"Bayramda Yokuslların Yüzünü Güldürün" - Mersin İstikbal Gazetesi

"Bayramda Yokuslların Yüzünü Güldürün"

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Kızılay’ın Ramazan’da binlerce aileye gıda yardımında bulunduğunu anımsatarak, “Ramazanda fitre ve zekâtlarla binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz” dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Büyükşehir'den Yenişehir Cemevi'ne 850 Bin TL Maddi Destek

  Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Alevi Kültür Dernekleri Mersin Şubesi Derneği (Yenişehir Cemevi) arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Cemevi’ne 850 bin TL maddi destek sağladı.

 • Erdemli İŞKUR'dan Engelli Girişimci Projesi

  İstihdamda dezavantajlı olarak değerlendirilen bütün vatandaşlarımızın istihdamını koordine eden, İş ve Meslek yaşamlarıyla ilgili tüm işlemlerle ilgilenen Türkiye İş Kurumu dezavantajlı gruplara yönelik aktif politikaların ve projelerinin somut çıktılarına ulaşmaya devam etmektedir.

 • Antep Fıstıgı Hasadı Üçüncü Yılında Da Yüz Güldürüyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Antepfıstığı Tomurcuğunu Mersin'de Yeniliyor’ projesi üçüncü yılında da meyvelerini vermeye devam ediyor. Sunulan destekler sayesinde Mersin'de katlanarak artan Antep fıstığı hasadı, üreticilerin yüzünü güldürüyor.

 • Her Mahalleye Çocuk Parkı Projesi de sürüyor

  * Akdeniz Belediyesi’nin, yeşil bir Akdeniz için hayata geçirdiği proje kapsamında, ilçenin farklı mahallelerinde bulunan 26 parkın baştan sona yenilenmesi ve modernizasyonu çalışmaları sürüyor.

 • Müftü Kondi, Vekaletle Kurban Kesmeye Davet Etti

  İstikbal Haber/ Mersin İl Müftüsü Şaban Kondi, Öğretmen Evi’nde yaptığı basın toplantısında yaklaşan kurban bayramı nedeniyle Mersinlileri bilgilendirdi.

Son Güncelleme: 12 Haziran 2018, Salı

 

 

Necmi Erdem’den Ramazan Bayramı mesajı

 

 

 

 

 

BAYRAMDA YOKSULLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜN!

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Kızılay’ın Ramazan’da binlerce aileye gıda yardımında bulunduğunu anımsatarak, “Ramazanda fitre ve zekâtlarla binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz” dedi.

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Ramazan Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı. 

Bayramların, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dayanışma ve hoşgörü duygularının en üst seviyede yaşandığı özel günler olduğunu dile getiren Başkan Erdem, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı geride bırakırken, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bir bayrama daha erişmenin coşkusunu yaşıyoruz. Her zaman yoksulun, ihtiyaç sahibinin yanında olan Kızılay, Ramazan’da da binlerce aileye gıda yardımı yaptı. Kızılay, acıları paylaşmaya, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye deva edecek. Siz de fitre ve zekâtlarınızı Kızılay’a bağışlayacak binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz. 

Ramazan Bayramı’nı kutluyor, başta İslam coğrafyası olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur sağlık, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. 

Yaşamlarını vatan uğruna feda eden kahraman gazilerimizi, şehitlerimizin emaneti olan ailelerinin, çocuklarının, yetimlerimizin de bayramlarını kutluyor, aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler : mersin  kızılay  necmi  erdem 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri