MAB 13 Yaşında - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB 13 Yaşında

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği, kuruluşunun 13. Yılını andı. 17 Ağustos tarihinde kuruluş günü olan MAB, kuruluş gününü buruk kutlamanın üzüntüsünü yaşıyor. Birlik toplantı salonunda yapılan etkinliğe MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Başkan Yardımcıları:

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 18 Ağustos 2017, Cuma

 

 

MAB 13 Yaşında

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği, kuruluşunun 13. Yılını andı. 17 Ağustos tarihinde kuruluş günü olan MAB, kuruluş gününü buruk kutlamanın üzüntüsünü yaşıyor. Birlik toplantı salonunda yapılan etkinliğe MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Başkan Yardımcıları: Y.Orhan Nomer, Mehmet Sarıalp, Genel Sekreter Ergün Kayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Karamancı, Muhasip Vasfi Gümüş, Muhasip Yardımcısı Duygu Başpınar ve üyeler ile basın mensupları katıldı. İkramların verildiği etkinlikte yaş günü pastası da kesildi. Günün anlamı üzerine sohbet edildi, görüş alışverişinde bulunuldu.

BİRLİKTEN BURUK KUTLAMA

MAB’ın yıldönümünü anma toplantısı hakkında bilgi veren MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Birliğinin kuruluş gününün 17 Ağustos Marmara Depreminin acısının olduğu güne dek geldiği için geniş katılımlı bir kutlama yerine sadece anma olarak düzenlediklerini söyledi. Birliğin kuruluş gününü daha görkemli kutlamak için gelecek yıl daha detaylı bir çalışma yapacaklarını da konuşmasına ekledi.

Etiketler : mab  mersin  yaş  gün 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri