Yelkovan, birlik başkanını ağırladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Yelkovan, birlik başkanını ağırladı

Madeni Sanatkarlar Odası Mersin Başkanı Sabit Yelkovan, alın teriyle çalışan esnaf ve sanatkarın emeğinin karşılığını alabilmesi için çalıştıklarını dile getirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kadın yönetici ile çalışan şirket, Y ve Z kuşağını kazanır

  Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nden iş dünyasına çağrı: Kadın yönetici ile çalışan şirket, Y ve Z kuşağını kazanır

 • Türk Keneviri Araştırma Enstitüsü Kurulmalıdır

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Türkiye’de Kenevir üretimine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

 • AKİB'den Bakliyat Sektöründe Bir İlk

  20 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda alınan karar gereği 2019 yılından başlamak üzere her sene 10 Şubat günü Dünya Bakliyat Günü olarak kutlanacak.

 • AKİB Meyve Sebze İhracatında Liderliğini Korudu

  Türkiye’nin yaş meyve ve sebze ihracatı, 2018 yılında bir önceki yıla kıyasla miktarda %14, değerde %4 oranında artış göstererek yaklaşık 2,325 milyar dolara yükseldi. Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçıları Birliği 2018’de 1,11 milyar dolarlık ihracat ve %48 pay ile Türkiye yaş meyve sebze ihracatına en çok katkı sağlayan Birlik oldu.

 • İhricatın %81'i AHBİB Gerçekleştirdi

  Akdeniz Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Türkiye’nin bakliyat ihracatının %81’ini gerçekleştirdi.

Son Güncelleme: 21 Aralık 2018, Cuma

 

 Yelkovan, birlik başkanını ağırladı


Madeni Sanatkarlar Odası Mersin Başkanı Sabit Yelkovan, alın teriyle çalışan esnaf ve sanatkarın emeğinin karşılığını alabilmesi için çalıştıklarını dile getirdi.

 Madeni Sanatkarlar Odası Mersin Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’i ağırladı.

Yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Yelkovan, üretimin önemine işaret etti, esnaf ve sanatkarların sorunlarına değindi.

Yelkovan, alın teriyle çalışan esnaf ve sanatkarın emeğinin karşılığını alabilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Birlik Başkanı Talat Dinçer, kent ekonomisinin kalbinin attığı sanayi sitesinde örgütlü Madeni Sanatkarlar Odası Mersin Başkanı Sabit Yelkovan ve yönetim kurulu üyeleriyle sektörel sorunlar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Etiketler : mersin  sabit  yelkovan  esob 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/41c9baf584aa7371716eab9ad0f51f9a.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42