Başkan Kur, "Devletin Milletin Emrindeyiz" - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Kur, "Devletin Milletin Emrindeyiz"

TEMAD Mersin Şube Başkanı Halil Kur, Emekli Astsubayların devletin ve milletin emrinde olduklarını söyledi. Dernek binasında yapılan basın toplantısında konuşan Başkan Kur,

Benzer Haber Başlıkları

 • Toplu Taşıma güzergahlarında Yeni Dönem

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, büyüyen ve gelişen Mersin’in toplu taşıma konusunda ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek, vatandaşlara güvenli, konforlu ve kesintisiz toplu taşıma hizmeti sunabilmek amacıyla otobüslerin güzergâh ve hatlarını yeniliyor.

 • Mersin’e tek tip taksi durakları

  Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı’nın 2. Birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Kerim Tufan başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Yörükler Büyükşehir’den elektrik alıyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, ‘Kıl Çadırı Aydınlanıyor Projesi’ ile Orta Asya’dan çıkıp Türkiye’ye yerleşen ve Türk kültürünü devam ettiren Mersin Yörükleri’ne sahip çıkmaya devam ediyor.

 • Yeni Araçlar Mersin'in Hizmetinde

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin’e sunduğu hizmet olanaklarını artırmak, daha geniş alanda, daha hızlı hizmet verebilmek için araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet vermek üzere 388 yeni araç ve iş makinesi hizmet veren araç filosuna dâhil edildi.

 • Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Eğitimi

  Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Eğitimi başladı. Yapılan açıklama şöyle; “Müdürlüğümüz Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hibe edilen Emniyet Kemeri “SİMÜLASYON” aracını, başta Emniyet birimlerimize

Son Güncelleme: 13 Şubat 2018, Salı

 

 

Başkan Kur, "Devletin Milletin Emrindeyiz"

 TEMAD Mersin Şube Başkanı Halil Kur, Emekli Astsubayların devletin ve milletin emrinde olduklarını söyledi. Dernek binasında yapılan basın toplantısında konuşan Başkan Kur, “ Tarihi sayısız kahramanlıklarla dolu T.S.K. hudut güvenliğimizi ve bölgedeki istikrarı sağlamak amacıyla Suriye’nin Kuzeybatısında AFRİN bölgesindeki teröristleri (PKK, KCK,KPD,YPG, ve DEAŞ’ı) temizlemek ve etkisiz hale getirmek için Uluslararası T.S.K. omurgasını teşkil eden Astsubay camiası tarihin her döneminde olduğu gibi, bu gün de yarın da tüm teşkilat yapısıyla Devletinin, Milletinin emrinde olup gerektiğinde canını, kanını vermeye hazırdır.

 

 

 

 

Bizler şehitlerimizin kanıyla sulanan bu topraklar üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı ZEYTİN DALI HAREKATI’nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, Mazlumlara zulmeden ve Ülkemizi tehdit eden teröristlere karşıdır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, üzerinde planlar yapılarak oynanacak Üçüncü Dünya Ülkesi değildir.

Yedi Düvele karşı koyan Ordumuzun, Allah’ın izniyle bu operasyondan zaferle döneceğinden şüphemiz yoktur.

SAYGIDEĞER KAMUOYU, SAYGIDEĞER BASIN,

İşte bu hususiyetlere duyarsız kalmayan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanlığı, aldığı önemli bir kararla 07 ŞUBAT 2018 tarihinde İl ve İlçe Başkanlıklarının katılımıyla Kilis’te Sayın Cumhurbaşkanımızın adını taşıyan RECEP TAYYİP ERDOĞAN MEYDANI”nda Ülkemize yönelik her türlü terörü kınamak, Devletimizin T.S.K.mızın AFRİN’de yaptığı harekatı desteklemek, Ordumuzun ve Yüce Türk Milletimizin bağrından kopan T.S.K.’mızın gözbebeği Emekli Astsubaylarımızın Devletinin ve Milletinin emrinde olduğuna yönelik basın açıklaması TEMAD Genel Başkanımız Sn. Hamza DÜRGEN tarafından yapılmıştır. Biz de diyoruz ki,

 “GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR. GÜN, GÜÇ ODAKLARIMIZI HER ALANDA BİRLEŞTİRME GÜNÜDÜR.”

Bu duygu ve düşüncelerle Afrin Harekatındaki tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar dilerim. Allahlımızın Ordumuzu muzaffer kılmasını canı gönülden niyaz eder ve bizlere her zaman desteğini eksik etmeyen, Kilis’e intikalimizi sağlayan Toroslar Belediye Başkanı Sayın Hamit TUNA ve Başkan Vekili Sayın Haluk MUTLUAY’a da teşekkür ederim.

KANIMIZ VE CANIMIZ, VATANIMIZA FEDA OLSUN!”Dedi.

Etiketler : mersin  temad  devlet  millet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri