Ailecek Radyo-1’de Konuk Oldular - Mersin İstikbal Gazetesi

Ailecek Radyo-1’de Konuk Oldular

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde , TRT Çukurova Bölge Radyosu, Gecenin İçinden Radyo-1 de Mersin İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve eşi gazeteci-yazar Rüştü Aydın konuk oldu.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 12 Ocak 2018, Cuma

Ailecek Radyo-1’de Konuk Oldular


 

 

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde , TRT Çukurova Bölge Radyosu,  Gecenin İçinden Radyo-1 de  Mersin İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve eşi gazeteci-yazar Rüştü Aydın  konuk oldu.  


Gazete İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın, çalışan gazetecilerin meslek aşkı ile çalıştıklarını belirterek, işini seven gazetecilerin başarılı olduklarına vurgu yaptığı sohbetinde; eşi ile birlikte gazetecilik mesleğinde  çalışmanın hayatı kolaylaştığını anlattı. Gazeteci Fatma Aydın,   “Gecenin geç saatinde bizleri, TRT- Radyo-1  dinleyicileri ile buluşturan program yapımcısı Cem Kurtçu ve sunucu Alper Yetgün ve teknik ekibine işlerini canı gönülden severek yapan Çukurova Radyosu çalışanlarına İstikbal Gazetesi olarak çok teşekkür ediyor ve şükranlarım sunuyorum ”sözleriyle teşekkürlerini iletti.

Etiketler : mersin  trt  çukurova  radyo1  rüştü  fatma  aydın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri