Başkan Yeşilboğaz, " Kente Katkımız Olmalı" - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Yeşilboğaz, " Kente Katkımız Olmalı"

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Nas, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Süpürürken Altınları Buldu, Sahibine Ulaştırdı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali’nde saha temizlik görevlisi olarak çalışan personel Yılmaz Altınsoy örnek olacak bir davranış sergiledi. Halde temizlik yaptığı sırada süpürgesine takılan gazeteye sarılı altını fark eden Altınsoy, altınların sahibine ulaştırılmasına vesile oldu.

 • Servis Gibi Belediye Otobüsü

  Hayata geçirdiği hizmetlerle Mersin’de ulaşımda dönüşüm hareketini başlatan Mersin Büyükşehir Belediyesi, gece seferleriyle kesintisiz ulaşım sağlıyor.

 • Büyükşehir Anamur’u Geleceğe Taşıyor

  Bütünşehir Yasası ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına dahil edilen ilçelerde hizmet maratonunu hız kesmeden sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anamur’da hayata geçirdiği çalışmalar ile Anamur’u geleceğe taşıyor.

 • "Savaşlar Bitmeden, Dünya Barışı Sağlanamaz"

  Mersin Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesi olan Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44. Yıldönümünü ve 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı yayımladığı yazılı mesajla kutladı.

 • Bu poşetler Akdeniz Meyve Sineğini yok ediyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Akdeniz Meyve Sineği zararlısı ile kültürel mücadele kapsamında turunçgillere zarar veren ve üreticiyi zor duruma düşüren söz konusu sineği yok edecek kelepçeli poşet dağıtımı gerçekleştiriyor.

Son Güncelleme: 07 Temmuz 2018, Cumartesi

BARO BŞK. BİLGİN YEŞİLBOĞAZ: “KENTE KATKIMIZ OLMALI”

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mehmet Nas, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz,  baroların meslek örgütü olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir sivil toplum örgütü olduğunu söyleyerek, çalışmalarında kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle işbirliğine önem verdiklerini söyledi. Baro Bşk. Bilgin Yeşilboğaz, “Hem mesleki sorunlarımızda, hem de toplumsal sorunlarda aktif rol üstlenmek istiyoruz ve bu yönde ilerliyoruz. Kente katkımız olursa mesleğimizin anlamı olur” dedi.

Toros Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Mehmet Nas ise konuşmasında, kentin sorunlarına öncülük eden Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı tebrik ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler : baro  başkan  yeşilboğaz  kent 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri