9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • "Kendi göbeğini kendi kesebilen bir ekonomi…"

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, yaptığı yazılı basın açıklamasında ekonomiyi değerlendirdi. Ekonominin ülkenin birinci gündemi olmadığını ileri sürdü. Aşut, “Türkiye 80 sonrası yaptığı liberal ekonomi atılımlarıyla, üreten, arzu edilen seviyede olmasa da katma değer yaratan bir ülke olma yolunda ilerledi. A

 • Mersin GİAD, Mersin Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi

  Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile bir araya geldi.

 • Çakır: Ekonomik reformlar hız kazandı

  Çakır: Kamu ve özel sektör el ele verdi, ekonomik reformlar hız kazandı. Küresel ekonomide rekabet giderek hızını artırırken, ülkeler de bu hıza ayak uydurmak için özel bir gayret içerisine girdi.

 • Geleceğin teknolojileri MTSO’da tanıtıldı

  Endüstri 4.0 ve Geleceğin Teknolojileri Tanıtım Günü etkinliği kapsamında sanayiciler ve geleceğin teknolojilerini kullanacak üniversite öğrencilerine robotik kollar (kuka), 3D tarayıcı ve yazıcılar, tekstil sanayide kullanılan nano-teknoloji cihazları, savunma sanayide her geçen gün kullanım alanı artan drone teknolojileri tanıtıldı.

 • Mersin Protokolü, Bakliyatın Önemini Anlattı

  Dünya Bakliyat Günü Kutlandı.İstikbal Haber/ -Mersin Ticaret Borsası tarafından gerçekleştirilen 10 Şubat Dünya Bakliyat Günü Kutlama Programı’na Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ticaret Borsaları Konseyi ve Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir,...

Son Güncelleme: 01 Kasım 2017, Çarşamba

9.MODER Güz Şenliği Bugün Başlıyor

İstikbal Haber/Fatma Aydın-MODER Başkanı Vahdettin Kılıç, düzenlenen kahvaltılı etkinlikte 9. MODER Otomotiv Güz Şenlikleri hakkında bilgiler verdi.

Forum Mersin de verilen kahvaltılı basın toplantısında MODER hakkında da bilgi veren Başkan Kılıç, dernek üyelerinin iki bine yakın kişiye iş olanağı verdiğini ve ilk olarak gerçekleştirecekleri “MODER Otomotiv Köyü”Projesininin hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.  Bugün saat 17.30’da Forum Mersin de açılışı yapılacak olan Güz Şenlikleri hakkında başkan Kılıç şunları söyledi. “ Moder,bildiğiniz gibi Mersin ilinde otomotiv alanında satış,servis,yedek parça,sigorta ve 2.ci el konusunda faaliyet gösteren ve aynı zamanda tüketicilerine kucak açan önemli bir güç birliğidir. Mersinimizin Türkiye’de ve dünyada tanınmasını sağlama, kentimize ticari bir hareketlilik yaşatmak ve de ekonomisine katkılar sağlamak amacıyla;Mersinde ilk fuar organizasyonu derneğimizin çabalarıyla gerçekleşmiştir.Fuar organizasyonu ile başlayan,Moder güz şenliği;artık geleneksel hale gelmiş olup,bu yıl 9. Güz Şenliklerini düzenleme onuruna erişmiş bulunmaktayız.

MODER 9. Otomotiv güz şenlikleri kapsamında; MODER üyesi 14 yetkili satıcı,19 markanın son model araçları Mersin ve bölge halkının beğenisine sunulacak. Ziyaretçilerimize,birbirinden cazip kampanyalar ve indirim paketleri hazırlamış durumdayız.bu önemli etkinliğimizde;gösteriler,konserler ve sahne etkinlikleri düzenleyerek,ziyaretçilerimize ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacağız.

HERKESİ DAVET EDİYORLAR

Bu yıl da şenliğimiz için kapılarını bizlere açan, Forum Mersin’e ve Genel Müdürü Sayın Adem Erol’a teşekkürlerimizi sunarız. 1 Kasım Çarşamba günü, akşam saat on yedi otuz da,Forum Alış eriş merkezi,A Blok girişinde başlayacak olan,9.cu Moder Otomotiv Güz Şenliği’ne tüm bölge halkımızı davet ediyoruz.” Dedi.

Etiketler : moder  güz  şenlik 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri