MHP’li Milletvekili Adaylarından TEMAD’a Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP’li Milletvekili Adaylarından TEMAD’a Ziyaret

TEMAD Başkanı Halil Kur ziyaret için MHP adaylarına teşekkür etti. Başkan Kur, “27 Dönem MHP Mersin Milletvekili Adayları Sn. Mersin Milletvekilimiz Baki ŞİMŞEK ile Sn. Olcay KILAVUZ, Sn. Dr. Uğur KILINÇ, MHP Mersin İl Bşk.Yrd. Sn.Selahattin ERTUGAN, Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Gökhan DEMİR ve heyeti,

Benzer Haber Başlıkları

 • Büyükşehir'den Yenişehir Cemevi'ne 850 Bin TL Maddi Destek

  Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Alevi Kültür Dernekleri Mersin Şubesi Derneği (Yenişehir Cemevi) arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Cemevi’ne 850 bin TL maddi destek sağladı.

 • Erdemli İŞKUR'dan Engelli Girişimci Projesi

  İstihdamda dezavantajlı olarak değerlendirilen bütün vatandaşlarımızın istihdamını koordine eden, İş ve Meslek yaşamlarıyla ilgili tüm işlemlerle ilgilenen Türkiye İş Kurumu dezavantajlı gruplara yönelik aktif politikaların ve projelerinin somut çıktılarına ulaşmaya devam etmektedir.

 • Antep Fıstıgı Hasadı Üçüncü Yılında Da Yüz Güldürüyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Antepfıstığı Tomurcuğunu Mersin'de Yeniliyor’ projesi üçüncü yılında da meyvelerini vermeye devam ediyor. Sunulan destekler sayesinde Mersin'de katlanarak artan Antep fıstığı hasadı, üreticilerin yüzünü güldürüyor.

 • Her Mahalleye Çocuk Parkı Projesi de sürüyor

  * Akdeniz Belediyesi’nin, yeşil bir Akdeniz için hayata geçirdiği proje kapsamında, ilçenin farklı mahallelerinde bulunan 26 parkın baştan sona yenilenmesi ve modernizasyonu çalışmaları sürüyor.

 • Müftü Kondi, Vekaletle Kurban Kesmeye Davet Etti

  İstikbal Haber/ Mersin İl Müftüsü Şaban Kondi, Öğretmen Evi’nde yaptığı basın toplantısında yaklaşan kurban bayramı nedeniyle Mersinlileri bilgilendirdi.

Son Güncelleme: 14 Haziran 2018, Perşembe

 

 

 MHP’li Milletvekili Adaylarından TEMAD’a Ziyaret

 

 

 

 

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VE İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TEMAD MERSİN İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER

TEMAD Başkanı Halil Kur ziyaret için MHP adaylarına teşekkür etti. Başkan Kur, “27 Dönem MHP Mersin Milletvekili Adayları Sn. Mersin Milletvekilimiz Baki ŞİMŞEK  ile  Sn. Olcay KILAVUZ, Sn. Dr. Uğur KILINÇ, MHP Mersin İl Bşk.Yrd. Sn.Selahattin ERTUGAN, Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Gökhan DEMİR ve heyeti, TEMAD Mersin İl Başkanlığımızı ziyaret etmişlerdir. Bu ziyarette, Astsubayların sorunları, özlük hakları, diğer sosyal hakları ile TEMAD Mersin İl Başkanlığına kalıcı bir yer temini hususunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur. Sayın misafirlerimizin, kendilerine aktarmış olduğumuz ve çözüm bekleyen sorunlarımıza olan duyarlılıkları bizleri çok memnun etmiştir. Sayın Vekil’lerimiz, Meclise göreve geldiklerinde kesinlikle bu konuların takipçisi olacaklarını ve çözümü için de ellerinden geleni yapacaklarını ifade etmişlerdir. Sayın Vekil Adaylarımıza ve İl Yöneticilerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.”

Etiketler : mhp  mersin  temad  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri