İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret

İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

 

 

İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret

 

 

 

 

İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.

Nezaket ziyaretlerinde bulunan İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a gazete hakkında bilgi verdiler ve yaptıkları kültürel çalışmaları anlattılar.

İstikbal Gazetesi Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Kültürel konularda yaptıkları görsel çalışmaların örneklerini Başkan Pamuk’a sunarken bilgide verdi. “Yörük Düğünü Belgesel Filmi”nin Erdemli Çamlı köyünde köylülerin oynadığını, Yörük çadırında geçen dramatik bir yaşam öyküsü olan “Tek Kadın Filmi”ni anlatırken de yine ilk kez tamamen köylülerin filmde rol aldıklarını ve yörenin kültürel değerlerini görsele taşıdıklarını söyledi.

Tarsus Eshab-ı Kehf’te çekilen Kıtmir Filmi ile sokak çocuklarının yaşamını anlatan uzun metrajlı sinema filmi Cabbar’ın CD’sinden örnekler sunan Aydın, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Pamuk, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi, günün anısına fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

Etiketler : istikbal  gazete  akdeniz  belediye  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/329bfeb876dc862b21181acf0a508330.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42