Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor

Müdürlüğümüz Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son dönemde yaptığı çalışmalarla 6 ayrı olayda çeşitli suçlardan aranan şüpheli şahısları suç ve suç unsurlarıyla birlikte ele geçirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Koçaşlılar’dan Aşure Dağıtımı

  İstikbal Haber/ Gülnar Koçaşlı Köyü Yardımlaşma Kültür ve Turizm Derneği aşure etkinliği düzenledi. Etkinliğe Dernek Başkanı M. Ali Deliktaş, MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Akdeniz Halk Eğitim Müdürü Ahmet Uğurcan, Mersin Yazarlar Derneği Başkanı Rüştü Aydın, dernek yöneticileri, üyeler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • 2. Muhtarlar Buluşması Sona Erdi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Muhtarlar Buluşması, Akdeniz, Mezitli, Toroslar, Yenişehir, Tarsus, Çamlıyayla ve Aydıncık muhtarlarının Gilindire (Aynalıgöl) Mağarası gezileri ile sona erdi.

 • Anamur Avukatlar Odası'da Aşure İkramı Yapıldı

  Anamur Baro temsilciliği, Muharrem ayı nedeniyle Anamur’da görev yapan avukatlara aşure ikramında bulundu.

 • Sentetik Uyuşturucu Tehlikesi Giderek Artıyor

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Oktay Öztürk; Sentetik Uyuşturucuların, imali, satışı ve kullanılmasının önlenmesi için alınacak tedbirlerin belirlenmesi amacıyla Meclis araştırması açılmasını istedi.

 • Delice Aşılamalarında Hedefleri Aştık

  Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, 8 Orman İşletme Müdürlüğünde 2017 yılında 3.610 da alanda gerçekleşmesi planlanan delice aşılaması, 4900 da alanda uygulanarak 119.050 adet olarak gerçekleşti.

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017, Cumartesi

 

 

Mersin Polisi Kanun Kaçaklarına Göz Açtırmıyor

 

 

 

 

Müdürlüğümüz Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son dönemde yaptığı çalışmalarla 6 ayrı olayda çeşitli suçlardan aranan şüpheli şahısları suç ve suç unsurlarıyla birlikte ele geçirdi.

1- Hakkında değişik mahkemelerce 4 ayrı yakalama emri bulunan şüpheli S.K. Toroslar İlçesi Mevlana Mahallesi’nde ikamet ettiği adreste ekiplerce düzenlenen operasyonla yakalandı. Şüpheli S.K.’nın kendi fotoğrafı bulunan A.K. isimli şahıs adına düzenlenmiş sahte kimliği kullandığı, hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak”, “Herkesin Girebileceği Bir Yerde Bırakılmakla Birlikte Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “Resmi Belgede Sahtecilik ve Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması” suçlarından 4 ayrı yakalama emri ile toplam 9 yıl hapis ve 6.000 TL para cezası ile arandığı tespit edildi.

2- Tutuklu bulunduğu cezaevinden firar eden ve hakkında “İzinsiz Olarak Ateşli Silah ve Mermileri Ülkeye Sokma, İmal Etme, Nakletme ve Satma” ile “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan toplam 12 yıl 11 ay hapis cezası ile aranan şüpheli S.T. ekiplerin yapmış olduğu titiz çalışmayla yakalandı.

3- Değişik mahkemelerce hakkında 2 ayrı yakalama emri bulunan şüpheli E.A. Çağdaşkent Mahallesindeki ikametine ekiplerce düzenlenen operasyonla yakalandı. Yapılan araştırmalarda hakkında “Herkesin Girebileceği Bir Yerde Bırakılmak Suretiyle Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması Suçlarından” 2 ayrı yakalama emri ile toplam 3 yıl 9 ay hapis cezası ile arandığı ortaya çıktı.

4- Demirtaş Mahallesinde yapılan uygulama ve kontroller esnasında ekipleri görünce kaçan ve kaçarken yere elindeki eşyayı atan şüpheli S.Ö. yapılan kovalamaca ve takip sonucu yakalandı. Yapılan incelemede şahsın yere attığı maddenin 1 adet 9 mm çapında Glock marka silah ve bu silaha ait şarjör ile 15 adet fişek olduğu anlaşıldı.

 

 

 

Etiketler : mersin  emniyet  kaçak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri