Görüş Bebe?de İndirim Bayramı - Mersin İstikbal Gazetesi

Görüş Bebe?de İndirim Bayramı

Görüş Bebe Şeker Bayramı dolayısıyla ürünlerini indirimli olarak satmaya başladı.

Benzer Haber Başlıkları

 • OSB'de Büyüme Devam Ediyor

  Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi`nde (MTOSB) şu anda süren ve 2011 yılında gerçekleştirilecek olan genişleme çalışmaları ile karar altına aldıkları projeleri, MTOSB Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda basın mensup

 • Öner, Mersin Çok Büyüyecek

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Çukurova Şube Başkanı Armağan Öner, İş dünyasına seslenerek Mersin’e yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu kaydetti. Öner,”1983 yılından beri kamu ve özel sektör yatırımlarıyla Mersin daha büyük bir ekonomiye kavuşm

 • Gilik, fiyatlar gözden geçirilmeli

  Yaş Sebze ve Meyve Komusyoncuları Derneği Saymanı Nevzat Gilik Gazetemiz haber Müdürü Fatma Aydın`a yaptığı açıklamada, Mersin Büyükşehir Belediye`sinin hal dükkanlarının satışı hakkındaki almış olduğu kararı eleştirdi. Emlakçılar Odası ile MTSO`nun belir

 • Dr. Ali Öz, Toroslar esnafını gezdi

  MHP Mersin Milletvekili Adayı Dr. Ali Öz, Toroslar’da esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerde Dr. Öz’e ilgi yoğun olurken, esnaflar sorunlarını anlattı ve başarılar diledi.

 • Büyüyen Türkiye İle Birlikte Büyüyor

  Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) hakkında değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı Tarsus’ta yapıldı. MTOSB Müteşebbis Heyeti ile Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrika ve şirketlerin sahiplerinin katıldığı toplantıya, Mersin Valisi H.B

Son Güncelleme: 25 Eylül 2008, Perşembe
Haber 14258 kez görüntülendi.

Görüş Bebe’de İndirim Bayramı


 


 


 


Görüş Bebe Şeker Bayramı dolayısıyla ürünlerini indirimli olarak satmaya başladı. Şeker Bayramı öncesi Görüş Bebe’ye uğrayanlar, çifte bayram yaşadılar. Şampuandan, bebek yağına, losyondan pişik kremine ve birçok ürünleri ile Dalin Bebek ürünleri tanıtılıp,  Görüş Bebe mağazalarının önünde değişik animasyonlar yapılıyor.Her zevke ve bütçeye uygun hamile giyim, bebek ve çocuk ürününün bulunduğu Görüş Bebe Mağazası, dar gelirlinin umudu oldu. Mağaza yetkililerinin yapmış olduğu bayram indirimi ile mağaza en hareketli günlerini yaşıyor.


 


Görüş Bebe, bu yıl Şeker Bayramı öncesi indirim kampanyası başlatarak görülmemiş bir kalabalığı mağazasına taşıdı. Görüş Bebe’de bayram kampanyası bayram sonuna kadar devam edecek.
Şeker Bayramı için alışveriş telaşı yaşayan vatandaşların ekonomisi, cazip kampanyalar sayesinde sarsılırken Mersin’in en büyük bebe mağazası olan Görüş Bebe, anne adaylarının, bebeklerin ve çocukların giyim mağazası olarak Mağazalarında görülmemiş indirimle müşterilerini şaşırttı. Mağazada görülmemiş indirimli fiyatlar sunulurken, cazip kampanyalarda 3.90 YTL'ye bebe takımı ve 4.50 YTL'ye battaniye bulmak mümkün oldu.

Görüş Bebe fiyatlarını indirdiAnne adaylarına ve bebek giyimde bir marka olan Görüş Bebe, yaptıkları bayram indirimleriyle, ucuzluğuyla bilinen birçok büyük mağazayı zorluyor. Görüş Bebe mağazaları bebek giyiminde tüketiciyi cezp ediyor.
Çocuklarına ve bebeklerine bayramlık kıyafetler alamayan vatandaşların Görüş Bebe’nin yöneticilerinin başlattığı bu indirim karşısında Görüş Bebe’nin Hastane caddesindeki mağazasında hareketliliğe neden oldu.


 


Görüş bebe hareketli bayram yaşıyor

Anne adayları için hamile giysileri, bebek ürünleri, çocuk takımlarında her zevke hitap eden Görüş Bebe, bayram coşkusunu ikiye katlamak için bayram indirim kampanyasını başlattı. Mağaza yetkilileri bu kampanyayı bayram sonuna kadar devam ettirecek.


Bayram dolayısıyla Görüş Bebe’nin yaptığı indirimler hem mağazaya canlılık getirdi, hem de bayram alışverişine çıkanlara hoş bir sürpriz oldu.


Görüş Bebe mağazasının vitrinlerinde ne kocaman harflerle yazılmış “Yüzde 50 indirim” , ne “İki al bir öde” yazıları ne de bir tanıtım kampanyası vardı. Tüm bunlara rağmen mağazadan içeri girenlerin karşılaştıkları indirim mağaza önünde kuyruklara neden oldu.


 


Konuyla ilgili gazetemize konuşan Görüş Bebe ve Görüş Hamile mağazalarının sahibi M. Ali Görüş, ‘çocukların en coşkulu ve en mutlu zamanlar bayram günleridir. Biz de Görüş Bebe olarak bu bayramda da çocuklarımızı ve hamile bayanlarımızı unutmadık ve kendilerini mutlu edecek indirim ve kampanyalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Görüş Bebe olarak Mersin’de birkaç şubede birden hizmet veriyoruz. Ve bu hizmetlerimiz devam edecek.’ dedi.   


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Şaban GÜLOGLU
2011-03-16 23:25:34
Görüş bebe yönetim kurulu BAŞKANI SAYIN M.Ali GÖRÜŞ Beyi candan kutlar.Gülen yüzünüz solmasın güzel müessesenizden de güzel müşteri eksik olmasın.GAZİANTEPli Şaban GÜLOĞLU www.sabanguloglu.com

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri