9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • TUİSOB Müteşebbis Heyeti Toplandı

  Mersin - Tarsus Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TÜİOSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali Ali İhsan SU Başkanlığında yapıldı.

 • Genel Başkan Kaan: Bu Durağı da Sağ Salim Geçeceğiz

  Genel Başkan Kaan: 24 Haziran Seçimleri Güçlü Türkiye Yolunda Sadece Bir Duraktır ve Bu Durağı da Sağ Salim Geçeceğiz. MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, 24 Haziran Seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kaan; “24 Haziran Seçimleri diğer seçimler gibi, çıktığımız güçlü Türkiye yolunda sadece bir duraktır ve bu durağı da sağ salim geçeceğiz.” dedi.

 • Mersin'deki DSİ Yatırımlarını Açıkladı

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersin'de yapılan rekor sayıdaki göletleri açıkladı. 50 yıllık hayal olan Değirmençay Barajı’nın temelinin atılması ile hayallerin gerçek olduğu Mersin’de 17 adet baraj tamamlanarak hizmete açıldı, 28 gölet yapım aşamasında. Hedef, 100’ün üzerinde baraj ve göleti Mersin’e kazandırmak.

 • MTSO Üyelerine Afrika'nın Fırsatları Anlatıldı

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile DEİK işbirliğinde, MTSO evsahipliğinde Afrika ekonomisi, tüketici profili, kültürü, ticareti ve iş fırsatlarının anlatıldığı Afrika Tanıtım Günü düzenlendi. Afrika’nın alternatif değil, ek bir pazar olarak görülmesi gerektiğinin vurgulandığı toplantıda katılımcılara bu pazardan nasıl daha fazla pay alabileceklerinin ipuçları verildi.

 • Türkiye ekonomisi emin ve güçlü adımlarla yoluna devam ediyor

  Kalkınma Bakanı ütfi Elvan,2018 yılı birinci çeyrek GSYH verilerine ilişkin basın açıklamasında bulundu. Bakan Elvan, “2018 yılının birinci çeyreğinde GSYH büyümesi piyasa beklentilerinin (beklenti: yüzde 7) üzerinde gerçekleşerek yüzde 7,4 olmuştur.

Son Güncelleme: 01 Kasım 2017, Çarşamba

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Forum Mersin de verilen kahvaltılı basın toplantısında MODER hakkında da bilgi veren Başkan Kılıç, dernek üyelerinin iki bine yakın kişiye iş olanağı verdiğini ve ilk olarak gerçekleştirecekleri “MODER Otomotiv Köyü”Projesininin hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.  Bugün saat 17.30’da Forum Mersin de açılışı yapılacak olan Güz Şenlikleri hakkında başkan Kılıç şunları söyledi. “ Moder,bildiğiniz gibi Mersin ilinde otomotiv alanında satış,servis,yedek parça,sigorta ve 2.ci el konusunda faaliyet gösteren ve aynı zamanda tüketicilerine kucak açan önemli bir güç birliğidir. Mersinimizin Türkiye’de ve dünyada tanınmasını sağlama, kentimize ticari bir hareketlilik yaşatmak ve de ekonomisine katkılar sağlamak amacıyla;Mersinde ilk fuar organizasyonu derneğimizin çabalarıyla gerçekleşmiştir.Fuar organizasyonu ile başlayan,Moder güz şenliği;artık geleneksel hale gelmiş olup,bu yıl 9. Güz Şenliklerini düzenleme onuruna erişmiş bulunmaktayız.

MODER 9. Otomotiv güz şenlikleri kapsamında; MODER üyesi 14 yetkili satıcı,19 markanın son model araçları Mersin ve bölge halkının beğenisine sunulacak. Ziyaretçilerimize,birbirinden cazip kampanyalar ve indirim paketleri hazırlamış durumdayız.bu önemli etkinliğimizde;gösteriler,konserler ve sahne etkinlikleri düzenleyerek,ziyaretçilerimize ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacağız.

HERKESİ DAVET EDİYORLAR

Bu yıl da şenliğimiz için kapılarını bizlere açan, Forum Mersin’e ve Genel Müdürü Sayın Adem Erol’a teşekkürlerimizi sunarız. 1 Kasım Çarşamba günü, akşam saat on yedi otuz da,Forum Alış eriş merkezi,A Blok girişinde başlayacak olan,9.cu Moder Otomotiv Güz Şenliği’ne tüm bölge halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

Etiketler : moder  güz  şenlik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri