Mutluluklar dileriz - Mersin İstikbal Gazetesi

Mutluluklar dileriz

Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin Tanıtım Çalıştayı Gerçekleşti

  Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Mersin Yatırım, Destek ve Tanıtım Stratejisi ve 2017 Eylem Planı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Kaçak Lüks araçla Yurda Girdiler Ve Yakalandılar

  Mersin Valiliği Basın Bürosunca yapılan açıklama şöyle; “Mersin ilinde huzur ve güven ortamının sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hâkimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi amacıyla; Mersin İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan istihbarı çalışma neticesinde;

 • Lösemili çocuklara moral ziyareti

  Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Mezitli Belediyesi Gönüllüleri, Mersin Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkolojisi Bölümü’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdiler.

 • Toroslar Edaş'tan Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

  Toroslar EDAŞ, kasım ve aralık aylarında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü

 • Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırılmıyor

  Mersin’in Tarsus İlçesinde ve Erdemli ilçesinde Jandarmanın titiz çalışması sonucunda uyuşturucu hammedleri ile satanlar ele geçirildi. Mersin Valiliğinden Yapılan açıklama şöyle; “ Mersin İl J.K.lığı ekipleri Kaçaklıkçılık Olayları ile Mücadele, Uyuşturucu Madde İmal Ticareti ile

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2008, Pazartesi

Mutluluklar dileriz


 


 


Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi.


 Mersin'de yayın yapan Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi. Erkek tarafının Mersin'de, kız tarafının da İzmir'de olması nedeniyle genç çiftin düğünü iki ayrı ilde gerçekleştirildi. Kına ve nikah töreni İzmir'de, düğün ise Mersin'de yapıldı. 


 Mersin Gazeteciler Cemiyeti olarak biz de yeni evlenen çifte sağlıklı başarılı ve mutlu bir hayat dileriz.


 


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri