Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak - Mersin İstikbal Gazetesi

Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak

Tarsus’ta yakında yeni bir Aşçılık Kursu açılması için hazırlıkların yapıldığı bildirildi

Benzer Haber Başlıkları

 • Tarsus Protokolü Kahvaltı'da Buluştu

  Tarsus Protokolü Mithatpaşa ile Gazipaşa arasında belediye tarafından yaptırılan Paşalar Sekisi’nde kahvaltıda buluştu.

 • 2014 Yılının İlk Meclis Toplantısı

  5393 sayılı Belediye Yasasının 20. maddesi uyarınca; 06 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 10:00’da, Belediye Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Uğur Yıldırım Başkanlığında 2014 Yılı Ocak Ayı Olağan Toplantısının birinci birleşimi yoklama ve açılış ile

 • Gaziler Günü Kutlandı

  Gaziler Günü ilimizde düzenlenen törenle kutlandı. 19 Eylül Gaziler Günü için düzenlenen tören, Cumhuriyet Meydanı'nda sabah saat 09.00'da başladı. Türk bayrakları ve Atatürk afişleriyle süslenen meydandaki törene Vali Vekili Suphi Olcay, MHP Mersin Mille

 • Çekirdek Kabuğu Atmanın Cezası 35 Lira

  Mezitli Belediyesinin bu yaz meclis kararı ile uygulamaya başladığı çevreyi kirletenlere ve özellikle yerlere çekirdek kabuğu atanlara ceza kesimlerine başladı.

 • Toroslar Vezneleri bu hafta sonu da açık

  30 Kasım 2008 tarihine kadar yatırılması gereken Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin ikinci taksitlerinin daha rahat

Son Güncelleme: 21 Kasım 2011, Pazartesi
Haber 2755 kez görüntülendi.

Tarsus'ta Aşçılık Kursu açılacak..

 

Tarsus’ta  yakında yeni bir Aşçılık Kursu  açılması için hazırlıkların yapıldığı bildirildi

Geçtiğimiz yıl kurularak fataliteye geçen Tarsus Turizm ve Tanıtım Derneği (TARTUD)  ile Valilik,  Tarsus Belediyesi, Tarsus Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Ticaret odasının ortaklaşa düzenleyeceği kurs için başvurular sürüyor.

 Başkanlığını Tarsus Belediye Meclis üyesi Yeşim Sancaktar’ın yaptığı Tarsus Turizm ve Tanıtım Derneği (TARTUD)  yöneticileri kursun ana sorumlusu olarak yakında kurs başlatacaklar.

 Dernek  başkanı Yeşim Sancaktar, bir yıl kadar önce kurdukları  derneğin Tarsus’un tarihi ve Turizminin gelişimine katkı sağlamayı hedeflediğini , kısa sürede birçok projeye imza attıklarını söyledi.

Yine kurs hakkında bilgi veren  yönetim  kurulundan Turizmci Hakan Erkul “Tarsus’ta  turizm faaliyeti gösteren herkesle  işbirliği içinde olmayı hedeflediklerini belirtti. Erkul    “Yakında Aşçılık kursu açacağız. Bunun için başvurular sürüyor. Tarsus Belediyesi  Turizm Geliştirmme ve Esnaf Danışma Merkezinin Ali Menteşoğlu caddesi üzerindeki binasında kursumuzu açmaya hazırlanıyoruz. Burada uygulamalı olarak aşçılık kursu verilecektir. Başvurular adı geçen merkeze ve 613 0171 nolu telefonlara yapılabilir” dedi.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri