MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • AKİB Teksilde Nöbeti Fatih Doğan Aldı

  4 yıl aranın ardından seçim heyecanı yaşayan Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nde, 18 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda Fatih Doğan başkan seçildi.

 • MTSO Heyeti Ankara’dan müjdelerle döndü

  Tamamlanan MTSO seçimleri sonrasında Meclis Başkanı Hamit İzol ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan başkanlığında Ankara’da Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ı ziyaret eden MTSO Meclisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çukurova Bölgesel Havaalanı’ndan sektörel sanayi siteleri kurulumuna kadar birçok konuda müjdeli haberlerle döndü.

 • 140 Firma İş Arayanları Bekliyor

  FIRSAersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinesinde planlanan 8. Mersin İstihdam Fuarı, işgücü piyasasına yön veren kuruluşlar ve Girişimci İnsan Kaynakları Derneği işbirliği ile PALM CITY MERSİN AVM’de 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde kapılarını açıyor

 • MÜSİAD’da Başkan Değişti

  MÜSİAD yönetim kurulu toplantısında alınan karar gereği, yeni başkan Serdar Yıldızgörer oldu.

 • MTSO Yöneticileri Basınla Tanıştı

  MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, önümüzdeki birkaç ay içinde kentin bekleyen ihtiyaçlarını değerlendirip diğer kurum ve kuruluş yetkilileri ile bir araya gelip öncelikleri belirleyerek eylem planı hazırlayacaklarını söyledi.

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı

 

 

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

MAB’a katılan yeni üyelerle birlikte kaynaşan MAB üyeleri Dia Center’da düzenlenen yemekli etkinlikte bir araya geldiler. Etkinliğin sunumunu MAB Başkan yardımcısı Orhan Nomer’in sunumunu yaptığı etkinliğe; MAB Kurucu Başkanı M.Nihat Yılmaz, TRT Çukurova Bölge Radyosu Müdürü Sebahattin Kahraman, MESİAD Başkanı Mehmet Deniz, MHP Toroslar İlçe Başkanı ve MAB yeni üyesi Hüsnü Doğan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı ve MAB yeni üyesi Rüştü Aydın, Kent Radyo Sahibi Mirza Turgut MAB Yönetim Kurulu üyeleri ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Tek tek isimleri okunarak kürsüye davet edilen yeni MAB üyelere rozetleri takıldı. Rozet takımının ardından canlı müzik eşliğinde etkinlik devam etti.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, yaptığı konuşmasında MAB üyelerine davetlilere ve yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. MAB ailesinin büyüdüğünü belirten Kadıoğlu, meslek adamlarının birlikte olma arzusunun MAB ile devam edeceğini söyledi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Nihat Kadıoğlu, MAB Kurucusu Nihat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Merhum şair Nihal Atsız’dan bir dörtlük şiir okuyan MAB Kurucusu M.Nihat Yılmaz, Türklüğün ve İslamlığın temelinin dayanışma olduğunu belirterek, “Eğer biz topluma hizmet ediyorsak yeni nesil yetiştiriyorsak bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. MAB’ın iyi şeyler yaptığına inanıyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi. MAB eski  Başkanı Selahattin Ertugan ve Ali Yaroğlu’na da hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Etiketler : mab  mersin  rozet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri