Tarsus'ta Başkan Tuna Sevgisi - Mersin İstikbal Gazetesi

Tarsus'ta Başkan Tuna Sevgisi

Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın her gün farklı bir mahallede düzenlediği hizmet bilgilendirme toplantılarında mahalle sakinleriyle buluşuyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Bölgemizde sağanak Yağış Bekleniyor

  Doğu Akdeniz'de beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; bugün (10.12.2018) akşam saatlerinden sonra Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş çevrelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 Kg/m2) olacağı tahmin edildiğinden meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar ve kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 • 10 Aralık İnsan Hakları Günü Mesajı

  Mersin Valisi Ali İhsan Su'dan İnsan Hakları Günü mesajı, Vali SU, "Tüm insanların dil, din, ırk, cins ve yaş gibi farklılıklarıyla doğuştan ve eşit bir şekilde sahip oldukları hak ve özgürlükleri teminat altına alan ve 10 Aralık 1948 tarihinde kabul edilen İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin 70. yıl dönümünü kutluyoruz.

 • Mersin Yazarları Rüştü Aydın’la devam dedi

  Mersin Yazarlar Derneği Olağan 5. Genel kurulunu yaptı. Tek liste halinde gidilen seçimde Başkan Rüştü Aydın güven tazeledi.

 • Mersinden Suriye’ye İnsani Yardım

  Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile Suriye’nin Azez bölgesinde Suriyeli savaş mağdurlarına ulaştırılmak üzere 26 ton un yüklü yardım tırı 06.122018 Perşembe günü öğle saatlerinde Mersinden Kilis Öncüpınar sınır kapısına doğru yola çıktı.

 • Başkan Tuna, Gayemiz Mersinimizi İleriye Götürmektir

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna; “Hizmetlerimiz, gelecek için referansımızdır” diyerek, sivil toplum kuruluşları, hemşehri dernekleri ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor.

Son Güncelleme: 17 Kasım 2018, Cumartesi

 

TARSUS’TA, BAŞKAN TUNA SEVGİSİ

Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın her gün farklı bir mahallede düzenlediği hizmet bilgilendirme toplantılarında mahalle sakinleriyle buluşuyor.

            Son olarak Tarsus İlçesine bağlı Alifakı ve Cinköy Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hamit Tuna, yoğun ilgi ve sevgi gösterileri arasında hizmet ve projelerini anlattı.

Programın ev sahibi Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Başkan Tuna ile kol kola vererek Mersin Büyükşehir’i, Tarsus’u ve diğer ilçeleri kazanmak istediklerini vurguladı. Can; “31 Mart seçimlerinde Belediyecilik tecrübesiyle bu dönemde Anamur’dan Yenice’ye kadar Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmeye talip olan hem Hamit Tuna başkanımıza hayırlı olsun diyeceğiz , hem de Şevket Can’a devam diyeceğiz. Bizler sadece yerel yönetim olarak belediyeye talip değiliz. Bizler aynı zamanda huzura, kardeşliğe, ayrım yapmamaya talibiz. Bizler huzurun ve güvenin adresi olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ise hem katılımcı, hem üretken belediyecilik anlayışı ile Toroslar’da büyük işler başardıklarını ve bunu milletin desteği ve teveccühü ile Mersin genelinde devam ettirmek istediklerini söyledi.

Başkan Tuna; “Her gün farklı bir mahallede Tarsuslu hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük şeref duyuyorum.2004 yılından beri Toroslar’da milletimizin teveccühü ve rabbimin takdiri ile belediye başkanlığı yapıyoruz. Toroslarımız adeta köy iken bugün gelinen noktada şehrin en hızlı gelişen ilçesi oldu. Şevket Başkanımızı da dinliyoruz ve izliyoruz. Aklın yolu bir. Tarsus’ta yaptığı çalışmalar bizim Toroslar’da yaptığımız çalışmalarla aynı. MHP’li belediyeler üreten belediyecilik anlayışı ile imkanları kıt olmasına karşın zoru hemen, imkansızı zaman ile başarırız şiarı ile hareket eden ve çok değerli hizmet ortaya koyan, gelişmelere ayak uyduran ve teknolojiyi takip eden yönetimlerdir. Aynı zamanda derdi bilen ve derman olma konusunda da daha önde olan insanlardır. Toroslarımızı; sağlığın, eğitim kurumlarının ve tesislerimizle gençliğin merkezi yaptık. Cumhuriyet alanından, amfi tiyatroya ve kültür merkezine kadar nice yaptığımız projelerle büyük hizmetler kazandırdık. Kadınlarımızın her zaman yanlarında olduk.34 branşta açtığımız kurs merkezlerimiz ve 62 sınıfımızla 21 bin kadına mesleki eğitim verdik ve onları meslek sahibi yaptık. Çocuklarımızın derdini çocuklarımızın ağzından, gençlerimizin derdini gençlerimizin ağzından, toplumun her kademesinde yaşayan insanlarımızın derdini direk onlardan dinlemek suretiyle projeler geliştirdik ve şükürler olsun ki Toroslar’ı 21’inci yüzyıl şartlarına uygun şehircilik anlayışıyla projelerle bezedik” dedi.

“Her konuda mütevaziyiz ama pratik çözüm bulma ve erken iş bitirme noktasında ilgili, bilgili ve takipçiyiz” diyen Başkan Tuna; “İşlerimizi takip ederiz ve kısa zamanda kolay bir şekilde sonuçlandırırız. Bu özelliğimizle ben de diyorum ki bu seçimde sol elin Şevket Can Başkanımızın yanına sağ el olarak da Hamit Tuna’ya oy verin. Ve inşallah bu sonuç çıktığında biz ölümüne çalışırız. Siyasetimizde kaderci çizgideyiz. Allah nasip ederse bunun kimse önüne geçemez. Nasip ise olacaktır. Çıktık bir sefere zafer Allah’ın takdiridir. Ama inşallah bu teveccüh ile 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Büyükşehir Belediyesi’ni yeniden kazanacağız” dedi.


Etiketler : mersin  büyükşehir  tarsus  hamit  tuna 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri