MTSO Başkanı Kızıltan’a TOBB’da iki ayrı görev - Mersin İstikbal Gazetesi

MTSO Başkanı Kızıltan’a TOBB’da iki ayrı görev

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, TOBB 74. Genel Kurulu’nda TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliğine ve Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcılığına seçildi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 21 Mayıs 2018, Pazartesi

 

 

MTSO Başkanı Kızıltan’a TOBB’da iki ayrı görev 

 

 

 

 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, TOBB 74. Genel Kurulu’nda TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliğine ve Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcılığına seçildi. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organları, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde düzenlenen 74. Genel Kurulda yapılan seçimlerle oluştu. Seçimde geçerli oyların tamamını alan Rifat Hisarcıklıoğlu 5. kez TOBB Başkanı oldu. TOBB Yönetim Kurulunun görev dağılımı ise şöyle: 

Ø    Ali Kopuz (İstanbul TB) Başkan Yardımcısı
Ø    Selçuk Öztürk (Konya TO) Başkan Yardımcısı
Ø    Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO) Başkan Yardımcısı
Ø    Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO) Başkan Yardımcısı
Ø    Tamer Kıran (İMEAK DTO) Başkan Yardımcısı
Ø    Faik Yavuz  (Ankara TB) Sayman Üye
Ø    Cengiz Günay (Tekirdağ TSO) Üye
Ø    Mahmut Özgener (İzmir TO) Üye
Ø    Davut Çetin (Antalya TSO) Üye
Ø    Öztürk Oran (İstanbul TO) Üye
Ø    Zeki Kıvanç (Adana SO) Üye
Ø    Özer Matlı (Bursa TB) Üye
Ø    Engin Yeşil (Diyarbakır TB) Üye
Ø    Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya TSO) Üye

Mersin Oda ve Borsaları Ankara’da yeni görevlerle döndü
Seçimler sonunda Mersin Oda ve Borsa Başkanları Ankara’dan çeşitli görevlerle döndü. MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Genel İdare Kurulu Üyeliği ile Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. 

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi olurken Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir ile Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Ticaret Borsaları Konsey Üyeliğine seçildi. 

Mersin Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Levent Dipçin, Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu, Başkan Yardımcısı Jozef Atat ile Sayman Üye Atahan Çukurova ise Deniz Ticaret Odaları Konsey Üyeliğine seçildi. 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak ile Mersin Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Ayla Harp, TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Üyeliğine, Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı da TOBB Turizm Komisyonu’nda görev aldı. 

Etiketler : mersin  mtso  ayhan  kızıltan 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri