Toroslar EDAŞ, muhtarlarla bir araya geldi - Mersin İstikbal Gazetesi

Toroslar EDAŞ, muhtarlarla bir araya geldi

Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, Mersin’de Akdeniz ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Toroslar EDAŞ ekibi, çalışmaların hız kesmeden süreceğini ifade etti

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin’e tek tip taksi durakları

  Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı’nın 2. Birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Kerim Tufan başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Yörükler Büyükşehir’den elektrik alıyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, ‘Kıl Çadırı Aydınlanıyor Projesi’ ile Orta Asya’dan çıkıp Türkiye’ye yerleşen ve Türk kültürünü devam ettiren Mersin Yörükleri’ne sahip çıkmaya devam ediyor.

 • Yeni Araçlar Mersin'in Hizmetinde

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin’e sunduğu hizmet olanaklarını artırmak, daha geniş alanda, daha hızlı hizmet verebilmek için araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet vermek üzere 388 yeni araç ve iş makinesi hizmet veren araç filosuna dâhil edildi.

 • Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Eğitimi

  Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Eğitimi başladı. Yapılan açıklama şöyle; “Müdürlüğümüz Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından hibe edilen Emniyet Kemeri “SİMÜLASYON” aracını, başta Emniyet birimlerimize

 • Mersin Polisinden Fuhuş Operasyonu

  Yapılan açıklama şöyle; Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü, Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Mut Cumhuriyet Başsavcılığı ile birlikte koordineli olarak uzun süredir büyük bir titizlikle takip edilen çalışmada;

Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017, Salı

 

 

Toroslar EDAŞ, muhtarlarla bir araya geldi

 

 

 

 

Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, Mersin’de Akdeniz ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Toroslar EDAŞ ekibi, çalışmaların hız kesmeden süreceğini ifade etti

Bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına yerel paydaşlarının ihtiyaçlarını dikkate alarak devam eden Toroslar EDAŞ, düzenlediği toplantı ile Mersin’in Akdeniz İlçesi muhtarlarıyla buluştu. Toroslar EDAŞ Mersin Bölge Müdürü Tayfun Sevindik ve bölge yetkilileri ev sahipliğinde düzenlenen toplantı 20 muhtarın katılımıyla gerçekleşti. Buluşmada muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen yetkililer bölgede gerçekleştirilen bakım onarım ile yatırım çalışmalarını paylaştı ve kesintisiz enerji hedefiyle çalışmaların süreceğini dile getirdi.

Özellikle muhtarların bölgedeki ihtiyaçlarının dinlendiği toplantıda; daha aydınlık bir Mersin için yapılmakta olan bakım onarım ve yatırım faaliyetlerine hız kesmeden devam ettiklerini belirten Toroslar EDAŞ yetkilileri, muhtarların taleplerinin de hızla karşılanacağını ifade etti. Tesis yenileme çalışmalarının yıl sonuna kadar devam edeceğini ve yapılan çalışmalar sonrasında bölgenin enerji alt yapısında büyük iyileşme olacağını paylaşan yetkililer; iletişim kanallarının her zaman açık olduğunu belirterek, operasyonel ve teknik süreçler hakkında muhtarları bilgilendirdi. Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, kesintisiz enerji hedefiyle çalışmaların süreceğinin sözünü verdi.

 

Etiketler : toroslar  edaş  muhtar 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri