Er, "Kenetlenirsek Toplumsal Kalkınma Sağlanır" - Mersin İstikbal Gazetesi

Er, "Kenetlenirsek Toplumsal Kalkınma Sağlanır"

Mersin Meslek Adamları Birliği Başkanı Nihat Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Baro Başkanı Av. Ali Er’i makamında ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 02 Şubat 2018, Cuma

 

 

BARO BŞK. ER: “KENETLENİRSEK TOPLUMSAL KALKINMA SAĞLANIR”

 

 

Mersin Meslek Adamları Birliği Başkanı Nihat Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Baro Başkanı Av. Ali Er’i makamında ziyaret etti. Baro Bşk. Er, “Kentin tüm dinamikleriyle ne kadar çok bir araya gelip kenetlenirsek, toplumsal kalkınma o kadar çok sağlanır. Mersin Barosu olarak üzerimize düşen görevi titizlikle yapıyoruz, her zaman da yapmaya hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Baro Başkanı Er, “Mersin Barosu öncelikle meslek örgütü olmasının yanı sıra, etkin bir sivil toplum kuruluşudur. Öncelikli olarak mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarına odaklanıyoruz, ayrıca toplumsal sorumluluk projelerini de yerine getirerek, kent ve çevre sorunları, insan hakları, kadın ve çocuk hakları, hayvan hakları konusunda etkin olarak çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

“EKSİĞİMİZ KOORDİNELİ ÇALIŞMAMAK”

Mersin Meslek Adamları Birliği’nin, Mersin’i kalkındırmak adına yapmış olduğu çalışmalara, Mersin Barosu olarak katkı sağlamaya hazır olduklarını söyleyen Baro Bşk. Er, “Kentin tüm dinamikleriyle ne kadar çok bir araya gelip kenetlenirsek, sorunları el birliği ile çözmek için ortak çalışmalar yaparsak, toplumsal kalkınma o kadar çok sağlanır, Mersin o kadar çok yaşanabilir bir kent olur, insanlarımız o kadar çok huzur, güven ve ferah içerisinde yaşar. Eksiğimiz tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarının birlikte koordineli bir şekilde çalışmamasıdır. Bu başarıldığı zaman Mersin’in birçok sorununun çözüme kavuşacağına inanıyorum” ifadesini kullandı.

Mersin Meslek Adamları Birliği Başkanı Nihat Kadıoğlu ise konuşmasında, yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Mersin Barosu Bşk. Er ve yönetim kurulunu çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Etiketler : mersin  baro  mab  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri