İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret

İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.

Benzer Haber Başlıkları

 • TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı

  TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı. Başkan Kur, “ Kıbrıs Türk Halkının yıllarca sürdürdüğü zorlu ve haklı mücadelesi sonunda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kahraman Türk Ordu su ve Kıbrıs Türk Mücahitleri ile birlikte 20 TEMMUZ 1974 tarihinde mutlu Barış Harekatını gerçekleştirmiş ve 15 KASIM 1983 tarihinde de K.K.T.C. Devleti kurulmuştur.

 • Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını gezdi

  6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’nde geri sayım devam ederken, Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Narenciye renkleri Mersin’e yayılmaya başladı

  Bu yıl 17-18 Kasım tarihleri arasında Mezitli Sahil Galatasaray Meydanı’nda düzenlenecek olan 6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali tanıtım çalışmaları 10 mobil figürün şehir turu ile devam ediyor.

 • Başkan Tuna Vatandaşlara Narenciye Suyu İkram Etti

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 17-18 Kasım tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında vatandaşlara, taze sıkılmış narenciye suyu ikram etti.

 • Başkan Tuna, Diyabete Dikkat Çekmek İçin Yürüdü

  Toroslar Belediyesi; 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde Toroslar Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile Akbelen Mahallesi’ndeki Koray Aydın Standı’nda farkındalık yürüyüşü düzenledi.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

 

 

İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret

 

 

 

 

İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.

Nezaket ziyaretlerinde bulunan İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a gazete hakkında bilgi verdiler ve yaptıkları kültürel çalışmaları anlattılar.

İstikbal Gazetesi Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Kültürel konularda yaptıkları görsel çalışmaların örneklerini Başkan Pamuk’a sunarken bilgide verdi. “Yörük Düğünü Belgesel Filmi”nin Erdemli Çamlı köyünde köylülerin oynadığını, Yörük çadırında geçen dramatik bir yaşam öyküsü olan “Tek Kadın Filmi”ni anlatırken de yine ilk kez tamamen köylülerin filmde rol aldıklarını ve yörenin kültürel değerlerini görsele taşıdıklarını söyledi.

Tarsus Eshab-ı Kehf’te çekilen Kıtmir Filmi ile sokak çocuklarının yaşamını anlatan uzun metrajlı sinema filmi Cabbar’ın CD’sinden örnekler sunan Aydın, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’a kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Pamuk, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi, günün anısına fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

Etiketler : istikbal  gazete  akdeniz  belediye  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri