Mersin Elektronikçiler Odası’nda Başkan Dinçer’le yeniden - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Elektronikçiler Odası’nda Başkan Dinçer’le yeniden

Mersin Elektronikçiler Odası’nın yapılan genel kurulunda üyelerinden güven oyu alan Başkan Talat Dinçer, “Yürüttüğümüz bütün faaliyetler sizlerin çalışmalarıyla ortaya çıkmış eserlerdir.

Benzer Haber Başlıkları

 • Bölgede Sağanak Yağış Var

  Bölge geneli; parçalı çok bulutlu, yerel ve aralıklı sağanak yer yer gökgürültülü sağanak yağışlı olması tahmin ediliyor. Ayrıca bölge genelinde toz taşınımı beklenmektedir.

 • Çetinkaya’dan Beklenen Hamle Geldi

  "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na ve bu kapsamda başlatılan indirim kampanyasına destek hızla büyüyor. Türkiye’nin birçok şehrinde mağazaları bulunan Çetinkaya Mağazaları da “Enflasyonla Topyekün Mücadelede biz de varız” dedi.

 • Sabri Tekli: 5 maddelik plan sanayicilerimizi sevindirdi

  Enflasyonla Topyekun Mücaele Programı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sanayi camiasının elini rahatlatacak, Finansman Destek Programı, KOSGEB alacaklarına erteleme, Yatırım Maliyet Artışlarına Karşı Destek, Yerlileştirme Programı, Yüksek katma değerli üretime destek olmak üzerine 5 yeni destek programını açıkladı.

 • "Birlik, Beraberliğimiz ve Kardeşliğimiz Daim Olsun"

  Toroslar Belediyesi’nin Güneykent Mahalesi’nde inşa ederek, Alevi Kültür Dernekleri Toroslar Şubesi’ne tahsis ettiği Toroslar Cem Evi’nin açılışı düzenlenen bir törenle yapıldı.

 • Turgay Demirtaş TGF Başkan Yardımcısı Oldu

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun (TGF) Ankara’da yapılan 9. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Yılmaz Karaca’nın listesi seçimi kazandı.

Son Güncelleme: 10 Ocak 2018, Çarşamba

 

 

Mersin Elektronikçiler Odası’nda Başkan Dinçer’le yeniden

 

 

 

 

Mersin Elektronikçiler Odası’nın yapılan genel kurulunda üyelerinden güven oyu alan Başkan Talat Dinçer, “Yürüttüğümüz bütün faaliyetler sizlerin çalışmalarıyla ortaya çıkmış eserlerdir. Sizlerin sayesinde esnafımızın sesi yüreği olduk. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Biz bir oldukça sesimiz daha gür çıktık. Sizlerle engelleri aştık, başarılara ulaştık. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Mersin Elektronikçiler Odası’nın 4. Olağan genel kurulunda Başkan Talat Dinçer ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Üyelerinden bir hizmet dönemi için daha vize alan Başkan Dinçer, “Sizlerde bu destek, bizlerde bu azim varken, aşamayacağımız engel olmayacaktır” dedi.

Mersin Yakamoz Düğün Salonunda yapılan genel kurula Ticaret il Müdürü Hacı Akif Yıldız, Mersin ESOB Yöneticileri Nesil Aydın, Alper Deniz, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç ve Mehmet Torun, Mersin Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Kunduracılar  Odası Başkanı Fatih Özcan, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dagdelen, Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Kabadayı, Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Kırtasiceciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Erol, Kuyumcular Odası Başkanı Hüseyin Karteper, Matbaacılar Odası Başkanı Bora Tuğay, Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Anamur Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çetin, Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Briketçiler Odası Başkanı Erdal Turgut, Çamlıyayla Esnaf Odası Başkanı Emin Sakallı ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz getirilirken, Ömer Şahbudak, Mustafa Köç, Fatih Özcan ve Mehmet Torun divan üyeleri olarak yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından oda genel sekreteri Ebubekir Yalçın tarafından geçmiş dönem çalışma, hesap ve denetçi raporları okundu. Okunan raporlar oy birliğiyle kabul edildi. Gelecek dönem çalışma raporu ile tahmini bütçenin okunup oylanması sonrası Başkan Talat Dinçer oda üyelerine teşekkür konuşması yaptı. Başkan Talat Dinçer, “Elektronikçi esnafımızın sorunları çok. Ama bizler sizlerden aldığımız güç ile hiçbir zaman Sorunlara teslim olmadık, olumsuza odaklanmadık. Değişim ve dönüşümün öncüleri haline geldik. Yürüttüğümüz bütün faaliyetler sizlerin çalışmalarıyla ortaya çıkmış eserlerdir. Sizlerden aldığımız güç ile esnafımızın sesi yüreği olduk. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Biz bir oldukça sesimiz daha gür çıktı. Engelleri aştık, yeni başarılara ulaştık. Birliktelikten doğan güçle sektörümüzü en iyi şekilde temsil ettik, sorunları çözen, hizmet kalitesi yüksek standartlara ulaşmış, çağdaş bir meslek odası olarak hizmet verdik” dedi.

Dinçer sözlerini “Alın terini sermayesine katarak, sabahın seyrinden gecenin geç vaktine kadar ekmeğinin peşinde koşan benim esnafım. Sizlerin sorunlarına çözüm üretmek bizlerin hizmet borcu. Sizlerde bu destek bizlerde bu azim oldukça, hep birlikte daha çok başarılara imza atacağız. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde noktaladı.

Daha sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Talat Dinçer Başkanlığındaki Mersin Elektronikçiler Odası’nda Veysel Kakı, Tuncay Yelkenaç, Alper Barka, Durmuş Ali Demir, Sedat Çorapçı ve Özgür Demirtaş yönetim kurulu olarak görev alırken, Mehmet Naci Çimen, Mustafa Çakır  ve Ali Ayhan Denetim kuruluna getirilen isimler oldu.

 

Etiketler : mersin  esob  seçim  güven 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri