MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Her Üç Kamu Çalışanından Biri Kiracı

  Bin 577 kamu emekçisiyle yapılan araştırmaya göre, her üç kamu çalışanından birisinin kiracı olduğu tespit edilirken, kendi evlerinde oturanların oranı ise yüzde 57,2 oldu.

 • MTSO Komite Üyeleri kampta bir araya geldi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından Komite Üyeleri arasındaki diyalogu artırmak adına geleneksel olarak yılda bir kez düzenlenen MTSO Komiteleri Kampta programı düzenlendi.

 • İşsiz Sayısı 3 Milyon 531 Bin Kişiye Ulaştı

  Temmuz ayı itibarıyla Türkiye genelindeki 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsizlik oranı yüzde 10,8 seviyesinde gerçekleşirken, bu oranın 2017 yılının aynı ayına göre 88 bin kişi arttığı görüldü.

 • Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı

  2017 yılında noterliklerde devlet adına 2 milyar 726 milyon lira vergi toplandı. 2018’in başından bu yana devlet adına yapılan vergi tahsilatı ise 2 milyar 119 milyon lira olarak gerçekleşti. Türkiye Noterler Birliği Başkanı Dursun Cin, “Noterlikler, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlıyor” dedi.

 • Sanayicilere ticaret hukuku anlatıldı

  Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) sanayici bilgilendirme toplantısında ticaret hukuku anlatıldı.

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı

 

 

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

MAB’a katılan yeni üyelerle birlikte kaynaşan MAB üyeleri Dia Center’da düzenlenen yemekli etkinlikte bir araya geldiler. Etkinliğin sunumunu MAB Başkan yardımcısı Orhan Nomer’in sunumunu yaptığı etkinliğe; MAB Kurucu Başkanı M.Nihat Yılmaz, TRT Çukurova Bölge Radyosu Müdürü Sebahattin Kahraman, MESİAD Başkanı Mehmet Deniz, MHP Toroslar İlçe Başkanı ve MAB yeni üyesi Hüsnü Doğan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı ve MAB yeni üyesi Rüştü Aydın, Kent Radyo Sahibi Mirza Turgut MAB Yönetim Kurulu üyeleri ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Tek tek isimleri okunarak kürsüye davet edilen yeni MAB üyelere rozetleri takıldı. Rozet takımının ardından canlı müzik eşliğinde etkinlik devam etti.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, yaptığı konuşmasında MAB üyelerine davetlilere ve yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. MAB ailesinin büyüdüğünü belirten Kadıoğlu, meslek adamlarının birlikte olma arzusunun MAB ile devam edeceğini söyledi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Nihat Kadıoğlu, MAB Kurucusu Nihat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Merhum şair Nihal Atsız’dan bir dörtlük şiir okuyan MAB Kurucusu M.Nihat Yılmaz, Türklüğün ve İslamlığın temelinin dayanışma olduğunu belirterek, “Eğer biz topluma hizmet ediyorsak yeni nesil yetiştiriyorsak bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. MAB’ın iyi şeyler yaptığına inanıyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi. MAB eski  Başkanı Selahattin Ertugan ve Ali Yaroğlu’na da hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Etiketler : mab  mersin  rozet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri