Başkan Pamuk, ‘Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Pamuk, ‘Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Akdeniz Belediyesi çalışanı kadınlar, 8 Mart’ta idari izinli sayıldı

Benzer Haber Başlıkları

 • Bölgemizde sert rüzgarlar esecek

  Rüzgarın güney yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) zaman zaman fırtına (50-70 km/sa), Doğu Akdeniz’in iç ve yüksek kesimleri (Toroslar Mevkii) kuvvetli fırtına şeklinde (70-90 yer yer 100 km/sa hızla) esmesi beklendiğinden ulaşımda aksamalar, ağaç devrilmesi, çatı uçması, toz taşınımı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

 • Forum Mersin’den engelsiz yaşama destek

  Forum Mersin, "Engelsiz Tüketici Projesi" kapsamında Mersin İl Ticaret Müdürlüğü ile özel bir işbirliğine imza attı. Dünya Tüketiciler Günü dolayısıyla engelli vatandaşlar, sorunlarını dile getirdikleri broşürleri Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin mağazalarında dağıttı.

 • Forum Mersin iklim değişikliğine dikkat çekiyor!

  Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, bu yıl da “dünyaya bağlan” sloganıyla gerçekleştirilecek Dünya Saati etkinliğine destek veriyor.

 • Hırsızlık Zanlıları Yakalandı

  Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çamlıyayla İlçe Emniyet Amirliği sorumluluk bölgesinde muhtelif tarihlerde gerçekleşen 19 farklı “Evden Hırsızlık” olayı ile ilgili sürdürülen çalışmalarda;

 • Uyuşturucu Satıcısı Yakayı Ele Verdi

  Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde;

Son Güncelleme: 08 Mart 2018, Perşembe

 

 

Akdeniz Belediyesi çalışanı kadınlar, 8 Mart’ta idari izinli sayıldı

 

 

Başkan Pamuk, ‘Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk; yayınladığı mesajında, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutladı. Belediye binasında çalışan kadınların çalıştıkları birimleri de tek tek ziyaret eden Başkan Pamuk, günün anısına kadınlara gül verdi, fular hediye etti. Belediye personeli kadınlar, ayrıca 8 Mart’ta idari izinli sayıldı.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü nedeniyle, belediye merkez binasında çalışan kadınlara, çalıştıkları birimleri tek tek ziyaret ederek gül verdi, günün anısına birer fular hediye etti. Ayrıca Akdeniz Belediyesi çalışanı kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde idari izin yaptı.

Başkan Pamuk, gün nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında da; “Hayatın her anında sevgiyi, özveriyi ve aile birliğimizi temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir aile ve toplumun temel taşlarıdır. Fedakârlığın simgesi kadınlarımıza atfedilen bu günde, başta saygıdeğer şehit annelerimiz ve şehit eşi hanımefendiler olmak üzere bütün kadınlarımızı hürmetle selamlıyor ve en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kadınlara yönelik pozitif ayrımcılığın önemine de dikkat çektiği mesajında Başkan Muhittin Pamuk, “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı canlı tutan kadınlarımızı, sadece bir gün değil, yaşamın her gününde ve anında sevdiğimizi, saydığımızı ve önemsediğimizi göstermeliyiz. Fedakârlık, sevecenlik ve çalışkanlığıyla ailesine ve toplumumuza örnek olan kadınları, hayatın her alanında etkin bir şekilde görmek bizleri mutlu etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, özverinin, sevginin ve asaletin kaynağı olmuş, başta şehit ve gazi anneleri ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sevdikleri ve sevenleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam ve güzel bir gelecek diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler : akdeniz  belediye  8mart  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri