Başkan Serdar Soydan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Serdar Soydan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

İstikbal Haber/ MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Kadınların toplumdaki yerinin erkekle yan yana eşit bir şekilde olduğunun altını çizen Başkan Soydan, “Türklerde kadın, daima erkeğinin yanındadır.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 08 Mart 2018, Perşembe

Başkan Serdar Soydan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

İstikbal Haber/ MHP Mezitli İlçe Başkanı  Serdar Soydan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Kadınların toplumdaki yerinin erkekle yan yana eşit bir şekilde olduğunun altını çizen Başkan Soydan, “Türklerde kadın, daima erkeğinin yanındadır.

Onların güç ve ilham kaynağıdır. Türk töresinde, bu durum çağlardan beri süregelmiş, değişmemiş, kadın her dönemde kutsal birer varlık olarak görülmüştür. Analarımız, bacılarımız, tüm kadınlarımız Türk milletinin göz bebeğidir. Kadına karşı şiddet, asla ve asla tasvip etmeyeceğimiz mütecaviz bir davranıştır. Geçmişini bilen, gelenek ve göreneklerine sahip çıkarak yaşayan her Türk, kadına el kalkmayacağını, bunun Türk töresine aykırı olduğunu bilmelidir. Kadınlarımız başımızın tacıdır.” Şeklinde görüşlerini bildirdi. Ayrıca MHP Mezitli ilçe kadın Kolları Başkanı Emine Gilik ve kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Mezitli’de çiçek dağıttılar.

Etiketler : mhp  mezitli  8 mart  kadın   

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri