Mersin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun Veda Etti - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun Veda Etti

Mersin İl Müftüsü olarak görev yapmakta iken Diyanet İşleri Başkanlığı Atama 1 Daire Başkanlığına atanan Mersin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun 16.02.2018 tarihinde görevinden ayrıldı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 20 Şubat 2018, Salı

 

 

Mersin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun Veda Etti

 

 

 

 

 

Mersin İl Müftüsü olarak görev yapmakta iken Diyanet İşleri Başkanlığı Atama 1 Daire Başkanlığına atanan Mersin İl Müftüsü  Dursun Ali Coşkun 16.02.2018 tarihinde görevinden ayrıldı.

 

İlk olarak Müftülük personeli ile bir araya gelen İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, mesai arkadaşları ile tek tek vedalaşarak kendilerinden helallik diledi.

 

İl Müftüsünün ayrılması nedeniyle İl Müftülüğü  tarafından aynı gün akşam da bir veda programı tertip edildi. Yapılan programa İl Müftü Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile 13 İlçe Müftüsü katıldı.

 

Programda söz alan İlçe Müftüleri ve diğer personeller, yapılan hizmetlerden dolayı İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun’a teşekkür ederek, bu çalışmalarının yeni görev yerinde de devam edeceğine inandıklarını belirterek, yeni görevinde başarılar dilediler.

 

İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun’da yaptığı konuşmada, Mersin'e hizmet etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Mersinden güzel duygularla ayrıldığını söyledi. Kendisine yakın ilgi ve desteğini hiç esirgemeyen tüm mesai arkadaşlarına, diğer kurumlara ve özellikle Mersin halkına teşekkür edip helallik istedi. Yeni görev yerinde de dua beklediğini belirterek konuşmasını tamamladı.

 

Duygusal anların yaşandığı veda programında dualar edildikten sonra İl Müftü Yardımcısı Müftü Vekili Ali Can tarafından çiçek, plaket ve hediye takdim edildi.

 

18.02.2018 Pazar günü Mersin Gözne Otoban Girişinde kendisini uğurlamaya gelen sevenleri, sevgi seli, gözyaşları ve hayır dualarla İl Müftüsünü Ankara’ya yolcu ettiler.

Personel tarafından “İl Müftümüz Dursun Ali Coşkun’a yeni görevinde başarılar ve muvaffakiyetler diler, Mersinimize vermiş olduğu değerli katkılardan dolayı teşekkür ederiz.”Şeklinde teşekkür edildi.

Etiketler : mersin  il  müftü  ayrılık 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri