Başkan Tuna, Babalar Gününü Kutladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Tuna, Babalar Gününü Kutladı

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl Haziran Ayı’nın üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 16 Haziran 2018, Cumartesi

 

 

BAŞKAN TUNA,  BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

 

 

 

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl Haziran Ayı’nın üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

            Mesajında, ailenin temelinde anne ile birlikte babanın olduğunu vurgulayan Başkan Hamit Tuna, bu yıl babalar gününü Ramazan Bayramı içinde kutlamanın ayrı bir mutluluğunu yaşadıklarını da söyledi.

Başkan Tuna; “Çocuklarımızın kültürlü, bilinçli, sağlıklı, milli değerlerine sahip bir aile yapısında yetiştirilmesi ve aile bütünlüğünün korunması babalarımıza düşen en büyük sorumluluklardan biridir.Onların tek istediği de çocuklarına iyi bir gelecek verebilme, vatana ve millete faydalı olduklarını görebilmektir.Babalarımıza sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerini hoş tutmalı, sevgi, saygı ve vefa duygularımızı göstermeliyiz. Unutmamalıyız ki bizler babalarımıza ve büyüklerimize nasıl davranır isek çocuklarımız da bize öyle davranır.Bu vesiyleyle; en değerli varlıkları çocuklarını, ailesini geride bırakıp vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayatını kaybeden babalarımıza Allah’tan rahmet diliyor, başta şehit ve gazi babalarımız olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar  Günü’nü kutluyorum” dedi.

Etiketler : başkan  tuna  babalar  günü 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri