Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak - Mersin İstikbal Gazetesi

Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak

Tarsus’ta yakında yeni bir Aşçılık Kursu açılması için hazırlıkların yapıldığı bildirildi

Benzer Haber Başlıkları

 • Mezitli Belediyesinden Bir İlk Daha

  Mezitli Belediyesi ve Mersin Makine Mühendisleri Odası’nın (MMMO) ortaklaşa yapacağı Türkiye'de ilk ve tek 'Güneş Park Enerji Kompleksi' temel atma töreni gerçekleştirildi. Enerjisinin tamamını güneşten sağlayacak olan Güneş Park Enerji Kompleksi, okul çağındaki çocuklara alternatif enerji kaynakları hakkında bilgi sağlamasının yanında bu alanda yapılacak yatırımlar açısından da pilot uygulama özelliğini taşıyacak.

 • Gelbul, ‘’Biz Tek Başımıza Çözüm Bulamayız’’

  Mersin Perakendeci İşadamları Derneği (MEPİAD) Başkan Yardımcısı Neslihan Baysal ve sivil vatandaş adına Sibel Gelbul, Suriyeli vatandaşlar için düzenledikleri kampanyanın basın açıklamasını düzenledi.

 • Çocukların Meyve Bahçesi Projesi

  İlköğretim okullarında meyve bahçeleri kurarak öğrencilerin meyve yetiştirme deneyimi kazanmalarını sağlamayı ve öğrencilerin bahçelerle temasını artırmayı amaçlayan, “Çocukların Meyve Bahçesi Projesi” çalışmaları Muhsin Yanpar İlköğretim Okulunda yapıldı

 • Orman Haftasında Vali Ziyaret Edildi

  21-26 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Dünya Ormancılık Günü ve Haftası etkinlikleri Bölge Müdürümüz Abit Baca, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle beraber Atatürk büstüne çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının

 • ÇETKODER dan bayram uyarısı

  Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş yaklaşan yaklaşan

Son Güncelleme: 21 Kasım 2011, Pazartesi
Haber 2797 kez görüntülendi.

Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak..

 

Tarsus’ta  yakında yeni bir Aşçılık Kursu  açılması için hazırlıkların yapıldığı bildirildi

Geçtiğimiz yıl kurularak fataliteye geçen Tarsus Turizm ve Tanıtım Derneği (TARTUD)  ile Valilik,  Tarsus Belediyesi, Tarsus Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Ticaret odasının ortaklaşa düzenleyeceği kurs için başvurular sürüyor.

 Başkanlığını Tarsus Belediye Meclis üyesi Yeşim Sancaktar’ın yaptığı Tarsus Turizm ve Tanıtım Derneği (TARTUD)  yöneticileri kursun ana sorumlusu olarak yakında kurs başlatacaklar.

 Dernek  başkanı Yeşim Sancaktar, bir yıl kadar önce kurdukları  derneğin Tarsus’un tarihi ve Turizminin gelişimine katkı sağlamayı hedeflediğini , kısa sürede birçok projeye imza attıklarını söyledi.

Yine kurs hakkında bilgi veren  yönetim  kurulundan Turizmci Hakan Erkul “Tarsus’ta  turizm faaliyeti gösteren herkesle  işbirliği içinde olmayı hedeflediklerini belirtti. Erkul    “Yakında Aşçılık kursu açacağız. Bunun için başvurular sürüyor. Tarsus Belediyesi  Turizm Geliştirmme ve Esnaf Danışma Merkezinin Ali Menteşoğlu caddesi üzerindeki binasında kursumuzu açmaya hazırlanıyoruz. Burada uygulamalı olarak aşçılık kursu verilecektir. Başvurular adı geçen merkeze ve 613 0171 nolu telefonlara yapılabilir” dedi.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri