Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu - Mersin İstikbal Gazetesi

Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu başkan vekili görevine getirildi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Bakliyatın Önemi Konuşuldu

  İstikbal Haber/Mersin-“Dünya Bakliyat Günü” etkinlikleri kapsamında Mersin Ticaret Borsası ev sahipliğinde “Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam İçin Bakliyat” sloganıyla düzenlenen etkinlik ile “Dünya Bakliyat Günü” Kutlandı.

 • 1000 Girişimci için İmzalar Atıldı

  Bitlisliler Dayanışma ve Kültür Derneği yönetimi Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU’ yu ziyaret etti. Bitlisliler Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Tahsin KIRBOĞA

 • Mahir Eller Projesi ile hedef 3 bin nitelikli işgüc

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırmaları Vakfı (TEPAV) ortaklığında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) işbirliğinde Mersin’in de aralarında bulunduğu 12 ilde yürütülen

 • 2019’un ilk ayında ekonomide hangi gelişmeler yaşandı?

  Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada Ocak ayının ekonomi başlıklarını belirledi. İşte 2019’un ilk ayında ekonomi gündeminde öne çıkan başlıklara dair detaylar…

 • İŞKUR ve SGK'dan MÜSİRAD'a Ziyaret

  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Vekili Suat TURANLI ile, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Mersin Şubesini ziyaret ettiler.

Son Güncelleme: 20 Temmuz 2018, Cuma

Yelkovan, federasyon başkan vekili oldu

 

Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu başkan vekili görevine getirildi.

 

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu’nun 17. Olağan Genel Kurul sonrasında oluşan yeni yönetim kurulu ilk toplantısını Balıkesir Esnaf Odaları Birliği’nin Erdek’te bulunan sosyal tesislerinde yaptı.

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Özcan Saraçoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda görev dağılımı yapıldı.

Buna göre başkanvekilliğine Mersin Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan ile İzmir Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan seçildi. Toplantı sonrasında Federasyona bağlı Balıkesir il genelinde bulunan odaların katılımıyla akşam yemeği verildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Başkanı Özcan Saraçoğlu, katkılarından dolayı Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’e teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Yelkovan da kendisini bu göreve getiren Genel Başkan Özcan Saraçoğlu’na ve destek olan tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Etiketler : mersin  sabit  yelkovan 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/2a09d7ef6ffe05ff549f76e74529658d.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42