Silifkeliler Eğlenceye Doydu - Mersin İstikbal Gazetesi

Silifkeliler Eğlenceye Doydu

İstikbal Haber/ Mersin Silifkeliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nin,tanışma ve dayanışma yemeği, Mersin Marehan'da yapıldı. Sunumunu Dernek Başkan Yardımcısı, Fahri Bulut’un yaptığı geceye,Mersin Milletvekili Serdar Kuyucuoğlu, Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir,

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 10 Kasım 2017, Cuma

 

 

SİLİFKELİLER EĞLENCEYE DOYDU

 

 

 

 

İstikbal Haber/ Mersin Silifkeliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nin,tanışma ve dayanışma yemeği, Mersin Marehan'da yapıldı. Sunumunu Dernek Başkan Yardımcısı, Fahri Bulut’un yaptığı geceye,Mersin Milletvekili Serdar Kuyucuoğlu, Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir, Silifke Belediye başkanı DR. Mustafa Turgut,Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Barosu Başkanı Av.Ali Er, TRT Çukurova Bölge Müdürü Sebahattin Kahraman, Toroslar meclis üyesi Bilal Candan,BŞB Proje Etüd Daire Başkanı Hüseyin Çankaya ve geniş bir katılımla yapıldı.

Dernek Başkanı Av. Muhittin Yener geceye katılan tüm hemşeri ve dostlara Teşekkür ederek, derneğin Mersin de kesintisiz 25 yıldır faaliyet gösterdiğini  dile getirerek,derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Söz alan Belediye Başkanı Dr.Mustafa Turgut, kendisinin de uzun süre dernek ikinci başkanlığını yaptığını, Belediye Başkanı olduktan sonra yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını, dernekle olan ilgisinin dernek üyesi olarak kesintisiz devam ettiğini dile getirerek, Silifke'deki belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Toroslar Belediye başkanı Hamit Tuna dernekle her zaman istişare içinde olduğunu, dernekten gelen bilgilendirme amaçlı toplu mesajları takip ettiğini, iletti.

Söz alan Kaymakam Şevket Cinbir böyle bir gecenin aynısının Silifke'de de yapılmasının isabetli olacağını söyleyerek, Silifke'deki güncel konularla ilgili bilgiler verdi.

Mersin Milletvekili Serdar Kuyucuoğlu, konuşmasında devam etmekte olan otoban inşaatının  en kısa sürede Taşucu'na ulaşmasını ve takipçisi olduğunu dile getirdi.

Silifke belediyesi halkoyunları grubu, müzisyenleri ve tesis orkestrası ile hemşerilerini, misafirlerini baş başa bıraktı gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceye doyuldu.  Sunumu yapan Fahri Bulut, “Nice gecelerde buluşmak temennisiyle.”Sözleriyle gecenin programını sonlandırdı.

Etiketler : silifke  belediye  eğlence 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri