MAB 13 Yaşında - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB 13 Yaşında

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği, kuruluşunun 13. Yılını andı. 17 Ağustos tarihinde kuruluş günü olan MAB, kuruluş gününü buruk kutlamanın üzüntüsünü yaşıyor. Birlik toplantı salonunda yapılan etkinliğe MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Başkan Yardımcıları:

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin'de Güneş Park Açıldı

  İstikbal Haber/ 7. Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi 22-23 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşti. Sempozyum öncesinde “Güneş Park Enerji Bilinçlendirme Kompleksi'nin açılışı yapıldı.

 • Ticaret Borsası’nın 90. Yılı Kutlandı

  Ticaret Borsası’nın 90. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Töreni Yapıldı. Mersin Ticaret Borsası’nın 90’ıncı kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen ödül törenine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan da katıldı.

 • Hisarcıklıoğlu: “El vicdan”

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ‘Oda ve Borsalar ne işe yarar?’ eleştirilerine son 7 ayda yapılan çalışmaları anlatarak yanıt verdi. Üyelerin üzerinden kaldırılan maddi yükleri madde madde sıralayan Hisarcıklıoğlu, “Girişimlerimiz sonunda işveren üzerindeki istihdam yükleri kalktı. Vergi konusunda düzenlemeler yapıldı. KGF kefaletleri sağlanarak finansmana kolay erişim sağlandı. Sonra da ne iş yapıyorsunuz deniyor. El vicdan” ifadelerini kullandı.

 • Büyükşehir Marangoz Atölyesi Fabrikalarla Yarışıyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Marangozhane Atölyesi’nde 8 kişilik bir marangoz ekibiyle Mersin’de kullanılan modern kent mobilyalarını üreterek, marangozhanede mucizeler yaratıyor.

 • Kalkınma Bakanı Elvan, ahi pilavı dağıttı

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı koordinesinde Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince bu yıl 24. Gerçekleştirilen Ahilik Kültürü Haftası kutlamaları renki görüntülere sahne oldu.

Son Güncelleme: 18 Ağustos 2017, Cuma

 

 

MAB 13 Yaşında

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği, kuruluşunun 13. Yılını andı. 17 Ağustos tarihinde kuruluş günü olan MAB, kuruluş gününü buruk kutlamanın üzüntüsünü yaşıyor. Birlik toplantı salonunda yapılan etkinliğe MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Başkan Yardımcıları: Y.Orhan Nomer, Mehmet Sarıalp, Genel Sekreter Ergün Kayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Karamancı, Muhasip Vasfi Gümüş, Muhasip Yardımcısı Duygu Başpınar ve üyeler ile basın mensupları katıldı. İkramların verildiği etkinlikte yaş günü pastası da kesildi. Günün anlamı üzerine sohbet edildi, görüş alışverişinde bulunuldu.

BİRLİKTEN BURUK KUTLAMA

MAB’ın yıldönümünü anma toplantısı hakkında bilgi veren MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Birliğinin kuruluş gününün 17 Ağustos Marmara Depreminin acısının olduğu güne dek geldiği için geniş katılımlı bir kutlama yerine sadece anma olarak düzenlediklerini söyledi. Birliğin kuruluş gününü daha görkemli kutlamak için gelecek yıl daha detaylı bir çalışma yapacaklarını da konuşmasına ekledi.

Etiketler : mab  mersin  yaş  gün 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri