Pazarcı Esnafından Silifke Belediyesi’ne Teşekkür - Mersin İstikbal Gazetesi

Pazarcı Esnafından Silifke Belediyesi’ne Teşekkür

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Taşucu Mahallesinde pazarcı esnaflarını ziyaret ederek, 8 Ağustos Çarşamba günü saat 18.30'da gerçekleştirilecek olan Taşucu Kapalı Pazar Yerinin Temel Atma Törenine davet etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 04 Ağustos 2018, Cumartesi

 

Pazarcı Esnafından Silifke Belediyesi’ne Teşekkür

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Taşucu Mahallesinde pazarcı esnaflarını ziyaret ederek, 8 Ağustos Çarşamba günü saat 18.30'da gerçekleştirilecek olan Taşucu Kapalı Pazar Yerinin Temel Atma Törenine davet etti.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Taşucu pazarındaki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek, onların taleplerini de dinleyen Turgut’a, pazarcı esnafları Taşucu Kapalı Pazar Yeri yapımından dolayı teşekkür ettiler.

Belediye hizmetleri dışında günlük mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşlarla iç içe, onların sıkıntılarını dinleyerek geçiren Başkan Mustafa Turgut, bu seferde Taşucu pazarı esnaflarıyla ve alış veriş yapan vatandaşlarla görüştü.

‘PAZARCI ESNAFLARIMIZIN DAHA İYİ KOŞULLARDA SATIŞ YAPMALARINI İSTİYORUZ’

Silifke’ye yakışan ve modern bir Pazar yeri kurulması için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut: ‘Taşucu Mahallemizin Su Yolu mevkiinde yaklaşık 2000 m2 alan üzerine inşa edilecek Kapalı Pazar Yeri çalışmalarımız başladı. İnşallah, 8 Ağustos Çarşamba günü saat 18.30'da Kapalı Pazar Yerimizin Temel Atma Törenini gerçekleştireceğiz. Tüm pazarcı esnaflarımızı ve halkımızı bekliyoruz. Artık sıcakta, toz ve yol kenarlarında Pazar kargaşası sona eriyor. Esnaflarımız daha düzenli ve tertipli bir mekânda satışlarını yapabilecekler. Alışveriş yapan vatandaşlarımızda, esnaflarımızda yapılan bu hizmetten memnun kaldılar. Vatandaşlarımızda böylelikle daha temiz bir ortamda alış verişlerini yapabilecekler. Kentimize ve mahallemize hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

PAZARCILARDAN BAŞKAN TURGUT’A TEŞEKKÜR

Başkan Turgut’un her zaman esnafın yanında olduğunu belirten pazarcı esnafları, “Başkanımız sağ olsun sorunlarımızla tek tek ilgileniyor. Her zaman yanımızda ve çözüm üreten bir yapıya sahip.

Eskiden pazarcılarımızın birçoğu çöpünü, pisliğini olduğu yerde bırakıp gidiyordu. Alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarımızda ister istemez bu durumdan son derece rahatsızdı. Bundan sonra pazarcı esnafı olarak daha duyarlı ve daha temiz koşullarında satışlarımızı yapacağız. Uygulamalardan hem esnaflarımız hem de vatandaşlarımız memnun kaldılar. İnşallah Kapalı Pazar Yerimizde bu sorunların önemli bir kısmı olmayacak. Başkanımıza ve belediyemize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştular.

Etiketler : silifke  belediye  pazarcı  esnaf 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri