MAB Yönetimi şimdi daha güçlü - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB Yönetimi şimdi daha güçlü

İstikbal Haber/ MAB- Meslek Adamları Birliği Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Yoğun bir katılımın gözlendiği genel kurul toplantısında mevcut başkan Nihat Kadıoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • AKİB'den Bakliyat Sektöründe Bir İlk

  20 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda alınan karar gereği 2019 yılından başlamak üzere her sene 10 Şubat günü Dünya Bakliyat Günü olarak kutlanacak.

 • AKİB Meyve Sebze İhracatında Liderliğini Korudu

  Türkiye’nin yaş meyve ve sebze ihracatı, 2018 yılında bir önceki yıla kıyasla miktarda %14, değerde %4 oranında artış göstererek yaklaşık 2,325 milyar dolara yükseldi. Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği 2018’de 1,11 milyar dolarlık ihracat ve %48 pay ile Türkiye yaş meyve sebze ihracatına en çok katkı sağlayan Birlik oldu.

 • İhricatın %81'i AHBİB Gerçekleştirdi

  Akdeniz Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Türkiye’nin bakliyat ihracatının %81’ini gerçekleştirdi.

 • Turunçgillerde ihracat şampiyonu greyfurt oldu

  Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, yaptığı basın açıklamasında greyfurtun şampiyon olduğunu duyurdu. Kaçmaz,

 • En büyük sorun kalifiye eleman sorunu

  MTSO 13 No’lu Ulaşım Araçları İmalat, Satış ve Onarımı Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Kisin, otomotiv sektöründe kalifiye eleman ve çırak bulamamaktan şikayetçi oldu.

Son Güncelleme: 20 Ekim 2018, Cumartesi

 

MAB Yönetimi şimdi daha güçlü

 

İstikbal Haber/ MAB- Meslek Adamları Birliği Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Yoğun bir katılımın gözlendiği genel kurul toplantısında mevcut başkan Nihat Kadıoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi. Kongrede konuşan Başkan Nihat Kadıoğlu üyelere hoş geldiniz dedikten sonra birlik ve beraberliğin önemine değindi.

Başkan Kadıoğlu, “Kurulduğu 2004 yılından bu yana meslek adamlarının birlik ve beraberliğini sağlama misyonu üstlenen derneğimiz, tam 14 yıldır bu misyonundan taviz vermeden ilerlemektedir. 19 Şubat 2017 tarihinde yaptığımız olağan kongremizle derneğimizin 7.dönemine yeni yönetim kurulu üyelerimizle yeni bir başlangıç yapmıştık. Öncelikle 2004’den bu yana gerek başkan gerek yönetici gerekse üye olarak görev alan Meslek Adamları Birliğimizin tüm fertlerine teşekkür etmek isterim.

Görevi devraldığımız 2019 Şubat 2017 tarihinden itibaren geçen 1 yıl 8 aylık süre içerisinde gerek yeni üye kayıtlarımız gerekse birlikteliğimizi güçlendirmek adına yaptığımız toplantılarla Mersin’deki STK’lar arasında önemli bir konum elde ettik . Ancak mevcut yönetimimizle yürümekte olduğumuz projelerimizi daha ileri seviyeye taşıyabilme imkanımızın kısıtlı olduğunu gördük ve birliğimizin selameti açısından olağanüstü kongreye gidilmesi hususunda mevcut üyelerimizle birebir görüşmeler  gerçekleştirdik. Yaptığımız bu görüşmelerin neticesinde olağanüstü kongreye gidilmesi ve yeni bir kan değişikliğiyle daha güçlü bir yönetim oluşması hususunda çoğunluğun desteğini alarak olağanüstü kongre kararımızı almış bulunduk. Bu süreçte derneğimiz üyelerine  tekrar teşekkür ederken yeni oluşan yönetimimizle birliğimizi daha iyi yerlere derneğimizi getireceğimizden şüphemin olmadığını sizlere beyan ediyorum. Unutmayalım ki birlikte olursak güçlü oluruz. Sözlerime son verirken bugün kongremize katılım sağlayan tüm üyelerimize ve basın mensuplarına bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

Konuşmanın ardından yapılan seçimde tekrar güven tazeleyen Başkan Nihat Kadıoğlu, üyelerin yanına tek tek giderek ellerini sıktı onlara teşekkür etti. İkramlarında yer aldığı kongre sonrasında yönetim kurulu üyeleri ve üyeler toplu fotoğraf çekildiler.

MESLEK ADAMLARI BİRLİĞİ DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

 

YÖNETİM ASİL

Nihat Kadıoğlu

Ergün Kayhan

Serdar Ateşalp

Osman Turan

Mesut Sezer

Mehmet Tutsak

İbrahim Can

 

YÖNETİM KURULU YEDEK

Hamza Armagan

Mehmet Kadıoğlu

Yusuf Aytekin

Tuncay Akın

Hasan Uçar

Halim Öztürk

Meryem Gözgeli

 

DENETİM KURULU ASİL

Şahin Korkmaz

Hayrettin Ersin

Mustafa Kurşun

 

DENETİM KURULU YEDEK

Sıtkı Çamlık

Kamil Başaran

Muhammed Başpınar

 

DİSİPLİN KURULU ASİL

Tuncer Çekiç

İzzet Canpolat

Fatma Taşova

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK

Servet Kabadayı

Cengiz Barutcu

İsa Çakmak

 

HAYSİYET DİVANI ASİL

Mahmut Cin

Mehmet Kisin

Abdulkadir Güleç

 

HAYSİYET DİVANI YEDEK

Ömer Bozkurt

Kazım Kisir

Bekir Sarıabacı

 

 


Etiketler : mab  mersin  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/e0367dcb0ca215398c83dd25ba8adc9c.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42