MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Vergi ve SGK borçlarına ilişkin yapılandırma süreci anlatıldı

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Mersin Vergi Dairesi Başkanlığı ve SGK İl Müdürlüğü işbirliğinde 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör,

 • Akdeniz'den Haziran da Bakliyat Bilançosu

  -Sektör ihracatı yılın ilk yarısında 448,6 milyon dolarlık performans sergiledi

 • Adana iş dünyası kenetlenecek

  ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Süleyman Sönmez, ATO ve ADASO ziyaretlerinde Adana, bölge ve Türkiye’nin kalkınmasına yönelik ortak girişim çağrısında bulundu

 • Vergi Dairesinden Yapılandırma Açıklaması

  Vergi Dairesi Başkanı Adem GÜNGÖR, yapılandırma ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu. güngör, "7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun 18 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

 • Oda Başkanları Kentin Sorunlarını Tartıştı

  14-15 Mayıs tarihlerinde yapılan TOBB 74. Genel Kurulu’nda önemli görevler üstlenen ve Mersin’de faaliyet gösteren Oda/Borsaların Yönetim Kurulu Başkanlarının ve diğer temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısının ardından Mersin’deki mevcut yatırımları ve bölgesel gelişmenin sağlanması için atılması gereken adımları konu alan bir Oda/Borsa Müşterek İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Son Güncelleme: 19 Aralık 2017, Salı

 

 

MAB, Yeni Üyelere Rozet Taktı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği’ne katılan yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

MAB’a katılan yeni üyelerle birlikte kaynaşan MAB üyeleri Dia Center’da düzenlenen yemekli etkinlikte bir araya geldiler. Etkinliğin sunumunu MAB Başkan yardımcısı Orhan Nomer’in sunumunu yaptığı etkinliğe; MAB Kurucu Başkanı M.Nihat Yılmaz, TRT Çukurova Bölge Radyosu Müdürü Sebahattin Kahraman, MESİAD Başkanı Mehmet Deniz, MHP Toroslar İlçe Başkanı ve MAB yeni üyesi Hüsnü Doğan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı ve MAB yeni üyesi Rüştü Aydın, Kent Radyo Sahibi Mirza Turgut MAB Yönetim Kurulu üyeleri ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Tek tek isimleri okunarak kürsüye davet edilen yeni MAB üyelere rozetleri takıldı. Rozet takımının ardından canlı müzik eşliğinde etkinlik devam etti.

MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, yaptığı konuşmasında MAB üyelerine davetlilere ve yeni üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. MAB ailesinin büyüdüğünü belirten Kadıoğlu, meslek adamlarının birlikte olma arzusunun MAB ile devam edeceğini söyledi.

PLAKETLER TAKDİM EDİLDİ

Başkan Nihat Kadıoğlu, MAB Kurucusu Nihat Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Merhum şair Nihal Atsız’dan bir dörtlük şiir okuyan MAB Kurucusu M.Nihat Yılmaz, Türklüğün ve İslamlığın temelinin dayanışma olduğunu belirterek, “Eğer biz topluma hizmet ediyorsak yeni nesil yetiştiriyorsak bir şeyler yapıldığını söyleyebiliriz. MAB’ın iyi şeyler yaptığına inanıyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi. MAB eski  Başkanı Selahattin Ertugan ve Ali Yaroğlu’na da hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Etiketler : mab  mersin  rozet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri