Mersin Polisi İş Başında - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Polisi İş Başında

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Toroslar İlçe Emniyet müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalarda; 05.09.2018 günü Kuva-i milliye caddesi üzerinde bulunan bir tekel büfesinde kaçak sigara ve alkol olduğunun öğrenilmesi üzerine 11 adet bandrolsüz içki ve 13 litre doluma hazır sahte içki elde edilmiş, iş yeri sahibi yakalanarak hakkında yasal işlem yapılmıştır.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 20 Eylül 2018, Perşembe

 

Mersin Polisi İş Başında

 Mersin İl Emniyet Müdürlüğü  Toroslar İlçe Emniyet müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalarda; 05.09.2018 günü Kuva-i milliye caddesi üzerinde bulunan bir tekel büfesinde kaçak sigara ve alkol olduğunun öğrenilmesi üzerine 11 adet bandrolsüz içki ve 13 litre doluma hazır sahte içki elde edilmiş, iş yeri sahibi yakalanarak hakkında yasal işlem yapılmıştır.

 Son beş gün içerisinde yapılan operasyon ve çalışmalarda 4 adet ruhsatsız tabanca,  7 adet kurusıkı tabanca,  2 adet ruhsatsız av tüfeği bu  silahlara ait 36 adet fişek, 8 er gr esrar maddesi 5 gr kokain maddesi 25 adet uyuşturucu hap elde edilmiş, Yakalanan 20 şahıs hakkında yasal işlem yapılmıştır.

 Hırsızlık kapkaç ve diğer suçlarda kullanılan şase ve numaralı silinmiş 7 motosiklet yakalanmıştır. 1 adet çalıntı araç ve 1 adet çalıntı motosiklet ele geçirilmiş, gerekli işlemler yapılmıştır.

 Hırsızlık, Yaralama, Şantaj Ve Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak, Özel Belgede Sahtecilik Suç İşlemek Amacı Amacı İle Örgüte Üye Olma, Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme, Dolandırıcılık, Nitelikli yağma suçlarından haklarında kesinleşmiş 15 yıl ve aralıklarla hapis cezası bulunan 24 şahıs yakalanarak ceza evlerine teslim edilmiştir. Yine bir çok suçlardan hakkında yakalama kararı bulunan 17 şahıs ile ilgili gerekli işlemler yapılmıştır. Toplamda 41 şahıs yapılan operasyon ve kontroller sonucu yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

 Mersin Polis Teşkilatı halkımızın huzur ve güveni asayişinin temini için kararlı bir şekilde çalışmaları sürekli devam edecektir.


Etiketler : mersin  emniyet  polis 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri