Arslan, Ana Görevmiz Güvenli Ürün Üretmek Olmalı - Mersin İstikbal Gazetesi

Arslan, Ana Görevmiz Güvenli Ürün Üretmek Olmalı

ASKON Konya Şubesi Tecrübe Paylaşımı Toplantısı’na katılan Arbel Bakliyat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Arslan, üreticilerin özellikle gıda sektöründe üretim yapanların ‘güvenli ürün’ misyonuna sahip olması gerektiğini ifade etti

Benzer Haber Başlıkları

 • Özdemir. "Ekonomik Savaşı Toplumsal Dayanışma İle Aşacağız"

  Mersin Baro Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Abdullah Özdemir, Ekonomideki son gelişmeleri yaptığı yazılı basın açıklamasında anlattı. Başkan Özdemir, “Günümüzde ekonomi, bir ülkenin sahip olabileceği en etkili silah konumundadır.

 • MAB Yönetimi şimdi daha güçlü

  İstikbal Haber/ MAB- Meslek Adamları Birliği Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Yoğun bir katılımın gözlendiği genel kurul toplantısında mevcut başkan Nihat Kadıoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi.

 • Her Üç Kamu Çalışanından Biri Kiracı

  Bin 577 kamu emekçisiyle yapılan araştırmaya göre, her üç kamu çalışanından birisinin kiracı olduğu tespit edilirken, kendi evlerinde oturanların oranı ise yüzde 57,2 oldu.

 • MTSO Komite Üyeleri kampta bir araya geldi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından Komite Üyeleri arasındaki diyalogu artırmak adına geleneksel olarak yılda bir kez düzenlenen MTSO Komiteleri Kampta programı düzenlendi.

 • İşsiz Sayısı 3 Milyon 531 Bin Kişiye Ulaştı

  Temmuz ayı itibarıyla Türkiye genelindeki 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsizlik oranı yüzde 10,8 seviyesinde gerçekleşirken, bu oranın 2017 yılının aynı ayına göre 88 bin kişi arttığı görüldü.

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018, Salı

 

 

ARSLAN; ANA GÖREVİMİZ GÜVENLİ ÜRÜN ÜRETMEK OLMALI

 

 

 

 


ASKON Konya Şubesi Tecrübe Paylaşımı Toplantısı’na katılan Arbel Bakliyat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Arslan, üreticilerin özellikle gıda sektöründe üretim yapanların ‘güvenli ürün’ misyonuna sahip olması gerektiğini ifade etti

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Konya Şubesi Tecrübe Paylaşımı programlarında bu hafta Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer alan Arbel Bakliyat’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Arslan oldu. Bayır Diamond Otel’de gerçekleşen programa katılım yoğun oldu. Programın açılış konuşmasını yapan ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, bir birinden önemli işadamlarını Konya’da ağırladıklarını dile getirdi. Yıldırım, “Bugün; Türkiye’de ilk 500’e giren, Mersin’deki üretim tesisleri ile dünyaya açılan Arbel Bakliyat’ın kıymetli yöneticisi Hasan Arslan’ı ağırlıyoruz. Kendilerine Konya’ya teşrif edip davetimizi kırmadıkları için teşekkür ediyoruz. Programımıza katılan tüm davetlilere de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra söz olan Hasan Arslan da, Konya’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ASKON Konya Şube yönetimine teşekkür etti.

İŞLETMELERİN KALİTE POLİTİKALARI OLMALI

Arbel Bakliyat olarak hedeflerini sıralayan Arslan, “Biz buraya hedefler ile geldik. Koyduğumuz ilkeler ile geldik. Ulaştığımız tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve memnuniyet oranını arttırmak, tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak, sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması, gelişmiş teknolojik koşullarda, hijyenik ortamda, Türk Gıda Kodeksi’nin ilgili tebliğlerine uygun üretim yapmak, bu doğrultuda gıda güvenliği ve yönetim politikası artlarını yerine getirmek, iç ve dış pazarda oluşturduğumuz 'iyi kaliteli ürün' kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak, üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak, üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde (mikrobiyolojik, kimyasal, fiziksel dış analizler ile) iyi kalitenin yanı sıra ‘Güvenli Ürün’ üretimini garanti etmek şirketimizin kalite politikasıdır” diye konuştu.

BAKLİYAT SEKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Arslan, “Misyonumuz ise; tüketicimizi ve müşterimizi; sektörümüz, yeni ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek, gelişmelerden, olabilecek risklerden ve imkanlardan haberdar etmek,

bakliyat sektörünü ulusal ve uluslararası ölçekte temsil etmek, yeni pazarlar oluşturmak, mevcut pazarlarda pay artırmak için sektörümüzü etkin kılmak ve teşvik etmek,

uluslararası pazarda, etkin ve sürdürülebilir kalitede ürün, hizmet sunmak sektörümüzün, çağdaş yönetim anlayışıyla paylaşımcı ve katılımcı yönetime, kurumlara sahip olmasını sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

Etiketler : mersin  askon  ürün  üretim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri