Mutluluklar dileriz - Mersin İstikbal Gazetesi

Mutluluklar dileriz

Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi

Benzer Haber Başlıkları

 • Ateş, Görevimizi yorulmadan sürdüreceğiz

  Türk Tarım Orman-Sen Mersin Şube Başkanı Hüseyin Ateş Tarım Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda yapılan yanlış bir uygulamanın düzeltilmesi hususunda açıklamada bulundu. T.Kamu-Sen İl Binası toplantı salonunda yapılan basın toplantısında konuşan Ate

 • MESKİ'den Aksıfat Açıklaması

  Erdemli İlçemizdeki bazı mahallelerimize (köylerimize) 15 gündür su verilemediği şeklinde yerel basınımıza bir duyurunun servis edildiği öğrenilmiştir.

 • Seçim Sonuçlarına Kadınlar Tepkili

  İstikbal Haber/ Mersin Kadın Adayları Destekleme Derneği, ‘Yerelde Kadın Seçilmişlerle Buluşma’ adı altında, Umut Patiseri’de kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

 • Mersin’de Şeb-i Arus

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Hz. Mevlana’nın 741. Vuslat yıldönümü sebebiyle bir etkinlik düzenliyor.

 • Öztürk, Kafkaslılar Derneğini Ziyaret Etti

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Adayı Oktay Öztürk, seçim çalışmalarını Mersin Kafkas Kültür Yardımlaşma Derneği’ni ziyareti ile sürdürdü.

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2008, Pazartesi
Haber 1460 kez görüntülendi.

Mutluluklar dileriz


 


 


Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi.


 Mersin'de yayın yapan Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi. Erkek tarafının Mersin'de, kız tarafının da İzmir'de olması nedeniyle genç çiftin düğünü iki ayrı ilde gerçekleştirildi. Kına ve nikah töreni İzmir'de, düğün ise Mersin'de yapıldı. 


 Mersin Gazeteciler Cemiyeti olarak biz de yeni evlenen çifte sağlıklı başarılı ve mutlu bir hayat dileriz.


 


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri