Lokmanoğlu'ndan Baro'ya Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

Lokmanoğlu'ndan Baro'ya Ziyaret

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı

  TEMAD Mersin İl Başkanı Halil Kur, KKTC’nin kuruluş yıldönümünü kutladı. Başkan Kur, “ Kıbrıs Türk Halkının yıllarca sürdürdüğü zorlu ve haklı mücadelesi sonunda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kahraman Türk Ordu su ve Kıbrıs Türk Mücahitleri ile birlikte 20 TEMMUZ 1974 tarihinde mutlu Barış Harekatını gerçekleştirmiş ve 15 KASIM 1983 tarihinde de K.K.T.C. Devleti kurulmuştur.

 • Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını gezdi

  6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’nde geri sayım devam ederken, Mersin Valisi Ali İhsan Su festival alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Narenciye renkleri Mersin’e yayılmaya başladı

  Bu yıl 17-18 Kasım tarihleri arasında Mezitli Sahil Galatasaray Meydanı’nda düzenlenecek olan 6. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali tanıtım çalışmaları 10 mobil figürün şehir turu ile devam ediyor.

 • Başkan Tuna Vatandaşlara Narenciye Suyu İkram Etti

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 17-18 Kasım tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında vatandaşlara, taze sıkılmış narenciye suyu ikram etti.

 • Başkan Tuna, Diyabete Dikkat Çekmek İçin Yürüdü

  Toroslar Belediyesi; 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde Toroslar Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile Akbelen Mahallesi’ndeki Koray Aydın Standı’nda farkındalık yürüyüşü düzenledi.

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2018, Çarşamba

 

BARO BŞK. YEŞİLBOĞAZ:  “AKLA VE BİLİME AYKIRIDIR”

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu, Mersin Barosu Başkanımız Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.

Kentimizdeki çevre sorunlarının ele alındığı ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Mersin’in kanayan yarası ve büyük bir çevre felaketi olan nükleer santral ve balık çiftlikleri konusunda toplumsal duyarlılık gösteren Mersin Kent Konseyi’nin mücadelesine her zaman destek verdiklerini ve destek vermeye devam edeceklerini söyleyerek, “Kentimizde yapımı devam eden nükleer santral ve mantar gibi çoğalan balık çiftliklerinin getireceği çevre felaketinin boyutu maalesef göz ardı ediliyor. Akla ve bilime aykırı olan nükleer santralden ve balık çiftliklerinden vazgeçilmelidir. Bunu he fırsatta söylüyoruz, söylemeye de devam edeceğiz. Kimsenin çevreyi ve insan sağlığını yok etmeye hakkı yok. Nükleer santral için atılan temel, insanlığın, çevrenin yok oluşu için atılan temeldir” diye konuştu.

Mersin Kent Konseyi Başkanı Yasmina Lokmanoğlu ise konuşmasında, çevre sorunları konusunda her zaman duyarlılık gösteren ve vermiş oldukları mücadelelerde kendilerine destek olan Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’a teşekkür ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler : mersin  baro  kent  konsey 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri