MAB Üyeleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB Üyeleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Meslek Adamları Birliği (MAB)’dan Kahvaltılı etkinlik

Benzer Haber Başlıkları

 • MTSO, yerel yöneticilerden ne bekliyor?

  Yaklaşan yerel seçimler öncesinde MTSO düzenlediği bir organizasyonla Mersin’in yerel yöneticilerden beklentilerini tespit etti.

 • AKİB İhracat Yüzümüzü Güldürüyor

  AKİB Koordinatör Başkanı Uğur ATEŞ “AKİB olarak ihracatımız 2018 yılı Kasım ayında %19 artış kaydederek 1 milyar 241 milyon dolar olarak gerçekleşti.

 • 9 No’lu Komite sektörlerle temasını artırma hedefinde

  MTSO 9 No’luBilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve Büro Cihazları Meslek Komitesi Başkanı Serkan Karakaya, teknolojinin günümüzde tüm sektörleri yakından ilgilendirdiğini belirterek, önümüzdeki süreçte Oda bünyesindeki sektörlerin tümüyle diyaloglarını artırarak işbirliklerini güçlendiremeye odaklanacaklarını söyledi.

 • Ek Zam Taleplerini Postaneden Gönderdiler

  Türk Eğitim-Sen Mersin Şubesi’nin Memurları ek zam için Cumhurbaşkanına mektup gönderdiler T. Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Mersin Şube Başkanı Metin Ercan ve memurlar Postane önünde yaptıkları basın açıklamasının ardından isteklerini içeren bir metni Cumhurbaşkanına gönderdiler.

 • ‘Mahir Eller Projesi’ start verdi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) da ortakları arasında yer aldığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde Avrupa Birliği’nin (AB) finanse ettiği Mahir Eller Projesi başladı. Proje ile projenin uygulanacağı 12 ilde Türk vatandaşlarının ve geçici koruma altındaki Suriyelilerin mevcut mesleki becerilerinin belgelendirilmesi amaçlanıyor.

Son Güncelleme: 14 Kasım 2018, Çarşamba

 

MAB Üyeleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Meslek Adamları Birliği (MAB)’dan Kahvaltılı etkinlik

Meslek Adamları Birliği üyesi iş adamları aile ortamında eşleri ve çocukları ile katılım gösterdikleri kahvaltı etkinliğinde bir araya geldiler.  MAB Üyesi MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan’a sürpriz yapıldı.  Eşi Hamide Balı Doğan ile evlilik yıldönümünü olması nedeniyle yaş pasta keserek kutlamaları Başkan Hüsnü Doğan ve eşine duygulu anlar yaşattılar.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu,etkinlikteki amaçlarının aile ortamında eş ve çoçuklarla birlik üyelerinin tanışması, kaynaşmasının hedeflendiğini söyledi ve bunda da yapılan etkinlikler göz önüne alındığında hedefe ulaşıldığının görüldüğünü söyledi. MAB’ın her geçen gün daha da güçlendiğini ifade etti. Katılım gösteren üyelere ve davetlilere teşekkür eden Başkan Kadıoğlu, “MAB Ailesi olarak Zeytin Konağı Resteurant’ta düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimize katılım gösteren tüm üyelerimize ve Zeytin Konağı sahibi yeni üyemiz Zuhal hanım ile ekibine teşekkür ederim.”Şeklinde konuştu.

Kahvaltı sonrası davetliler anı fotoğrafları çektirdiler.

Etiketler : mersin  mab  kahvaltı 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri