Mersin GİAD, Mersin Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin GİAD, Mersin Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile bir araya geldi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 19 Şubat 2018, Pazartesi

Mersin GİAD, Mersin Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi

 

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile bir araya geldi.

Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu grubu Mersin GİAD'ı ziyaret ederek, üyeler ile istişarede bulundu. Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ve Mersin GİAD arasında  17 Nisan'da gerçekleştirecek, Mersin'in önemli kuruluşlarının da içinde bulunacağı Ekonomi Zirvesi protokolü imzalandı. Mersin GİAD üyelerinin deneyimlerinden faydalanmak adına sorular soran öğrenciler, girişimcilik ruhuna yönelik iş adamlarından öneriler aldılar.

Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol gençlerin ülke adına büyük önem arz ettiğini belirterek, Mersin GİAD'ın kapılarının genç nesillere her zaman açık olduğunun altını çizdi. İzol, öğrencilere verdiği bilgiler arasında belirledikleri hedefte ilerleyerek çok çabalamaları gerektiğini ifade ederek, 'Sizler bu ülkenin geleceğini oluşturacak ve ileriye taşıyacak en önemli neferlerisiniz. Planlı hareket ederek, ürettiğiniz projelerin ve yatırımların her zaman takipçisi olmanız gerekiyor. Azimle çıktığınız yolda hiç kimse sizin önünüze geçemez, siz yeter ki o hedefe ulaşmak için elinizden gelenin fazlasını yapın. Mersin GİAD üyelerinin her biri ayrı bir girişimcilik ruhu taşıyor ve bu ruhu taşıyan herkes düşe kalka bu noktalara gelmiştir. O yüzden azim başarıya giden yolda elinizdeki tek güçtür' dedi.

Öğrenciler ile istişare sonrasında 17 Nisan'da Mersin'de gerçekleştirilecek, Mersin Üniversitesi Ekonomi Topluluğu ile Mersin'in önde gelen kuruluşlarının da içinde bulunduğu 'Ekonomi Zirvesi' protokolü imzalandı.

Etiketler : mersin  fiad  ekonomi 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri