9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • MTSO, yerel yöneticilerden ne bekliyor?

  Yaklaşan yerel seçimler öncesinde MTSO düzenlediği bir organizasyonla Mersin’in yerel yöneticilerden beklentilerini tespit etti.

 • AKİB İhracat Yüzümüzü Güldürüyor

  AKİB Koordinatör Başkanı Uğur ATEŞ “AKİB olarak ihracatımız 2018 yılı Kasım ayında %19 artış kaydederek 1 milyar 241 milyon dolar olarak gerçekleşti.

 • 9 No’lu Komite sektörlerle temasını artırma hedefinde

  MTSO 9 No’luBilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve Büro Cihazları Meslek Komitesi Başkanı Serkan Karakaya, teknolojinin günümüzde tüm sektörleri yakından ilgilendirdiğini belirterek, önümüzdeki süreçte Oda bünyesindeki sektörlerin tümüyle diyaloglarını artırarak işbirliklerini güçlendiremeye odaklanacaklarını söyledi.

 • Ek Zam Taleplerini Postaneden Gönderdiler

  Türk Eğitim-Sen Mersin Şubesi’nin Memurları ek zam için Cumhurbaşkanına mektup gönderdiler T. Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Mersin Şube Başkanı Metin Ercan ve memurlar Postane önünde yaptıkları basın açıklamasının ardından isteklerini içeren bir metni Cumhurbaşkanına gönderdiler.

 • ‘Mahir Eller Projesi’ start verdi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) da ortakları arasında yer aldığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde Avrupa Birliği’nin (AB) finanse ettiği Mahir Eller Projesi başladı. Proje ile projenin uygulanacağı 12 ilde Türk vatandaşlarının ve geçici koruma altındaki Suriyelilerin mevcut mesleki becerilerinin belgelendirilmesi amaçlanıyor.

Son Güncelleme: 01 Kasım 2017, Çarşamba

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Forum Mersin de verilen kahvaltılı basın toplantısında MODER hakkında da bilgi veren Başkan Kılıç, dernek üyelerinin iki bine yakın kişiye iş olanağı verdiğini ve ilk olarak gerçekleştirecekleri “MODER Otomotiv Köyü”Projesininin hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.  Bugün saat 17.30’da Forum Mersin de açılışı yapılacak olan Güz Şenlikleri hakkında başkan Kılıç şunları söyledi. “ Moder,bildiğiniz gibi Mersin ilinde otomotiv alanında satış,servis,yedek parça,sigorta ve 2.ci el konusunda faaliyet gösteren ve aynı zamanda tüketicilerine kucak açan önemli bir güç birliğidir. Mersinimizin Türkiye’de ve dünyada tanınmasını sağlama, kentimize ticari bir hareketlilik yaşatmak ve de ekonomisine katkılar sağlamak amacıyla;Mersinde ilk fuar organizasyonu derneğimizin çabalarıyla gerçekleşmiştir.Fuar organizasyonu ile başlayan,Moder güz şenliği;artık geleneksel hale gelmiş olup,bu yıl 9. Güz Şenliklerini düzenleme onuruna erişmiş bulunmaktayız.

MODER 9. Otomotiv güz şenlikleri kapsamında; MODER üyesi 14 yetkili satıcı,19 markanın son model araçları Mersin ve bölge halkının beğenisine sunulacak. Ziyaretçilerimize,birbirinden cazip kampanyalar ve indirim paketleri hazırlamış durumdayız.bu önemli etkinliğimizde;gösteriler,konserler ve sahne etkinlikleri düzenleyerek,ziyaretçilerimize ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacağız.

HERKESİ DAVET EDİYORLAR

Bu yıl da şenliğimiz için kapılarını bizlere açan, Forum Mersin’e ve Genel Müdürü Sayın Adem Erol’a teşekkürlerimizi sunarız. 1 Kasım Çarşamba günü, akşam saat on yedi otuz da,Forum Alış eriş merkezi,A Blok girişinde başlayacak olan,9.cu Moder Otomotiv Güz Şenliği’ne tüm bölge halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

Etiketler : moder  güz  şenlik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri