MÜSİAD ve Mersin GİAD birlik mesajı verdi - Mersin İstikbal Gazetesi

MÜSİAD ve Mersin GİAD birlik mesajı verdi

MÜSİAD Mersin Şube Yönetim Kurulu, Mersin GİAD Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Vergi ve SGK borçlarına ilişkin yapılandırma süreci anlatıldı

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Mersin Vergi Dairesi Başkanlığı ve SGK İl Müdürlüğü işbirliğinde 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Mersin Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör,

 • Akdeniz'den Haziran da Bakliyat Bilançosu

  -Sektör ihracatı yılın ilk yarısında 448,6 milyon dolarlık performans sergiledi

 • Adana iş dünyası kenetlenecek

  ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Süleyman Sönmez, ATO ve ADASO ziyaretlerinde Adana, bölge ve Türkiye’nin kalkınmasına yönelik ortak girişim çağrısında bulundu

 • Vergi Dairesinden Yapılandırma Açıklaması

  Vergi Dairesi Başkanı Adem GÜNGÖR, yapılandırma ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu. güngör, "7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun 18 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

 • Oda Başkanları Kentin Sorunlarını Tartıştı

  14-15 Mayıs tarihlerinde yapılan TOBB 74. Genel Kurulu’nda önemli görevler üstlenen ve Mersin’de faaliyet gösteren Oda/Borsaların Yönetim Kurulu Başkanlarının ve diğer temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısının ardından Mersin’deki mevcut yatırımları ve bölgesel gelişmenin sağlanması için atılması gereken adımları konu alan bir Oda/Borsa Müşterek İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2018, Pazartesi

 

 

MÜSİAD ve Mersin GİAD birlik mesajı verdi

 

 

 

 

 

MÜSİAD Mersin Şube Yönetim Kurulu, Mersin GİAD Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti.

MÜSİAD Mersin Şube Başkanı olarak göreve başlayan Serdar Yıldızgörer, dernek yönetimi ile birlikte Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Birlik ve beraberlik mesajları veren her iki STK'da Mersin'in gelişmesi için ortak proje üreteceklerinin sinyallerini verdiler.

'ORTAK PAYDA MERSİN OLMALI'

Ortak paydanın Mersin olduğuna ve kentte söz sahibi olan tüm STK, kurum ve kuruluşların birlikte hareket etmesi gerektiğine dikkat çeken Mersin GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serkan İzol, 'MÜSİAD kentimize değer katan, projeleri ile Mersin'e yön veren, örnek teşkil eden bir STK konumundadır. Bizler Mersin GİAD ailesi olarak MÜSİAD gibi kentimize olumlu değerler katan herkesin yanında olacağımızı, kentimizi ortak paydada buluşturmaya yönelik çalışmaların destekçisi olacağımızı her zaman olduğu gibi bugünde söylüyoruz. Mersin GİAD'ın kente yön veren bir STK olduğuna nasıl inanıyorsak, MÜSİAD'ın da kent için mücadele verdiğine inancımız tamdır. Bu bağlamda MÜSİAD ve Mersin GİAD'ın birlikte hareket ederek, diğer STK, kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmesi gerektiği düşüncesindeyim. Bu birlik ve beraberliğin içerisine isteyen tüm STK'ları kurum ve kuruluşları da alarak ortak paydamız olan Mersin için hep birlikte mücadele etmeliyiz.Kentin menfaatlerini düşünen ve kent için olumlu amaçlar güden herkesin yanında olacağız. Çünkü bizim bizden başka dostumuz ve sığınacak bir kapımız yok. Bunun için birlikte hareket etmek zorundayız' dedi.

'MERSİN ÇATISI ALTINDA, BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ'

Sözlerine Mersin GİAD'ın 8. Genel Kurulu'nda göreve gelen yeni yönetimi tebrik ederek başlayan MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer ise, ' Öncelikle Mersin GİAD'ın 8. Genel Kurulu'nu tebrik eder, yönetim kuruluna yeni seçilen üyelere çalışmalarında başarılar dilerim. Mersin GİAD, MÜSİAD ve MTSO, MTOSB gibi kente yön veren kurum ve kuruluşları tek çatı altında toplayarak tek amacının Mersin çıkarları olduğu bir topluluk oluşturmak gerekiyor. Eğer bizler Mersin çatısı altında birleşirsek Mersin'i hak ettiği yerlere getirebiliriz. Biz inanıyoruz ki Mersin GİAD ve diğer STK, kurum ve kuruluşlarla birlikte geliştirdiğimiz projeler Mersin'e ayrı bir sinerji katacaktır' dedi.

 Tüm yönetim kurulu üyelerinin tek tek kendini tanıtarak devam eden toplantı hep birlikte çekilen fotoğraf ile sonlandırıldı.

Etiketler : mersin  müsiad  giad 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri