MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mobilyacılar KDV indiriminin devamını istiyor

  MTSO 12 No’lu Komite Başkan Yardımcısı N. Yılmaz Akbaş, dünya genelinde yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen 2017 yılında sektöre verilen özel desteklerle mobilya üretici ve satıcılarının iyi bir yılı geride bıraktığını söyledi. Akbaş, yeni yılda da mobilyada vergi indirimlerinin devamını beklediklerini anlattı.

 • Narenciye Sektöründe Ana Sorun Katma Değer Eksikliği

  Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Abdullah Özdemir, yaptığı yazılı basın açıklamasında Narenciye sektöründe ana sorunun katma değer eksikliği olduğunu söyledi. Başkan Özdemir, “ Birleşmiş Milletler Tarım ve Gıda Örgütü (FAO) tarafından açıklanan verilere göre dünya narenciye üretimi 2016 yılında 146 milyon ton olarak gerçekleşti.

 • Türk-Arap Ekonomi Zirvesi Mersin'de Yapıldı

  Mersin'de 11-13 Ocak tarihlerinde 1. Türk-Arap Ekonomi Zirvesi ve Türk-Arap İş Forumu gerçekleştirildi.

 • MAB’dan Çiğköfteli Tanıtım

  İstikbal Haber/ MAB Üyesi meslek adamları, üyelere işyeri tanıtımını yapıyor. Bu amaçla ilk olarak Mersin SRC Psikoteknik’te toplantı yapıldı.

 • Arap iş dünyası heyeti MTOSB'yi ziyaret etti

  Kalkınma Bakanlığı himayelerinde, Mersin Valiliği koordinasyonunda, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYTDTA), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ve Türk-Arap İşadamları Derneği'nin (TURAB) destekleriyle gerçekleştirilen "1. Türk-Arap Ekonomi Zirvesi"

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı

 

 

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

MAB’a katılan yeni üyelerle birlikte kaynaşan MAB üyeleri Dia Center’da düzenlenen yemekli etkinlikte bir araya geldiler. Etkinliğin sunumunu MAB Başkan yardımcısı Orhan Nomer’in sunumunu yaptığı etkinliğe; MAB Kurucu Başkanı M.Nihat Yılmaz, TRT Çukurova Bölge Radyosu Müdürü Sebahattin Kahraman, MESİAD Başkanı Mehmet Deniz, MHP Toroslar İlçe Başkanı ve MAB yeni üyesi Hüsnü Doğan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı ve MAB yeni üyesi Rüştü Aydın, Kent Radyo Sahibi Mirza Turgut MAB Yönetim Kurulu üyeleri ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Tek tek isimleri okunarak kürsüye davet edilen yeni MAB üyelere rozetleri takıldı. Rozet takımının ardından canlı müzik eşliğinde etkinlik devam etti.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, yaptığı konuşmasında MAB üyelerine davetlilere ve yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. MAB ailesinin büyüdüğünü belirten Kadıoğlu, meslek adamlarının birlikte olma arzusunun MAB ile devam edeceğini söyledi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Nihat Kadıoğlu, MAB Kurucusu Nihat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Merhum şair Nihal Atsız’dan bir dörtlük şiir okuyan MAB Kurucusu M.Nihat Yılmaz, Türklüğün ve İslamlığın temelinin dayanışma olduğunu belirterek, “Eğer biz topluma hizmet ediyorsak yeni nesil yetiştiriyorsak bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. MAB’ın iyi şeyler yaptığına inanıyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi. MAB eski  Başkanı Selahattin Ertugan ve Ali Yaroğlu’na da hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Etiketler : mab  mersin  rozet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri