Başkan Yeşilboğaz, " Kente Katkımız Olmalı" - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Yeşilboğaz, " Kente Katkımız Olmalı"

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Nas, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Narenciye Figürleri Mersin Sokaklarında

  Bu yıl 17-18 Kasım tarihleri arasında Mezitli Sahili Galatasaray Meydanı’nda düzenlenecek olan 6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında Mersin sokaklarını gezen 10 farklı mobil figür büyük ilgi görüyor.

 • TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı

  TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı. Başkan Kur, “ Kıbrıs Türk Halkının yıllarca sürdürdüğü zorlu ve haklı mücadelesi sonunda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kahraman Türk Ordu su ve Kıbrıs Türk Mücahitleri ile birlikte 20 TEMMUZ 1974 tarihinde mutlu Barış Harekatını gerçekleştirmiş ve 15 KASIM 1983 tarihinde de K.K.T.C. Devleti kurulmuştur.

 • Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını gezdi

  6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’nde geri sayım devam ederken, Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Narenciye renkleri Mersin’e yayılmaya başladı

  Bu yıl 17-18 Kasım tarihleri arasında Mezitli Sahil Galatasaray Meydanı’nda düzenlenecek olan 6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali tanıtım çalışmaları 10 mobil figürün şehir turu ile devam ediyor.

 • Başkan Tuna Vatandaşlara Narenciye Suyu İkram Etti

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 17-18 Kasım tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında vatandaşlara, taze sıkılmış narenciye suyu ikram etti.

Son Güncelleme: 07 Temmuz 2018, Cumartesi

BARO BŞK. BİLGİN YEŞİLBOĞAZ: “KENTE KATKIMIZ OLMALI”

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Nas, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz,  baroların meslek örgütü olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir sivil toplum örgütü olduğunu söyleyerek, çalışmalarında kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle işbirliğine önem verdiklerini söyledi. Baro Bşk. Bilgin Yeşilboğaz, “Hem mesleki sorunlarımızda, hem de toplumsal sorunlarda aktif rol üstlenmek istiyoruz ve bu yönde ilerliyoruz. Kente katkımız olursa mesleğimizin anlamı olur” dedi.

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet Nas ise konuşmasında, kentin sorunlarına öncülük eden Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı tebrik ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler : baro  başkan  yeşilboğaz  kent 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri