Maden Sahaları Yeşilleniyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Maden Sahaları Yeşilleniyor

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Şefliği sınırlarında faaliyet gösteren MEDMAR Madencilik A.Ş.’nin

Benzer Haber Başlıkları

 • İstikbal Gazetesi’nden Başkan Pamuk’a Ziyaret

  İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ve Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.

 • 2017’de Enerjisa Enerji’nin baz alınan net karı yüzde 30’dan fazla arttı

  Elektrik dağıtım ve perakende satışında Türkiye’nin lider şirketi Enerjisa Enerji, 2017 yılında baz alınan net kârının yüzde 30’dan fazla arttığını açıkladı. Şirket, hisse başına 0,30 TL temettü dağıtmayı planlıyor. Borçluluk oranındaki düşüş trendi devam ederken, orta dönem hedefleri de teyit edildi.

 • Mahalle Evleri Eğitim Öğretim Evine Dönüştü

  Mesleki ve beceri eğitimlerine, kültürel, sanatsal ve sportif kurslara bu ay içinde 786 kursiyer devam ediyor

 • MAB Başkanı Kadıoğlu Bir Yılı Değerlendirdi

  Meslek Adamları Birliği(MAB) Başkanı Nihat Kadıoğlu, sosyal medya hesabından bir yıl içinde yaptıkları hizmetleri aktardı. “MAB’dan Yıllık Faaliyet Raporu” başlığı ile kurumsal çalışmaların öne çıkarıldığını aktaran Başkan Kadıoğlu, üyelere düzenli olarak ziyaretler yaptıklarını söyledi.

 • MHP Toroslar İlçe’den Geçmiş Olsun Ziyareti

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Teşkilatı Başkanı Hüsnü Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Son Güncelleme: 11 Ekim 2017, Çarşamba

 

 

Maden Sahaları Yeşilleniyor

 

 

 

 

 

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Müdürlüğü,  Silifke Orman İşletme Şefliği sınırlarında faaliyet gösteren MEDMAR Madencilik A.Ş.’nin faaliyetlerini sonlandırdığı maden ocağı sahası ağaçlandırıldı.  Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük maden firmalarından biri olan MEDMAR AŞ ye ait mermer ocağını ziyaret eden Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’a İzin ve İrtifak Şube Müdürü Mustafa Aslan ve Silifke Orman İşletme Müdürü Hasan Aslan eşlik ettiler. 

Bölge Müdürü Yılmaz, doğaya ve çevreye uygun işletmecilik yapılmasının önemine dikkat çekerek firma yetkilileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler : mersin  orman  obm  maden 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri