9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Toroslar'da Kadın Girişimcilere Örnek Olacak Proje

  Hazırladıkları projelerle kadınların üretim ekonomisine katkı sunmalarını sağlayan Toroslar Belediyesi, bu kez de “Beş Şiş Güzel İş” projesini hayata geçirerek, unutulmaya yüz tutmuş el işi ürünlerini ve motifleri gün yüzüne çıkaracak.

 • Toptancılar yönünü üretime çevirdi

  Yerel marketlerin ulusal zincir marketlerle mücadele edemeyerek kapatmak zorunda kalması, paralelinde yerel marketleri ürün tedarikçisi toptan gıda satıcılarını da olumsuz etkiledi. Firmalarını kapatmak ya da sektör değiştirmek durumunda kalan toptancılar varlıklarını sürdürebilmek adına üretime başlamak istiyor.

 • Kalıntı ile mücadele ihracat değil, halk sağlığı için yapılmalı

  Zirai kalıntıların halk sağlığını büyük ölçüde tehdit ettiğini anlatan MTSO 1 No’lu Meyve ve Sebzelerin İşlenmesi ve Ticareti Meslek Komitesi Başkanı Murat Arukaslan, kalıntı ile mücadelenin ihracat için değil, halk sağlığını korumak için yapılması gerektiğini söyledi.

 • Peli PARQUET Kış Konsepti İle İçiniz Isınacak!

  Tasarımın hayata dokunan her alanında ürünleriyle dikkat çeken Peli Parquet, kış renkleri toprak, kahve ve kremin eşsiz ahşap dokularıyla mekanlarınızı ısıtacak.

 • Hasan Hüseyin İpek, MESİAD Başkan adaylığını açıkladı

  Hasan Hüseyin İpek: Daha Güçlü MESİAD, Daha Güçlü Mersin

Son Güncelleme: 01 Kasım 2017, Çarşamba

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Forum Mersin de verilen kahvaltılı basın toplantısında MODER hakkında da bilgi veren Başkan Kılıç, dernek üyelerinin iki bine yakın kişiye iş olanağı verdiğini ve ilk olarak gerçekleştirecekleri “MODER Otomotiv Köyü”Projesininin hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.  Bugün saat 17.30’da Forum Mersin de açılışı yapılacak olan Güz Şenlikleri hakkında başkan Kılıç şunları söyledi. “ Moder,bildiğiniz gibi Mersin ilinde otomotiv alanında satış,servis,yedek parça,sigorta ve 2.ci el konusunda faaliyet gösteren ve aynı zamanda tüketicilerine kucak açan önemli bir güç birliğidir. Mersinimizin Türkiye’de ve dünyada tanınmasını sağlama, kentimize ticari bir hareketlilik yaşatmak ve de ekonomisine katkılar sağlamak amacıyla;Mersinde ilk fuar organizasyonu derneğimizin çabalarıyla gerçekleşmiştir.Fuar organizasyonu ile başlayan,Moder güz şenliği;artık geleneksel hale gelmiş olup,bu yıl 9. Güz Şenliklerini düzenleme onuruna erişmiş bulunmaktayız.

MODER 9. Otomotiv güz şenlikleri kapsamında; MODER üyesi 14 yetkili satıcı,19 markanın son model araçları Mersin ve bölge halkının beğenisine sunulacak. Ziyaretçilerimize,birbirinden cazip kampanyalar ve indirim paketleri hazırlamış durumdayız.bu önemli etkinliğimizde;gösteriler,konserler ve sahne etkinlikleri düzenleyerek,ziyaretçilerimize ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacağız.

HERKESİ DAVET EDİYORLAR

Bu yıl da şenliğimiz için kapılarını bizlere açan, Forum Mersin’e ve Genel Müdürü Sayın Adem Erol’a teşekkürlerimizi sunarız. 1 Kasım Çarşamba günü, akşam saat on yedi otuz da,Forum Alış eriş merkezi,A Blok girişinde başlayacak olan,9.cu Moder Otomotiv Güz Şenliği’ne tüm bölge halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

Etiketler : moder  güz  şenlik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri