranla büyüsün

 • Bir Söz Daha Hayata Geçti

  Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın 1 Kasım seçimlerinde verdiği sözlerden biri daha hayata geçti. Tarsus Üniversitesi'nin kurulması ile ilgili kanun, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanmasının ardından resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Mersin yeni bir üniversiteye daha kavuştu.

 • Ercan, “Öğretmenlerin Nöbet Görevini Düzenleyen İlgili Yönetmelik Hükümleri Değiştirilmeli”

  Türk Eğitim-Sen Mersin-1 Nolu Şube Başkanı Metin Ercan yaptığı basın toplantısı ile öğretmenlerin sorunlarını dile getirdi. Başkan Ercan, “Okullarda tam gün eğitim yapılması nedeniyle öğretmenlere nöbetçi olduğu günlerde tam gün nöbet görevi verilmekte;

Son Güncelleme: 04 Haziran 2018, Pazartesi

 

 

            

   ÇOCUKLAR EKRANLA DEĞİL AKRANLA BÜYÜSÜN STANDINA YOĞUN İLGİ

 

 

 

              Aile ve Sosyal l Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk hakları Çocuk Komitesi tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında açılan " Ekranla değil Akranla büyüsün Çocuklar" Standına aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösteriyorlar.Çocuklar ve aileler stant önünde bol bol fotoğraf çektiriyorlar.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının başlattığı bu kampanyanın çocuklar için çok yararlı olduğunu ifade ediyorlar.bir haftadır yaklaşık 500 kişinin ziyaret ettiği  stantta aileler ve çocuklara uzaman psikologlar tarafından rehberlik yapılıyor.el ilanı ve broşürler veriliyor.Çocukları küçük yaşta ekrana bağımlı olmalarının zararları anlatılıyor.

       İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa SARI "Ramazan ayı sonuna kadar  akşamları açık  açılan Stant ın amacının Türkiye de 81 ilde başlatılan Ekranla değil Akranla büyüsün Çocuklar " kampanyası nın Mersin dede tanıtımına hız verdik.Böylesine önemli bir kampanyanın Halkımızın tüm kesimlerine duyurmayı ve kamuoyu duyarlılığı yaratmayı hedeflemekteyiz.Çocuklarımız geleceğimizdir onların sağlıklı bireyler olarak geleceğimizin teminatı olduğunu unutmamalıyız.

Etiketler : mersin  ekran  çocuk 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri