Sabri Tekli: Şimdi üretim zamanı - Mersin İstikbal Gazetesi

Sabri Tekli: Şimdi üretim zamanı

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonrasında bir açıklama yapan Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, ‘Şimdi üretim zamanı’ dedi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 26 Haziran 2018, Salı

Sabri Tekli: Şimdi üretim zamanı

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonrasında bir açıklama yapan Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, ‘Şimdi üretim zamanı’ dedi.

 Seçimler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Tekli, ‘Demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimler sonuçlanmıştır. Türkiye kararını vermiştir. Bundan sonra hızlı bir şekilde seçim atmosferinden çıkarak üretim odaklı bir gündeme dönmemiz gerekiyor. Türkiye ekonomisinin yükselmesinin yegane yolu üretim ekonomisidir. Ülkemiz bunun farkındadır. Devletimizin sanayicilerimize verdiği teşvik ve destekler bunun açık göstergesidir. Biz MTOSB Yönetim Kurulu olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz; üzerimize düşen en büyük görev kentimize yeni sanayi yatırımları kazandırmaktır’ dedi. 

Başkan Tekli, ‘Bizler ülkemize güvenmeye, yatırım yaratmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederken, kentimiz adına da olumlu gelişmelere sahne olmasını diliyorum’ dedi. 

LÜTFİ ELVAN SEVİNCİ 

Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın tekrar Mersin’den milletvekili seçilmesinin kent adına büyük önem taşıdığının da altını çizen Başkan Tekli, ‘Sayın bakanımızın tekrar Mersin’den milletvekili seçilmesi kentimiz adına önemli bir gelişme. Kentimizde devam eden birçok projenin kendisiyle yapacağımız iş birliği ile sonuç kazanacağına eminim. Açıkçası Sayın Elvan’ın Mersin milletvekili olarak görevine devam ediyor olmasını kentimiz adına büyük bir kazanç olarak görüyorum’ dedi.

Etiketler : sabri  tekli  mtosb  üretim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri