MAB’dan Çiğköfteli Tanıtım - Mersin İstikbal Gazetesi

MAB’dan Çiğköfteli Tanıtım

İstikbal Haber/ MAB Üyesi meslek adamları, üyelere işyeri tanıtımını yapıyor. Bu amaçla ilk olarak Mersin SRC Psikoteknik’te toplantı yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Özdemir. "Ekonomik Savaşı Toplumsal Dayanışma İle Aşacağız"

  Mersin Baro Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Abdullah Özdemir, Ekonomideki son gelişmeleri yaptığı yazılı basın açıklamasında anlattı. Başkan Özdemir, “Günümüzde ekonomi, bir ülkenin sahip olabileceği en etkili silah konumundadır.

 • MAB Yönetimi şimdi daha güçlü

  İstikbal Haber/ MAB- Meslek Adamları Birliği Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Yoğun bir katılımın gözlendiği genel kurul toplantısında mevcut başkan Nihat Kadıoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi.

 • Her Üç Kamu Çalışanından Biri Kiracı

  Bin 577 kamu emekçisiyle yapılan araştırmaya göre, her üç kamu çalışanından birisinin kiracı olduğu tespit edilirken, kendi evlerinde oturanların oranı ise yüzde 57,2 oldu.

 • MTSO Komite Üyeleri kampta bir araya geldi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından Komite Üyeleri arasındaki diyalogu artırmak adına geleneksel olarak yılda bir kez düzenlenen MTSO Komiteleri Kampta programı düzenlendi.

 • İşsiz Sayısı 3 Milyon 531 Bin Kişiye Ulaştı

  Temmuz ayı itibarıyla Türkiye genelindeki 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsizlik oranı yüzde 10,8 seviyesinde gerçekleşirken, bu oranın 2017 yılının aynı ayına göre 88 bin kişi arttığı görüldü.

Son Güncelleme: 15 Ocak 2018, Pazartesi

 

 

İstikbal Haber/ MAB-Meslek Adamları Birliği üyelerine yeni bir hizmet başlattı.

MAB Üyesi meslek adamları, üyelere işyeri tanıtımını yapıyor.  Bu amaçla ilk olarak Mersin SRC Psikoteknik’te toplantı yapıldı. İşletme Sahibi Mesut Sezer, çalışanlarına ve MAB üyelerine ikram ettiği çiğköftenin ardından işletme hakkında sinevizyon eşliğinde bilgi verdi. Bilgi paylaşımında bulunan Nil Sezer,  Mersin SRC Psikoteknik’in verdiği hizmetleri anlattı, işletme hakkında bilgi verdi, yönetim ve çalışanlar tanıtıldı. Davetlilere test yapıldı, sorulan sorulara yanıtlar verilirken, bilgisayar ortamında test sürüşü de gerçekleştirildi.  Sonrasında logo önünde toplu fotoğraf alındı.

İlk olarak çiğköfte ikramı yapıldı, titizlikle hazırlanan çiğköfte ikramından sonra toplantı salonunda MAB Başkanı Nihat Kadıoğlu, Mersin SRC Eğitim Kurumlarında mesleki üye tanıtım toplantısının ilkini yapmaktan dolayı evsahibi Mesut Sezer’e teşekkür etti.  Meslek Sahibi Mesut Sezer’de kurumun faaliyetlerini sinevizyon eşliğinde Nil Sezer’in yapmasını istedi. Nil Sezer  kurum hakkında bilgi verdi. Meslekte eğitim almak zorunda olan ticari şoförlerin eğitim aldığı bir kurum olduklarını belirterek 2010 yılında kurulduklarını söyledi.  Faaliyet alanının SRC 1,2,3,4, SRC5 & ÜDY, ODY eğitimlerinde gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerinin verilmesi, Psikoteknik Değerleme Raporlarının Düzenlenmesi, konularında şoförlere ihtiyaç duydukları konularda yeterlilik eğitimleri verdiklerini söyledi.  Bağlı bulundukları Bakanlıkların ise Ulaştırma, Milli Eğitim ve Sağlık olduğunu söyledi.

İşletmeyi kuran Mesut Sezer hakkında da bilgi veren Nil Sezer, Mesut Sezer’in 1970 Mut doğumlu olduğunu belirterek, Çukurova Üniversitesi İnşaat Meslek Yüksek Okulu mezunu olduğunu ve halen Kamu Yönetimi bölümünde okuduğunu anlattı. Ticaret faaliyetlerini de tek tek sıralayan Sezer, İşletmede çalışanlar hakkında da bilgi sundu.

Mersin Psikoteknik SRC, Mesut Sezer Sürücü Kursu (Pozcu), Sezer Psikoteknik (Silifke), Mesut Sezer SRC ve Psikoteknik (Meram/Konya),  Sezer Psikoteknik (Ereğli) iş kolları olarak hizmet verildiğini de söyleyen Sezer, şubelerin çalışmaları hakkında bilgiler sundu.

Davetlilerin sorularının da yanıtlar bulduğu toplantı toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

Etiketler : mersin  mab  musut  src 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri