Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor

Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince suç ve suçlulara yönelik sürdürülen operasyonlar neticesinde:

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin Beşiktaşlılar Derneği faaliyetlerini sürdürüyor

  Mersin Beşiktaşlılar Derneği, bir taraftan sosyal faaliyetlerine devam ederken bir taraftan da 31 Mart yerel seçimleri öncesi siyasi parti adaylarını ağırlıyor.

 • Bölgemiz Parçalı Bulutlu

  Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, Hatay, Osmaniye, Kilis, Gaziantep'in güney kesimleri, Adana ile Mersin'in kıyı kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir.

 • Baroların insan hakları merkezleri güçlendiriliyor

  ‘Baroların ve Avukatların Avrupa İnsan Hakları Standartları Konusunda Kapasitesinin Güçlendirilmesi Ortak Projesi’ kapsamında, İnsan Hakları Merkezlerinin (İHM) Kurumsal Kapasitelerine İlişkin 1. Çalışma Grubu Toplantısı, ‘Eylem Planı, Taslak Yönetmelik ve Veri Tabanı Oluşturulması’ başlığıyla 13-14 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.

 • Altun,“Başvuruların yüzde 93'ü elektronik ortamda”

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’dan CİMER açıklaması: ‘’Önümüzdeki süreçte cevap süresinin azaltılması konusuna yoğunlaşılacak”

 • Konut satışları 24 bin 82 adet azaldı

  2018 yılının Ocak ayı konut satış istatistikleri ile 2019 yılı Ocak ayının konut satış istatistikleri karşılaştırıldığında konut satışlarının 24 bin 82 adet azaldığı görüldü.

Son Güncelleme: 12 Temmuz 2018, Perşembe

 

 

 

Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor

 

Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince suç ve suçlulara yönelik sürdürülen operasyonlar neticesinde:

1-Son 10 gün içerisinde yapılan operasyonlarda; Sokak magandaları olarak bilinen şahıslarda 4 adet ruhsatsız tabanca,  bu tabancalara ait 51 adet mermi ele geçmiş, Uyuşturucu ticareti yapan şahıslarda 62 Gram Eroin, 18 Fiş Taş Kokain, 8 Gram Esrar, 3 adet Extacy uyuşturucu hap alınmış, Evden Hırsızlık olaylarında çalındığı tespit edilen 5 adet cep telefonu failleri ile birlikte yakalanarak, yakalanan 8 şüphelilere ilgili birimlerce işlem yapıldı.

2-Hırsızlık, Kapkaç ve diğer suçlarda kullanılan şase ve numaraları silinmiş 4 motosiklet yakalanmış gerekli işlemler yapılmıştır.  

3-Haklarında yakalama kararı bulunan ve cezaevlerinde firar eden suç faillerine yönelik sürdürülen operasyonlarda; Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak, Suç işlemek İçin Örgüt Kurmak veya Üye olmak, Tehlikeli Maddeleri (PATLAYICI MADDE) İzinsiz Olarak Bulundurmak veya El Değiştirme, Fuhuşa Teşvik veya Aracılık Etmek, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Yaralama, Yağma, Görevi Yaptırmamak İçin Direnmek suçlarından haklarında kesinleşmiş 11 yıl ve aralıklarla hapis cezası bulunan toplam 11 şüpheli yakalanarak ceza evine teslim edildi, yine haklarında birçok suçlardan yakalama kararı bulunan 30 şüpheli, toplamda 41 şüpheli yakalanarak adli işlemler yapıldı.

 

Mersin Polis Teşkilatı halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Etiketler : mersin  toroslar  emniyet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/81bdffd98cb87b2f8d67da760f688a33.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42