MAB’dan Çiğköfteli Tanıtım - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB’dan Çiğköfteli Tanıtım

İstikbal Haber/ MAB Üyesi meslek adamları, üyelere işyeri tanıtımını yapıyor. Bu amaçla ilk olarak Mersin SRC Psikoteknik’te toplantı yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin GİAD, Mersin Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi

  Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile bir araya geldi.

 • Çakır: Ekonomik reformlar hız kazandı

  Çakır: Kamu ve özel sektör el ele verdi, ekonomik reformlar hız kazandı. Küresel ekonomide rekabet giderek hızını artırırken, ülkeler de bu hıza ayak uydurmak için özel bir gayret içerisine girdi.

 • Geleceğin teknolojileri MTSO’da tanıtıldı

  Endüstri 4.0 ve Geleceğin Teknolojileri Tanıtım Günü etkinliği kapsamında sanayiciler ve geleceğin teknolojilerini kullanacak üniversite öğrencilerine robotik kollar (kuka), 3D tarayıcı ve yazıcılar, tekstil sanayide kullanılan nano-teknoloji cihazları, savunma sanayide her geçen gün kullanım alanı artan drone teknolojileri tanıtıldı.

 • Mersin Protokolü, Bakliyatın Önemini Anlattı

  Dünya Bakliyat Günü Kutlandı.İstikbal Haber/ -Mersin Ticaret Borsası tarafından gerçekleştirilen 10 Şubat Dünya Bakliyat Günü Kutlama Programı’na Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ticaret Borsaları Konseyi ve Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir,...

 • Geleceğin teknolojileri basın mensuplarına tanıtıldı

  Endüstri 4.0 ve Geleceğin Teknolojileri Tanıtım Günü etkinliği öncesinde tersine mühendislik ve Endüstri 4.0’ın uygulama alanları, küçük modellerle basın mensuplarına tanıtıldı.

Son Güncelleme: 15 Ocak 2018, Pazartesi

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği üyelerine yeni bir hizmet başlattı.

MAB Üyesi meslek adamları, üyelere işyeri tanıtımını yapıyor.  Bu amaçla ilk olarak Mersin SRC Psikoteknik’te toplantı yapıldı. İşletme Sahibi Mesut Sezer, çalışanlarına ve MAB üyelerine ikram ettiği çiğköftenin ardından işletme hakkında sinevizyon eşliğinde bilgi verdi. Bilgi paylaşımında bulunan Nil Sezer,  Mersin SRC Psikoteknik’in verdiği hizmetleri anlattı, işletme hakkında bilgi verdi, yönetim ve çalışanlar tanıtıldı. Davetlilere test yapıldı, sorulan sorulara yanıtlar verilirken, bilgisayar ortamında test sürüşü de gerçekleştirildi.  Sonrasında logo önünde toplu fotoğraf alındı.

İlk olarak çiğköfte ikramı yapıldı, titizlikle hazırlanan çiğköfte ikramından sonra toplantı salonunda MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Mersin SRC Eğitim Kurumlarında mesleki üye tanıtım toplantısının ilkini yapmaktan dolayı evsahibi Mesut Sezer’e teşekkür etti.  Meslek Sahibi Mesut Sezer’de kurumun faaliyetlerini sinevizyon eşliğinde Nil Sezer’in yapmasını istedi. Nil Sezer  kurum hakkında bilgi verdi. Meslekte eğitim almak zorunda olan ticari şoförlerin eğitim aldığı bir kurum olduklarını belirterek 2010 yılında kurulduklarını söyledi.  Faaliyet alanının SRC 1,2,3,4, SRC5 & ÜDY, ODY eğitimlerinde gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerinin verilmesi, Psikoteknik Değerleme Raporlarının Düzenlenmesi, konularında şoförlere ihtiyaç duydukları konularda yeterlilik eğitimleri verdiklerini söyledi.  Bağlı bulundukları Bakanlıkların ise Ulaştırma, Milli Eğitim ve Sağlık olduğunu söyledi.

İşletmeyi kuran Mesut Sezer hakkında da bilgi veren Nil Sezer, Mesut Sezer’in 1970 Mut doğumlu olduğunu belirterek, Çukurova Üniversitesi İnşaat Meslek Yüksek Okulu mezunu olduğunu ve halen Kamu Yönetimi bölümünde okuduğunu anlattı. Ticaret faaliyetlerini de tek tek sıralayan Sezer, İşletmede çalışanlar hakkında da bilgi sundu.

Mersin Psikoteknik SRC, Mesut Sezer Sürücü Kursu (Pozcu), Sezer Psikoteknik (Silifke), Mesut Sezer SRC ve Psikoteknik (Meram/Konya),  Sezer Psikoteknik (Ereğli) iş kolları olarak hizmet verildiğini de söyleyen Sezer, şubelerin çalışmaları hakkında bilgiler sundu.

Davetlilerin sorularının da yanıtlar bulduğu toplantı toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

Etiketler : mersin  mab  musut  src 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri