Yerel Medya Buluşması Mersin’de Yapıldı - Mersin İstikbal Gazetesi

Yerel Medya Buluşması Mersin’de Yapıldı

İstikbal Haber/ Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca Yerel Medya Buluşması için Mersin’e geldi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Büyükşehir'den Yenişehir Cemevi'ne 850 Bin TL Maddi Destek

  Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Alevi Kültür Dernekleri Mersin Şubesi Derneği (Yenişehir Cemevi) arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Cemevi’ne 850 bin TL maddi destek sağladı.

 • Erdemli İŞKUR'dan Engelli Girişimci Projesi

  İstihdamda dezavantajlı olarak değerlendirilen bütün vatandaşlarımızın istihdamını koordine eden, İş ve Meslek yaşamlarıyla ilgili tüm işlemlerle ilgilenen Türkiye İş Kurumu dezavantajlı gruplara yönelik aktif politikaların ve projelerinin somut çıktılarına ulaşmaya devam etmektedir.

 • Antep Fıstıgı Hasadı Üçüncü Yılında Da Yüz Güldürüyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Antepfıstığı Tomurcuğunu Mersin'de Yeniliyor’ projesi üçüncü yılında da meyvelerini vermeye devam ediyor. Sunulan destekler sayesinde Mersin'de katlanarak artan Antep fıstığı hasadı, üreticilerin yüzünü güldürüyor.

 • Her Mahalleye Çocuk Parkı Projesi de sürüyor

  * Akdeniz Belediyesi’nin, yeşil bir Akdeniz için hayata geçirdiği proje kapsamında, ilçenin farklı mahallelerinde bulunan 26 parkın baştan sona yenilenmesi ve modernizasyonu çalışmaları sürüyor.

 • Müftü Kondi, Vekaletle Kurban Kesmeye Davet Etti

  İstikbal Haber/ Mersin İl Müftüsü Şaban Kondi, Öğretmen Evi’nde yaptığı basın toplantısında yaklaşan kurban bayramı nedeniyle Mersinlileri bilgilendirdi.

Son Güncelleme: 12 Haziran 2018, Salı

 

 

Yerel Medya Buluşması Mersin’de Yapıldı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca Yerel Medya Buluşması için Mersin’e geldi. Beraberinde Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Adana İl Müdürü Mustafa Keleş, Şube Müdürü Mustafa Naci Dönmez ve Mersin Sorumlusu Yusuf Yüksel  ile birlikte Mersin Divan Otel’de gerçekleşen Yerel Medya Buluşmasına ev sahipliği yapan Mersin’den de gazeteciler katıldı.

Mersin Gazeteciler Cemiyet Başkanı Turgay Demirtaş, Başkan Yardımcıları Neslihan Yalçın ve Rüştü Aydın’ında katıldığı Yerel Medya Buluşmasına, Adana, Hatay, Osmaniye, Maraş’tan gazetecilerde katıldı ayrıca  Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan’da medya buluşmasına iştirak etti.

İftar öncesinde yaklaşık iki saate yakın medya sorunlarının dile getirildiği toplantıda, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca ve Milletvekili Hacı Özkan soruları yanıtladılar. Özellikle sarı basın kartı sorunları ile gazetecilik mesleğinin çok kolay elde edilmesinin tartışıldığı konular  arasındaydı.

Katılımın çok yoğun olduğu Yerel Medya Buluşmasına katılan medya mensupları iftarı da birlikte yaptılar. 

Etiketler : yerel  medya  mersin  adana  byegm 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri