Ülkücüler Mevlüt Okuttu - Mersin İstikbal Gazetesi

Ülkücüler Mevlüt Okuttu

(Haberi ekleyen: www.anamurhaber.com ) Hakkâri`nin Şemdinli İlçesinde yer alan Aktütün Karakolu na düzenlenen saldırıda 15 askerin şehit olan askerlerimiz için Anamur Ülkü Ocakları dün Kuran`ı Kerim okuttu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Bağırov’dan Başkan Kocamaz’a Ziyaret

  Azerbaycan’ın Ankara Büyükelçisi Faig Bağırov, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.

 • Yeni, Birlik ve Beraberlik örnek olmalı

  İstikbal Özel Haber/ Güzelyayla Belediye Başkanı Yakup Yeni`yi İstikbal Gazetesi Kurucu Yazarı Rüştü Aydın ve Haber Müdürü Fatma Aydın makamında ziyaret etti. Bir yılı geçen bir sürede yapılan hizmetlerini ve yapacakları hizmetleri anlatan Başkan Yakup Ye

 • Dutar, Aybüke Hanıma Destek Vereceğiz

  Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçısı Aybüke Ayberk, İstikbal gazetesi Kurucu Yazarı Rüştü Aydın, Haber Müdürü Fatma Aydın, TSM Sanatçısı Ayhan Çınar ile birlikte Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Dutar` makamında ziyaret etti. Ziyaretten sanatçı Aybü

 • Tepebağlı, Hava Şehitleri Gününü Andı

  Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’nın Hava Şehitlerini Anma Günü vesilesiyle yayınlamış olduğu anma mesajı.

 • Bakanlıktandan Cubiti Cumhuriyetine Destek

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Cubiti Cumhuriyeti Tarım, Su, Balıkçılık, Hayvancılık ve Deniz Kaynakları Bakanlığı arasında imzalanan “Ormancılık Alanında İşbirliği Anlaşması” çerçevesinde Cibuti Devlet Fidanlığının iyileştirilmesi maksadıyla fidanlık m

Son Güncelleme: 06 Ekim 2008, Pazartesi
Haber 256 kez görüntülendi.

Ülkücüler Mevlüt Okuttu


Sonuna kadar mücadeleye hazırız!..


 


(Haberi ekleyen: www.anamurhaber.com ) Hakkâri’nin Şemdinli İlçesinde yer alan Aktütün Karakolu'na düzenlenen saldırıda 15 askerin şehit olan askerlerimiz için Anamur Ülkü Ocakları dün Kuran’ı Kerim okuttu.


 


Anamur Ülkü Ocakları binasında gerçekleştirilen Kur’an okunmasına ilginin yoğun olması dikkat çekti.


 


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur İlçe Başkanı Cahit Aslan, bazı yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Başkan Aday adaylarının yanında Şehit İbrahim Armut’un babası Mehmet Armut ve Anamur Eski Ülkü Ocakları Başkanı Hanifi Yurdagül’ün da katıldığı Kur’an okunması öncesinde  bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Anamur İlçe Başkanı Bahadır Yıldız, bu tür hain saldırıların kesinlikle karşılıksız kalmayacağını ve Türk askerinin vatanı için canını feda etmekten hiçbir zaman çekinmeyeceğinin tüm dünyaca bilinmesi gerektiğini söyledi. Bu  ve benzeri terör saldırılarının bu gün bu milletin bağrında kanayan bir yara olduğunun altını çizen Ülkü Ocakları Anamur İlçe Başkanı Bahadır Yıldız, bölücülerle mücadelenin hem silahlı kanadı ile hem de etnik yönü ile sonuna kadar mücadele edileceğini ve Ülkücü gençliğin bu mücadeleye her zaman hazır olduğunu söyledi.


TEK YUMRUK OLMALIYIZ


Güvenliğimiz, artık küresel güçlerin inisiyatifine bırakılamayacağının altını çizen Yıldız, “Gün birlik ve beraberlik günüdür. Hangi fikir ve görüşe sahip olursak olalım, hep beraber tek yumruk olmak mecburiyetindeyiz” dedi Siyasi taşeronluğunu Avrupa Birliği’nin yaptığı, silah ve mühimmatını ABD’nin sağladığı ve maşalığını çapulcu Barzani’nin oynadığı şer  ittifakı’nın Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde ki Aktütün Karakoluna hain saldırılarından birisini gerçekleştirdiğini kaydeden Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Yıldız, 350 kişilik bir çapulcu grubunun hain saldırının ardından tekrar geldikleri yönde geri gittiklerini söyledi.


ÜLKÜCÜLER ŞEHADET ŞERBETİ İÇMEYE HAZIR


Bu gün her Türk evladının vatanının her karış toprağını, namusunu ve şerefini korumak için her zaman canını vermeye hazır olduğunu vurgulayan Yıldız, Vatanımızın bir karış toprağını ne AB’ye, ne Amerika’ya ne de çapulcu grubuna vermeye niyetimiz yok bu değerlerimizi savunmak için kanımızın son damlasına kadar mücadeleye hazırız” dedi. Tüm ülkücü Gençliğin de şehadet  şerbetini içmeye hazır olduğunu kaydeden Yıldız, konuşmasının sonunda Aktütün karakolunda şehit olan rütbeli ve erlerimizin tek tek isimlerini okudu. Bahadır Yıldız’ın konuşmasının ardından Şehit olan askerlerimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar yapıldı.


(www.anamurekspres.com)


 


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri