Erdemli'de Kariyer Günü Düzenlendi - Mersin İstikbal Gazetesi

Erdemli'de Kariyer Günü Düzenlendi

Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Mersin Üniversitesi Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletme Yüksek Okulu ve Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) işbirliğinde 03.12.2018 tarihinde Kariyer Günü etkinliği düzenlendi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin Beşiktaşlılar Derneği faaliyetlerini sürdürüyor

  Mersin Beşiktaşlılar Derneği, bir taraftan sosyal faaliyetlerine devam ederken bir taraftan da 31 Mart yerel seçimleri öncesi siyasi parti adaylarını ağırlıyor.

 • Bölgemiz Parçalı Bulutlu

  Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, Hatay, Osmaniye, Kilis, Gaziantep'in güney kesimleri, Adana ile Mersin'in kıyı kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir.

 • Baroların insan hakları merkezleri güçlendiriliyor

  ‘Baroların ve Avukatların Avrupa İnsan Hakları Standartları Konusunda Kapasitesinin Güçlendirilmesi Ortak Projesi’ kapsamında, İnsan Hakları Merkezlerinin (İHM) Kurumsal Kapasitelerine İlişkin 1. Çalışma Grubu Toplantısı, ‘Eylem Planı, Taslak Yönetmelik ve Veri Tabanı Oluşturulması’ başlığıyla 13-14 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.

 • Altun,“Başvuruların yüzde 93'ü elektronik ortamda”

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’dan CİMER açıklaması: ‘’Önümüzdeki süreçte cevap süresinin azaltılması konusuna yoğunlaşılacak”

 • Konut satışları 24 bin 82 adet azaldı

  2018 yılının Ocak ayı konut satış istatistikleri ile 2019 yılı Ocak ayının konut satış istatistikleri karşılaştırıldığında konut satışlarının 24 bin 82 adet azaldığı görüldü.

Son Güncelleme: 04 Aralık 2018, Salı

 

ERDEMLİ’DE KARİYER GÜNÜ DÜZENLENDİ

Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Mersin Üniversitesi Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletme Yüksek Okulu ve Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) işbirliğinde 03.12.2018 tarihinde Kariyer Günü etkinliği düzenlendi. Erdemli Kaymakamı Avni KULA, Erdemli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa DOĞAN, Mersin Üniversitesi Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletme Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Cemile ÇELİK’in katılımları ile başlayan etkinliğe öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

ÖZEL SEKTÖR NE İSTER konulu Panel ilgi çekti

Girişimci İnsan Kaynaklar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA’ nın moderatörlüğünü gerçekleştirdiği panele dernek üyeleri Migros İnsan Kaynakları Bölge Müdürü Koray ÖZDEMİR, Toros Tarım İnsan Kaynakları Yetkilisi Aslı DURMUŞOĞLU ve Mersin HİLTONSA İnsan Kaynakları Şefi Ahmet DEMİR katıldı.

İş Hayatının iş arayandan beklentileri, üniversitelilere yönelik kariyer fırsatları, CV ve Mülakat Teknikleri, İş Hayatında Başarı gibi konulara değinilen panelde özellikle üniversiteli öğrencilere yönelik kariyer tavsiyelerinde bulunuldu. Panelin sonunda ise öğrencilerin soruları yanıtlanırken, Erdemli Kaymakamı Avni KULA tarafından panelistlere teşekkür belgesi sunuldu.

ÜNİVERSİTELİLER İÇİN İŞKUR

Panelin ardından İş ve Meslek Danışmanı Özlem GÜMÜŞ tarafından öğrencilere yönelik İŞKUR Programları, iş ve meslek danışmanlığı, işbaşı eğitim programı gibi kurum hizmetlerinin tanıtım sunumu gerçekleştirilerek etkinlik başarıyla son buldu.

Etiketler : erdemli  mersin  işkur 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/bf3098afa5cf887a31aaa7b23e46dc8d.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42