Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor

Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince suç ve suçlulara yönelik sürdürülen operasyonlar neticesinde:

Benzer Haber Başlıkları

 • Süpürürken Altınları Buldu, Sahibine Ulaştırdı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali’nde saha temizlik görevlisi olarak çalışan personel Yılmaz Altınsoy örnek olacak bir davranış sergiledi. Halde temizlik yaptığı sırada süpürgesine takılan gazeteye sarılı altını fark eden Altınsoy, altınların sahibine ulaştırılmasına vesile oldu.

 • Servis Gibi Belediye Otobüsü

  Hayata geçirdiği hizmetlerle Mersin’de ulaşımda dönüşüm hareketini başlatan Mersin Büyükşehir Belediyesi, gece seferleriyle kesintisiz ulaşım sağlıyor.

 • Büyükşehir Anamur’u Geleceğe Taşıyor

  Bütünşehir Yasası ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına dahil edilen ilçelerde hizmet maratonunu hız kesmeden sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi, Anamur’da hayata geçirdiği çalışmalar ile Anamur’u geleceğe taşıyor.

 • "Savaşlar Bitmeden, Dünya Barışı Sağlanamaz"

  Mersin Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesi olan Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44. Yıldönümünü ve 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı yayımladığı yazılı mesajla kutladı.

 • Bu poşetler Akdeniz Meyve Sineğini yok ediyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Akdeniz Meyve Sineği zararlısı ile kültürel mücadele kapsamında turunçgillere zarar veren ve üreticiyi zor duruma düşüren söz konusu sineği yok edecek kelepçeli poşet dağıtımı gerçekleştiriyor.

Son Güncelleme: 12 Temmuz 2018, Perşembe

 

 

 

Mersin Polisi Kanun Kaçakçılarına Ve Suç Faillerine Geçit Vermiyor

 

Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince suç ve suçlulara yönelik sürdürülen operasyonlar neticesinde:

1-Son 10 gün içerisinde yapılan operasyonlarda; Sokak magandaları olarak bilinen şahıslarda 4 adet ruhsatsız tabanca,  bu tabancalara ait 51 adet mermi ele geçmiş, Uyuşturucu ticareti yapan şahıslarda 62 Gram Eroin, 18 Fiş Taş Kokain, 8 Gram Esrar, 3 adet Extacy uyuşturucu hap alınmış, Evden Hırsızlık olaylarında çalındığı tespit edilen 5 adet cep telefonu failleri ile birlikte yakalanarak, yakalanan 8 şüphelilere ilgili birimlerce işlem yapıldı.

2-Hırsızlık, Kapkaç ve diğer suçlarda kullanılan şase ve numaraları silinmiş 4 motosiklet yakalanmış gerekli işlemler yapılmıştır.  

3-Haklarında yakalama kararı bulunan ve cezaevlerinde firar eden suç faillerine yönelik sürdürülen operasyonlarda; Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak, Suç işlemek İçin Örgüt Kurmak veya Üye olmak, Tehlikeli Maddeleri (PATLAYICI MADDE) İzinsiz Olarak Bulundurmak veya El Değiştirme, Fuhuşa Teşvik veya Aracılık Etmek, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Yaralama, Yağma, Görevi Yaptırmamak İçin Direnmek suçlarından haklarında kesinleşmiş 11 yıl ve aralıklarla hapis cezası bulunan toplam 11 şüpheli yakalanarak ceza evine teslim edildi, yine haklarında birçok suçlardan yakalama kararı bulunan 30 şüpheli, toplamda 41 şüpheli yakalanarak adli işlemler yapıldı.

 

Mersin Polis Teşkilatı halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Etiketler : mersin  toroslar  emniyet 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri