Lokmanoğlu'ndan Baro'ya Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

Lokmanoğlu'ndan Baro'ya Ziyaret

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Pamuk'tan Gazi Evine Ziyaret

  * Başkan Pamuk, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’nda yaralanıp Gazi olan Uzman Çavuş Levent Yılmaz’ı evinde ziyaret etti.

 • İŞKUR Müdürü TRT'de Konuştu

  Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU; 17.09.2018 tarihinde TRT Çukurova Radyoda Alper YETGÜN’ün sunuculuğunu gerçekleştirdiği “Akdenizden Toroslara” Programına katılarak kurum hizmetleri hakkında bilgi verdi.

 • Türkiye Sondan Dördüncü

  145 ülkede 154 bin kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, 2017 yılı insanlar için en kötü sene olarak kayıtlara geçti.

 • Dinçer, “Ahilik insan odaklı ticaret ahlakının özüdür”

  Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, bir meslek örgütlenmesinin ötesinde insanı ticari ve ahlaki yönde de eğiterek toplumun sosyal ve ekonomik hayatına büyük etkisi olan Ahiliğin kamuoyuna tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılmasının büyük önem taşıdığını söyledi.

 • Taşucu'na 11 Milyonluk Yeni Atıksu Arıtma Tesisi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Silifke İlçesi Taşucu Mahallesinde İnşaa edilecek 11 milyon 480 Bin TL sözleşme bedelli Taşucu Atıksu Arıtma Tesisi yapımına 21.05.2018 tarihinde yer teslimi yapılarak başlanıldı. Tesis için saha mobilizasyon ve proje aplikasyon işleri devam ediyor.

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2018, Çarşamba

 

BARO BŞK. YEŞİLBOĞAZ:  “AKLA VE BİLİME AYKIRIDIR”

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Kentimizdeki çevre sorunlarının ele alındığı ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Mersin’in kanayan yarası ve büyük bir çevre felaketi olan nükleer santral ve balık çiftlikleri konusunda toplumsal duyarlılık gösteren Mersin Kent Konseyi’nin mücadelesine her zaman destek verdiklerini ve destek vermeye devam edeceklerini söyleyerek, “Kentimizde yapımı devam eden nükleer santral ve mantar gibi çoğalan balık çiftliklerinin getireceği çevre felaketinin boyutu maalesef göz ardı ediliyor. Akla ve bilime aykırı olan nükleer santralden ve balık çiftliklerinden vazgeçilmelidir. Bunu he fırsatta söylüyoruz, söylemeye de devam edeceğiz. Kimsenin çevreyi ve insan sağlığını yok etmeye hakkı yok. Nükleer santral için atılan temel, insanlığın, çevrenin yok oluşu için atılan temeldir” diye konuştu.

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu ise konuşmasında, çevre sorunları konusunda her zaman duyarlılık gösteren ve vermiş oldukları mücadelelerde kendilerine destek olan Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’a teşekkür ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler : mersin  baro  kent  konsey 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri