Başkan Kadıoğlu, yerel basın bizim İçin önemli - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Kadıoğlu, yerel basın bizim İçin önemli

İstikbal Haber/Mersin-Fatma Aydın/ Meslek Adamları Birliği (MAB) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kadıoğlu basın toplantısında MAB’ın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • MTSO, yerel yöneticilerden ne bekliyor?

  Yaklaşan yerel seçimler öncesinde MTSO düzenlediği bir organizasyonla Mersin’in yerel yöneticilerden beklentilerini tespit etti.

 • AKİB İhracat Yüzümüzü Güldürüyor

  AKİB Koordinatör Başkanı Uğur ATEŞ “AKİB olarak ihracatımız 2018 yılı Kasım ayında %19 artış kaydederek 1 milyar 241 milyon dolar olarak gerçekleşti.

 • 9 No’lu Komite sektörlerle temasını artırma hedefinde

  MTSO 9 No’luBilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve Büro Cihazları Meslek Komitesi Başkanı Serkan Karakaya, teknolojinin günümüzde tüm sektörleri yakından ilgilendirdiğini belirterek, önümüzdeki süreçte Oda bünyesindeki sektörlerin tümüyle diyaloglarını artırarak işbirliklerini güçlendiremeye odaklanacaklarını söyledi.

 • Ek Zam Taleplerini Postaneden Gönderdiler

  Türk Eğitim-Sen Mersin Şubesi’nin Memurları ek zam için Cumhurbaşkanına mektup gönderdiler T. Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Mersin Şube Başkanı Metin Ercan ve memurlar Postane önünde yaptıkları basın açıklamasının ardından isteklerini içeren bir metni Cumhurbaşkanına gönderdiler.

 • ‘Mahir Eller Projesi’ start verdi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) da ortakları arasında yer aldığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde Avrupa Birliği’nin (AB) finanse ettiği Mahir Eller Projesi başladı. Proje ile projenin uygulanacağı 12 ilde Türk vatandaşlarının ve geçici koruma altındaki Suriyelilerin mevcut mesleki becerilerinin belgelendirilmesi amaçlanıyor.

Son Güncelleme: 16 Kasım 2018, Cuma

 

Başkan Kadıoğlu, yerel basın bizim İçin önemli

İstikbal Haber/Mersin-Fatma Aydın/ Meslek Adamları Birliği (MAB) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kadıoğlu basın toplantısında MAB’ın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yerel basının önemine dikkat çeken MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Mersinlilere daha iyi bir hizmet sunabilmek için olağanüstü kongre ile yönetimini yeniden seçerek güçlendirdiklerini söyledi.

MAB’ın günün her saatinde hizmet verdiğini belirten Başkan Kadıoğlu, internet web sayfası ile, paylaşım sitelerinde açılan sayfalar ile hizmete hız kazandırdıklarını anlattı.  Ayrıca yeni bir çalışma ile MAB Kadınlar Grubunu kurarak çalışmalarına kadın elinin de değeceğini söyledi ve yine bir yeni çalışma ile AR-GE Araştırma Geliştirme grubu oluşturduklarını söyledi.

Mersin ve ülke gündeminde sorunları ele alan çalışmaları, düzenli bir şekilde özellikle yerel basın ile paylaşarak gündemi takip edeceklerini ifade eden MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu yemekli basın toplantısına katılan gazetecilere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından MAB yönetim kurulu üyeleri kendilerini tek tek tanıttı. Sonrasında basın mensuplarında soru ve öneriler alındı.


Etiketler : mersin  mab  kadıoğlu 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri