Başkan Kur Resim Sergisine Katıldı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Kur Resim Sergisine Katıldı

TEMAD Yönetim Kurulu adına il başkanı Halil Kur, resim sergisine katıldı. Başkan Kur, “KKTC’nin Uluslararası karikatür sanatçısı ve uluslararası resim konulu yarışmalarda jüri üyeliği yapan sayın Cemal Tunceri’nin Mersin Arkeoloji Müzesi Sergi salonunda açmış olduğu

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Pamuk'tan Gazi Evine Ziyaret

  * Başkan Pamuk, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’nda yaralanıp Gazi olan Uzman Çavuş Levent Yılmaz’ı evinde ziyaret etti.

 • İŞKUR Müdürü TRT'de Konuştu

  Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU; 17.09.2018 tarihinde TRT Çukurova Radyoda Alper YETGÜN’ün sunuculuğunu gerçekleştirdiği “Akdenizden Toroslara” Programına katılarak kurum hizmetleri hakkında bilgi verdi.

 • Türkiye Sondan Dördüncü

  145 ülkede 154 bin kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, 2017 yılı insanlar için en kötü sene olarak kayıtlara geçti.

 • Dinçer, “Ahilik insan odaklı ticaret ahlakının özüdür”

  Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, bir meslek örgütlenmesinin ötesinde insanı ticari ve ahlaki yönde de eğiterek toplumun sosyal ve ekonomik hayatına büyük etkisi olan Ahiliğin kamuoyuna tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılmasının büyük önem taşıdığını söyledi.

 • Taşucu'na 11 Milyonluk Yeni Atıksu Arıtma Tesisi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Silifke İlçesi Taşucu Mahallesinde İnşaa edilecek 11 milyon 480 Bin TL sözleşme bedelli Taşucu Atıksu Arıtma Tesisi yapımına 21.05.2018 tarihinde yer teslimi yapılarak başlanıldı. Tesis için saha mobilizasyon ve proje aplikasyon işleri devam ediyor.

Son Güncelleme: 12 Mart 2018, Pazartesi

 

 

Başkan Kur Resim Sergisine Katıldı

 

 

 

 

TEMAD  Yönetim Kurulu adına il başkanı Halil Kur, resim sergisine katıldı. Başkan Kur, “KKTC’nin Uluslararası karikatür sanatçısı ve uluslararası resim konulu  yarışmalarda   jüri üyeliği yapan  sayın Cemal Tunceri’nin Mersin Arkeoloji Müzesi Sergi salonunda  açmış olduğu “Kadın karikatürleri” konulu sergisine TEMAD Mersin il başkanlığı olarak katılım sağlanmıştır.  Bu sergide sayın Cemal Tunceri ile tanışma ve söyleşi yapma imkanı bulduk. Hazırlamış olduğu o birbirinden güzel “kadın temalı” karikatürleri için teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devamını  diliyoruz.”dedi

Etiketler : temad  resim  sergi 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri