Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu - Mersin İstikbal Gazetesi

Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu başkan vekili görevine getirildi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Her Üç Kamu Çalışanından Biri Kiracı

  Bin 577 kamu emekçisiyle yapılan araştırmaya göre, her üç kamu çalışanından birisinin kiracı olduğu tespit edilirken, kendi evlerinde oturanların oranı ise yüzde 57,2 oldu.

 • MTSO Komite Üyeleri kampta bir araya geldi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından Komite Üyeleri arasındaki diyalogu artırmak adına geleneksel olarak yılda bir kez düzenlenen MTSO Komiteleri Kampta programı düzenlendi.

 • İşsiz Sayısı 3 Milyon 531 Bin Kişiye Ulaştı

  Temmuz ayı itibarıyla Türkiye genelindeki 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsizlik oranı yüzde 10,8 seviyesinde gerçekleşirken, bu oranın 2017 yılının aynı ayına göre 88 bin kişi arttığı görüldü.

 • Noterlerden Hazine’ye Büyük Katkı

  2017 yılında noterliklerde devlet adına 2 milyar 726 milyon lira vergi toplandı. 2018’in başından bu yana devlet adına yapılan vergi tahsilatı ise 2 milyar 119 milyon lira olarak gerçekleşti. Türkiye Noterler Birliği Başkanı Dursun Cin, “Noterlikler, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlıyor” dedi.

 • Sanayicilere ticaret hukuku anlatıldı

  Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) sanayici bilgilendirme toplantısında ticaret hukuku anlatıldı.

Son Güncelleme: 20 Temmuz 2018, Cuma

Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu

 

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu başkan vekili görevine getirildi.

 

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu’nun 17. Olağan Genel Kurul sonrasında oluşan yeni yönetim kurulu ilk toplantısını Balıkesir Esnaf Odaları Birliği’nin Erdek’te bulunan sosyal tesislerinde yaptı.

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Özcan Saraçoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda görev dağılımı yapıldı.

Buna göre başkanvekilliğine Mersin Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan ile İzmir Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan seçildi. Toplantı sonrasında Federasyona bağlı Balıkesir il genelinde bulunan odaların katılımıyla akşam yemeği verildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Başkanı Özcan Saraçoğlu, katkılarından dolayı Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’e teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Yelkovan da kendisini bu göreve getiren Genel Başkan Özcan Saraçoğlu’na ve destek olan tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Etiketler : mersin  sabit  yelkovan 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri