Mutluluklar dileriz - Mersin İstikbal Gazetesi

Mutluluklar dileriz

Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi

Benzer Haber Başlıkları

 • Vali'den Anadolu Cam sanayiye ziyaret

  Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Şişecam Topluluğu’na bağlı olarak faaliyet göstermekte olan Anadolu Cam Sanayi’nin Mersin Fabrikası’nı ziyaret etti.

 • Yenişehir'de günde 225 ton çöp toplanıyor

  191.000 nüfusu bulunan Yenişehir İlçesi’nde günde yaklaşık 225 ton aylık ise 6.750 ton evsel atık, ambalaj atığı ve moloz Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından toplanıyor.

 • Tarsus’ta Metruh Evler Kontrol Ediliyor

  Bağlar mahallesinde vatandaşlardan gelen yoğun şikayetler üzerine kontrole giden Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri naylon çadırlarda gelişi güzel yaşayan ve mevcut metruk binaları işgal eden şahıslar tespit etti.

 • Fidan Dikimi Gözne'de Yapıldı

  Mersin Orman Bölge Müdürlüğünde Mersin Üniversitesi Eğitim fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü 3.Sınıf öğrencilerinin katıldığı fidan dikim etkinliği Gözne beldesinde yapıldı.

 • Hal Esnafıdan Kocamaz'a Yoğun İlgi

  MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus'ta yaptığı ziyaretlerde, esnafın sorununu kendilerinden daha iyi kimsenin bilemeyeceğini, her zaman olduğu gibi esnaflara desteklerinin devam edeceğini söyl

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2008, Pazartesi
Haber 1504 kez görüntülendi.

Mutluluklar dileriz


 


 


Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna evlendi. Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi.


 Mersin'de yayın yapan Özgür Haber gazetesinin muhabiri Tayfun Tuna, Doktor İlkay Çıtak ile hayatını birleştirdi. Erkek tarafının Mersin'de, kız tarafının da İzmir'de olması nedeniyle genç çiftin düğünü iki ayrı ilde gerçekleştirildi. Kına ve nikah töreni İzmir'de, düğün ise Mersin'de yapıldı. 


 Mersin Gazeteciler Cemiyeti olarak biz de yeni evlenen çifte sağlıklı başarılı ve mutlu bir hayat dileriz.


 


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri