Maden Sahaları Yeşilleniyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Maden Sahaları Yeşilleniyor

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Şefliği sınırlarında faaliyet gösteren MEDMAR Madencilik A.Ş.’nin

Benzer Haber Başlıkları

 • Köstebek Çöpler Çoğalıyor

  Mezitli Belediyesi tarafından oluşan kötü koku ve görüntünün önüne geçebilmek amacıyla geçtiğimiz yıl 4 noktada pilot olarak uygulamaya geçilen çöplerin yeraltına alınması işlemi genişletiliyor. Başarı kazanan uygulama sonrası 31 farklı noktada da konteynerler yeraltına indirildi.

 • Mahalle Evleri Geleceğin Yeteneklerini Yetiştiriyor

  Kültürel, sanatsal, spor kurslar ile meslek ve beceri eğitimlerine 450 kursiyer devam ediyor

 • Mersin Valiliği Açıkladı 12 Yaralı Var

  Yapılan açıklama şöyle; "İl Emniyet Müdürlüğümüze ait personel servis aracı Yenişehir ilçesi Dikenliyol mevkiinde seyir halindeyken meydana gelen patlamada 12 Polis Memurumuz yaralanmış olup hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Patlama ile ilgili çok yönlü olarak yürütülen araştırmalar devam etmektedir."

 • Ivana Sert Mersin’e geldi, alışveriş arkadaşını kendisi seçti

  Mersin’in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin’in Forum Fashion Week kapsamında düzenlediği yarışma sonucu Asiye Aydın ve Sümeyra Koçak, Ivana Sert ile alışveriş yapma şansı yakaladı.

 • Final Kızkalesi'nde Yapıldı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 1. Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali kapsamında, festivalin son gününde de konserlere hız kesmeden devam etti. Festivalin finali, Mersin’in uluslararası düzeyde mavi bayrak alan ilk plajı ve aynı zamanda ilk engelsiz halk plajının yer aldığı Erdemli-Kızkalesi’nde gerçekleşti.

Son Güncelleme: 11 Ekim 2017, Çarşamba

 

 

Maden Sahaları Yeşilleniyor

 

 

 

 

 

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, Silifke Orman İşletme Müdürlüğü,  Silifke Orman İşletme Şefliği sınırlarında faaliyet gösteren MEDMAR Madencilik A.Ş.’nin faaliyetlerini sonlandırdığı maden ocağı sahası ağaçlandırıldı.  Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük maden firmalarından biri olan MEDMAR AŞ ye ait mermer ocağını ziyaret eden Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’a İzin ve İrtifak Şube Müdürü Mustafa Aslan ve Silifke Orman İşletme Müdürü Hasan Aslan eşlik ettiler. 

Bölge Müdürü Yılmaz, doğaya ve çevreye uygun işletmecilik yapılmasının önemine dikkat çekerek firma yetkilileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler : mersin  orman  obm  maden 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri