MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • AKİB'den Bakliyat Sektöründe Bir İlk

  20 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda alınan karar gereği 2019 yılından başlamak üzere her sene 10 Şubat günü Dünya Bakliyat Günü olarak kutlanacak.

 • AKİB Meyve Sebze İhracatında Liderliğini Korudu

  Türkiye’nin yaş meyve ve sebze ihracatı, 2018 yılında bir önceki yıla kıyasla miktarda %14, değerde %4 oranında artış göstererek yaklaşık 2,325 milyar dolara yükseldi. Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği 2018’de 1,11 milyar dolarlık ihracat ve %48 pay ile Türkiye yaş meyve sebze ihracatına en çok katkı sağlayan Birlik oldu.

 • İhricatın %81'i AHBİB Gerçekleştirdi

  Akdeniz Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Türkiye’nin bakliyat ihracatının %81’ini gerçekleştirdi.

 • Turunçgillerde ihracat şampiyonu greyfurt oldu

  Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, yaptığı basın açıklamasında greyfurtun şampiyon olduğunu duyurdu. Kaçmaz,

 • En büyük sorun kalifiye eleman sorunu

  MTSO 13 No’lu Ulaşım Araçları İmalat, Satış ve Onarımı Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Kisin, otomotiv sektöründe kalifiye eleman ve çırak bulamamaktan şikayetçi oldu.

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı

 

 

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

MAB’a katılan yeni üyelerle birlikte kaynaşan MAB üyeleri Dia Center’da düzenlenen yemekli etkinlikte bir araya geldiler. Etkinliğin sunumunu MAB Başkan yardımcısı Orhan Nomer’in sunumunu yaptığı etkinliğe; MAB Kurucu Başkanı M.Nihat Yılmaz, TRT Çukurova Bölge Radyosu Müdürü Sebahattin Kahraman, MESİAD Başkanı Mehmet Deniz, MHP Toroslar İlçe Başkanı ve MAB yeni üyesi Hüsnü Doğan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı ve MAB yeni üyesi Rüştü Aydın, Kent Radyo Sahibi Mirza Turgut MAB Yönetim Kurulu üyeleri ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Tek tek isimleri okunarak kürsüye davet edilen yeni MAB üyelere rozetleri takıldı. Rozet takımının ardından canlı müzik eşliğinde etkinlik devam etti.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, yaptığı konuşmasında MAB üyelerine davetlilere ve yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. MAB ailesinin büyüdüğünü belirten Kadıoğlu, meslek adamlarının birlikte olma arzusunun MAB ile devam edeceğini söyledi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Nihat Kadıoğlu, MAB Kurucusu Nihat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Merhum şair Nihal Atsız’dan bir dörtlük şiir okuyan MAB Kurucusu M.Nihat Yılmaz, Türklüğün ve İslamlığın temelinin dayanışma olduğunu belirterek, “Eğer biz topluma hizmet ediyorsak yeni nesil yetiştiriyorsak bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. MAB’ın iyi şeyler yaptığına inanıyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi. MAB eski  Başkanı Selahattin Ertugan ve Ali Yaroğlu’na da hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Etiketler : mab  mersin  rozet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/1116ab463c18e56c763da1c01f62d292.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42