Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor

Müdürlüğümüz Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son dönemde yaptığı çalışmalarla 6 ayrı olayda çeşitli suçlardan aranan şüpheli şahısları suç ve suç unsurlarıyla birlikte ele geçirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna, "Fedakarlık Sırası Bizde"

  Toroslar Belediyesi, Mersin’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96’ıncı yıldönümünde organize edeceği “Zafer Yürüyüşü’ne” hazırlanıyor.

 • Sokakta Çalışan Çocuklar Azalıyor

  Aile ve Sosyal Politikalar Mersi İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan sokakta çalışan veya çalıştırılan çocuklara yönelik koruyucu önleyici çalışma yapan çocuk koruma mobil ekip çalışmalarıyla Mersin de sokakta çalışan, dilenen cam silen çocuk sayısı büyük oranda azaldı.

 • Kudüs Kararına T.Kamu-Sen Mersin Şubesinden Tepki…

  İstikbal Haber/-Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilcisi Hamdullah Özbulut, Sendika binasında yaptığı basın açıklamasında Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi kararını gündemine aldı.

 • Hızlı Tren Projesi Baesına Anlatıldı

  Vali Ali İhsan Su, Valiliğimizce organize edilen Devlet Demiryolları yatırım inceleme gezisinde, ilimizde görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcilerine, yapımı devam eden ‘Yenice Lojistik Merkezi’ ve ‘Hızlı Tren’ projeleri hakkında bilgiler verdi.

 • Ercik, “Kudüs İçin Her Türlü Fedakarlığa Hazırız

  İstikbal Haber/- Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Ulu Cami önünde insanlık vicdanının yara aldığını ve bölgedeki sorunların daha derinleştiği sözleriyle Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi kararı hakkında basın açıklamasında bulundu.

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017, Cumartesi

 

 

Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor

 

 

 

 

Müdürlüğümüz Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son dönemde yaptığı çalışmalarla 6 ayrı olayda çeşitli suçlardan aranan şüpheli şahısları suç ve suç unsurlarıyla birlikte ele geçirdi.

1- Hakkında değişik mahkemelerce 4 ayrı yakalama emri bulunan şüpheli S.K. Toroslar İlçesi Mevlana Mahallesi’nde ikamet ettiği adreste ekiplerce düzenlenen operasyonla yakalandı. Şüpheli S.K.’nın kendi fotoğrafı bulunan A.K. isimli şahıs adına düzenlenmiş sahte kimliği kullandığı, hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak”, “Herkesin Girebileceği Bir Yerde Bırakılmakla Birlikte Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “Resmi Belgede Sahtecilik ve Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması” suçlarından 4 ayrı yakalama emri ile toplam 9 yıl hapis ve 6.000 TL para cezası ile arandığı tespit edildi.

2- Tutuklu bulunduğu cezaevinden firar eden ve hakkında “İzinsiz Olarak Ateşli Silah ve Mermileri Ülkeye Sokma, İmal Etme, Nakletme ve Satma” ile “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan toplam 12 yıl 11 ay hapis cezası ile aranan şüpheli S.T. ekiplerin yapmış olduğu titiz çalışmayla yakalandı.

3- Değişik mahkemelerce hakkında 2 ayrı yakalama emri bulunan şüpheli E.A. Çağdaşkent Mahallesindeki ikametine ekiplerce düzenlenen operasyonla yakalandı. Yapılan araştırmalarda hakkında “Herkesin Girebileceği Bir Yerde Bırakılmak Suretiyle Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması Suçlarından” 2 ayrı yakalama emri ile toplam 3 yıl 9 ay hapis cezası ile arandığı ortaya çıktı.

4- Demirtaş Mahallesinde yapılan uygulama ve kontroller esnasında ekipleri görünce kaçan ve kaçarken yere elindeki eşyayı atan şüpheli S.Ö. yapılan kovalamaca ve takip sonucu yakalandı. Yapılan incelemede şahsın yere attığı maddenin 1 adet 9 mm çapında Glock marka silah ve bu silaha ait şarjör ile 15 adet fişek olduğu anlaşıldı.

 

 

 

Etiketler : mersin  emniyet  kaçak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri