Başkan Kocamaez'dan Babalar Günü Mesajı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Kocamaez'dan Babalar Günü Mesajı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 16 Haziran 2018, Cumartesi

BAŞKAN KOCAMAZ, “BABALARIMIZ BİZLERE SEVGİYİ AŞILAYAN EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Kocamaz, mesajında şunları söyledi:

“Baba ve anne olmak; fedakârlığın, karşılıksız sevginin vücut bulmuş halidir. Onlara ne kadar değer verirsek verelim bu sonsuz emeğin ve fedakârlığın karşılığını ödeyemeyiz. “Babalar Günü” bunu fark etmek ve hissettirmek için en değerli bir zamandır.

Güven duygusunun sembolü olan babalarımız, sırtımızı dayadığımız bir duvar, ne zaman düşecek olsak elimizden tutacak yegâne kahramanlarımızdır.

Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailemizin koruyucusu ve kollayıcısı, yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen en değerli varlıklarımızdır.

Bu güzel günün; bizlerin, vatanımıza hayırlı birer birey olarak yetişmemizi sağlayan babalarımızı hatırlamamız, onların kıymetli gönüllerini yeniden kazanmamız ve bağlarımızın gelişmesi adına yardımcı olacağına inanıyorum.

 

Önemli olan; bizleri koruyup kollayan, hayatın zorluklara karşı direnme gücü aşılayan kahramanlarımızı sadece yılda bir gün değil her gün hatırlamaktır.

 

Ailelerimizin temel direği olan tüm babaların ‘Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür geçirmelerini diliyorum.

 

Etiketler : başkan  kocamaz  balar  günü 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri