İtfaiye araçlarını yeniliyoruz - Mersin İstikbal Gazetesi

İtfaiye araçlarını yeniliyoruz

Mevlüt Partal, Silifke / Silifke Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan, itfaiye müdürlüğünü ziyaret ederek itfaiye araçlarının yenilenerek modernize edildiğini belirtti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Öngel, Hedefimiz temiz bir Silifke

  Mevlüt Partal, Silifke, Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 24 saat görev başında olduğunu belirterek, “belediye olarak hedefimiz temiz bir Silifke oluşturmaktır” dedi.

 • Gezer, 3 Mayıs Türkçülük Gününü Kutladı

  3 Mayıs Türkçülük günü vesilesi ile yazılı bir açıklama yapan Aytur Gezer ''3 Mayıs Mili Şuurun ayağa kalktığı gündür''dedi.

 • Gitmiş’in Acı Günü

  İstikbal Haber/ MTSO Yönetim Kurulu Eski üyelerinden İş Adamı Yakup Gitmiş’in babası DURSUN GİTMİŞ vefat etti. 87 yaşındaki rahmetli Dursun Gitmiş’in naaşı 21.08.2015 Cuma günü ikindi namazını müteakip İhsaniye Camiinden kaldırılarak, Güneykent Mezarlığı’

 • Şoförlerden Öğrencilere Kitap Desteği

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlıToplu Taşıma Müdürlüğü şoförleri,Mersin Üniversitesi ile Silifke Uygulamalı ve Teknik İşletmecilik Yüksek Okulu öğrencilerinin başlatmış olduğu ‘Kardeş Okulu Projesi’ne destekçağrısına ses

 • Akkuş?tan Başsağlığı

  MHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Akif Akkuş Geçtiğimiz haftalarda vefat eden Özgür Haber Gazetesi sayfa sekreteri gazeteci Elife Karagöz ?ün vefatı ve Bugün Mersin Gazetesi Muhabiri Canan Akkuş`un kız kardeşi Güler Akkuş`un vefatından dolayı Yükselişim

Son Güncelleme: 15 Şubat 2012, Çarşamba
Haber 661 kez görüntülendi.

İtfaiye araçlarını yeniliyoruz

Mevlüt Partal, Silifke / Silifke Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan, itfaiye müdürlüğünü ziyaret ederek itfaiye araçlarının yenilenerek modernize edildiğini belirtti.

Belediye itfaiye ekiplerinin  vatandaşların canını ve malını kurtarmak için 24 saat görev başında olduğunu belirten Silifke Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan hızla büyüyen ilçede yeni bir itfaiye aracının alımının da kaçınılmaz olduğunu vurguladı. Başkan Yardımcısı Arslan, çok katlı konutlar ve iş merkezlerine ulaşılabilecek yeni ve modern donanımlı bir itfaiye aracının alımı ile ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini de açıkladı. Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan itfaiye müdürlüğüne ait aracın bakım ve onarımının tamamlanarak hizmete girmesinin sevindirici bir gelişme olduğuna değinerek, araç hakkında İtfaiye Müdür Vekili Nihat Aydoğan Günay’dan bilgiler aldı. Günay verdiği bilgide itfaiye müdürlüğüne ait fatih marka kamyon üzerinde 5 tonluk su tankı ve 300 litre köpük tankının bulunduğunu bildirerek aracın günümüz şartlarına uygun halde modernize edildiğini söyledi.

Silifke Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine vatandaşların can ve mal güvenliğinin kurtarılmasında verdikleri mücadelelerden dolayı da teşekkür eden Başkan Yardımcısı Arslan yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanımız Bayram Ali Öngel itfaiye teşkilatımızın gelişmesi ve güçlenmesi için bizlere her türlü desteği veriyor. Yeni araç ve gereçlerin itfaiye teşkilatına kazandırılması konusunda çalışmalar yapmaktadır. İtfaiye ekiplerimiz  kendi canını tehlikeye atarak vatandaşların can ve malını kurtarmak için kutsal bir görev yürütmektedir. Katkılarından dolayı  Belediye Başkanımıza ve itfaiye personelimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İtfaiye Müdür Vekili Nihat Aydoğan Günay ise çalışmalarında kendilerini zorlayan en önemli hususların başında asılsız yangın ihbarlarının geldiğini kaydederek vatandaşlardan bu konuda duyarlı olmalarını ve asılsız ihbarda bulunmamalarını istedi.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri