Son Dakika    |     Sitene Ekle    |    Künye     |     İletişim
MHP İLÇELERDE MECLİS ADAY İSİMLERİ
MHP Mersin`in Merkez dışındaki ilçelerinde Belediye Başkan ve Meclis Üyeleri ile ilgi genel meclis üyeleri isimleri Seçim Kuruluna verilen geçiçi liste isimleri şöyle;
2009-02-18 - 19:48

MHP ilçelerde Meclis üyeleri açıklandı


 


MHP İlçe Belediye Başkan ve Meclis üye isimleri belli oldu


 


MHP Mersin’in Merkez dışındaki ilçelerinde Belediye Başkan ve Meclis Üyeleri ile ilgi genel meclis üyeleri isimleri Seçim Kuruluna verilen geçiçi liste isimleri şöyle;


 


ANAMUR


 


MHP ANAMUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI


Mehmet Türe


 


Anamur Belediyesi MHP Meclis Üye Listesi


ASIL ADAYLAR


Kamil Körhasanoğulları , Ali Ayhan , Ali Kar, Türkan Kasapoğlu , Ahmet Öğür , Mehmet Doğan , Sezai Ulu , Kaan Ceren , Abdulkadir Durna , Meral Yalçınkaya , Ali Gül 


YEDEK ADAYLAR


Hüseyin Bozdemir , Aziz Özinal , Esat Süslü , Atila Bozkurt , Musa Dönmez 


KONTENJAN


Namık Ünverdi, Latif Özdemir


 


 


ANAMUR / ÇARIKLAR


Başkan Adayı / Sezai Şimşek


ASIL ADAYLAR


Hayrettin Özden, Necmettin Utku, Bilal Durmaz, Ahmet Yalçı, Kadir Öz, Bayramali Arı, Nihat Türkay, Hüseyin Karatağ


YEDEK ADAYLAR


Halil İbrahim Özdemir, Özkan Özdemir


KONTENJAN


İbrahim Üzgüç


 


 


ANAMUR – ÖREN


Başkan Adayı / Aziz Doluoğlu


Hasan Ali Sarıca, Hasan Basri Bulut, İbrahim Çıtırgı, Ali Gül, Mehmet Görer, Arif Aslan, Bayram Ali Buldağ, Ahmet Erkan,


YEDEK  ADAYLAR


Yüksel Şahin


KONTENJAN


Mevlüt Çelik


 


ANAMUR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI


Asıl Adaylar


Mehmet Ali Keskinaslan, Ali Rıza Kibrit, Şeref Deniz, İsa Fidan


Yedek adaylar


Ahmet Uçar, Zeynep Kır


 


**************


 


 


SİLİFKE


Silifke Belediye Başkan Adayı Bayram Ali Öngel


Belediye Meclis Üyeleri


Murat Güngör, Mustafa Gönen, Mahmut Nasuhoğlu, Hasan Mazlum Kirişçi, Kerim Yazar, Eyüp Arslan, Nejdet Çerçi, Ali Usca, Mahmut Ülker, Muammer Yüksel, İlker Yıldırım ,Mustafa Bulut, Selçuk Kızıltaş, Seyfi Uysal, Nihat Tokdil, Mesut Yüksel, Hasan Sandal , Vedat Deveci, Hacı Filli, İlyas Altın, Helim Yapalak, Zeynel Uçar,


Kontenjan Adayları


Teslime Bozkaya, Mücahit Aktan, Sibel Uğuz.


 


 


Silifke / Akdere


Başkan Adayı  Sadık Güner


Belediye Meclis Üyesi adayları


Sami Sütmen, Mustafa Sümer, Bayram Ali Oğuz, Kemel Koçak, Maryam Ali Sert, Hasan Karagöl, İbrahim Kumaş, Sami Tolas.


Yedek Adaylar


Bilal Uğur, Arif Tepe, Mehmet Çelebi


Kontenjan


İsmail Güder


 


 


Silifke / Arkum


Başkan Adayı  İsmet Erdoğan


Belediye Meclis Üyesi adayları


Bahaeddin Ertekin, Veli Balaban, Yusuf Erdem, Durmuş Tece, Hüseyin Cura, Muammer Gökler, Durali Dağdelen, Ali Us.


Yedek Adaylar


Murat Koç, Hüseyin Kaplan, Mustafa Şen, İbrahim Koca, Başar Şeker, Bayram Aker, Ayhan Us, Alparslan Yılmaz, Durmuş Balaban


Kontenjan


Sayım Torun


 


Silifke / Atakent


Başkan Adayı  Hasan Uslu


Belediye Meclis Üyesi adayları


Hanefi İslim, Alaaddin Ateş, İsmail Çetin, Mehmet Serin, Mahmut Çevik, Ramazan Kale, Raziye Şahin, Mustafa Topal


Yedek Adaylar


Zeynep Çadırcı, Arif Yıldırım, Hülya Avcı, Hüseyin Şahin, Dürmuş, Ziya Erden, Tahir Ünver, Mustafa Topçu, Osman Eser


Kontenjan


Osman Ünlü


 


Silifke / Atayurt


Başkan Adayı Sedat Yeğiner


Belediye Meclis Üyesi adayları


Nuh Şenol, Recep Ünver, Serdar Kurubaş, Ali Çetinel, İbrahim Selvi, Mahmut Çalışkan, Yahya Ateş, Ekrem Erdem.


Yedek Adaylar


Osman Çetin, Mevlüt Gültekin, Muhsin Göküş


Kontenjan


Hüseyin Eski


 


 


Silifke / Narlıkuyu


Başkan  Adayı Mustafa Uysal


Belediye Meclis Üyesi adayları


Abdullah Balkan, İbrahim Aydın, Doğan Küçük, Süleyman Gök, Mehmet Vurur, Ali Serin, Durmuş Türkmen, Mehmet Şahin.


Yedek Adaylar


Mehmet Ali Yazar, Mehmet Ali Canatan, Seleyman İlhan, Mustafa Uysal, Mustafa Dipli, Mehmet Kucur, Adem Tıraş, Kamber Atlı


Kontenjan


Osman Çopur


 


 


Silifke / Taşucu


Başkan Adayı Yaşar Açıkbaş


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mehmet Badak, Ali Karakaya, Turan Erken, Mesut Coşkun, Müge Akyatan, Ali Albayrak, Mehmet Ayhan, Hüseyin Çetin.


Yedek Adaylar


Okay Doludeniz, Kerim Üstün, Kerim Beslenti, R. Arif Kayrak, Emrah Turna, Mustafa Erol, Ali Yörük, Zekeriya Işık, Hüseyin Ayhan.


Kontenjan


Hanife Soykan


 


Silifke / Uzuncaburç


Başkan Adayı Veysel Şahin


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mehmet Eren, İsa Menteş, Kemal Çelik, Yemliha Kabak, Ahmet Şimşek, Mehmet Ünver, İhsan Öz, Mustafa Karacura


Yedek Adaylar


Emin Özdemir, Recep Karaca


Kontenjan


Ali İhsan Tezcan


 


Silifke / Yeşilovacık


Başkan Adayı  İhsan Köpük


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mustafa Ertuğrul, Mustafa Erhan, Süleyman Dölek, Ali Kesik, Veysel Solak, Ömer Oyman, Lütfi Akdere, Çağlar Tekin.


Yedek Adaylar


Mehmet Gönay, Ali Özgür, Adem Uzun, Mustafa Mercan


Kontenjan


Mehmet Sevinçer


 


 


SİLİFKE İl Genel Meclis Üyesi Adayları


Mustafa Göktaş,Yahya Yılmaz, Durmuş Ali Gölgeli, Hasan Çalıkoğlu ve Ahmet Güven.


Yedek Adaylar


Ersen Uğuz, Mehmet Ali Çelikel


 


************


 


TARSUS


Tarsus Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz


 


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Behçet Sarı, Mahmut Akdemir, Kerim Tufan, Mehmet Aksoy, Mehmet Kıraç, Fazilet Özcan, Murat Baba, İsmail Akdağcık, Şerife Hasoğlu, Yaşar Yağmur, Mustafa Kaplan, İsmail Demir, Mehmet Sabırlı, Ufuk Başer, Hikmet Avşar, Hasan Yıldırım, Alper Deniz, Mahmut Akkuş, Harun Özçürümez, Durmuş Yıldırım, Gazi Elgün, Mehmet Karanlık, Veyis Mülayim, Nilgün Çataklı Duman , Celal Yırtlaz, Gülsevim Kıraç, Murat Kıran, Mehmet Yaylak


Yedek Adaylar


Sedat Taş, Sami Kabul, Halim Çelik, Murat Özdemir, Faruk Güçoğlu, Ertan Avşar, Sami Demir Kıran, Ali Ak, Necla Çakır, Vehbi Sindar, Nazmi Aydıncı, Ümmü Gülsüm Coşkun, Melek Tekeli, Emin Atıcı, Nevzat Haykır , Ahmet Mıstık, Şükrü Tokgöz, Lütfü Akın, Ramazan Karakaya, Mehmet Ejder Mert, Ali Alışkan.


Kontenjan


Kadri Tufan Kürklü, Dünyamin Sönmez, Şerif Ali Günakın.


 


TARSUS/ Gülek


Başkan Adayı M. Tekin Çelik


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Kenan Taze, Mehmet Üğüten, Ahmet Öz, Mustafa Çolak, İlhami Karataş, Şevki Sert, Ramazan Karakuyu, Ali Yurtseven.


Yedek Adaylar


Erman Çelik, Hakkı Sert, Fırat Gülşen, Ramazan Yıldırım, Ferdi Karakulak, İlkay Karasay, Ramazan Şahin, Fehmi Meniz, Ali Halis Çelik.


Kontenjan


Derviş Dikmen


 


 


 


 


TARSUS/ Özelbahşiş


Başkan / Mustafa Sarı


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Alparslan Uysaloğlu, İsa İbiloğlu, Kenan Özman, Abidin Şahbaz, Mustafa Çetin, Ali Osman Beşer, Mikail Sallanbaş, Veli Kınıs.


Yedek Adaylar


Mustafa Şahbaz, Yılmaz Özmen, Lütfi Çetin, Hakan Şahbaz, Ali Sallanbaş, Fatih Taş, İsa Tekerek, Ali Osman Taş,


Kontenjan


Hasan Sallanbaş


 


TARSUS / YENİCE


Başkan / Salah Gökmen


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Emine Yıkılmaz, Serdar Özdemir, Zeka Çakır, Medet Demirdelen, Mahmut Şahin, Murat Ahraz, Ömer Çifçi, Fatih Sarıgül


Kontenjan


Taylan Özgür Beşekçıoğlu


 


 


TARSUS / YEŞİLTEPE


Başkan / Veysel Çelebi


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Fikri Tüten, Yılmaz Özkurt, Fahri Kurt, İsmail Yılmaz, Sabahat Dağ, Mehmet Azman, Aycan Ender, Ali Ay.


Yedek Adaylar


Aytaç Tüten, Ergün Savaş, Emrah Dağ, Yaşar Aslan, Ercan Dağ.


Kontenjan


Mustafa Özkaya


 


TARSUS / Atalar


Başkan / Durmuş Sümer


BELEDİYE MECLİSİ SIRALAMASI


Veli Varol


Kontenjan


Feridun Haykır


 


********


TARSUS İL GENEL MECLİSİ SIRALAMASI


Hud Karakulak, Danyal Mercan, Bilal Duman, Harun Keskin, Danyal Yamaçlı, Gönen Mirici, Tevfik Gökhan Kır.


 


 


ERDEMLİ


Başkan Adayı Mükerrem Tollu


Belediye Meclis Üyesi adayları


Adem Gürsoy, Habib Gürgah, Cafer Çiftçi, Üzeyir Arslan, Ali Yön, Mehmet Ali Doğruöz, Mehmet Tartar, Ali Poyraz, Hidayet Doğan, Hidayet Eminokur, Mehmet Bozoğlu, Adem Küçük, Adem Gökçen.


Yedek Adaylar


Üzeyir Yavuz, Ömer Gevikler, Mehmet Dönmez, Ali Coşar, Mehmet Muhsin Uslu, Mustafa Şeker, İbrahim Seçkin, Alpaslan Gürsoy, Cengiz Şaşmaz, Aydın Yılmaz, Hasan Gönüllüer, İlyas Güner, Nurettin Tanrıkulu, Memiş Eğri, Harun Tay.


Kontenjan


Sebahattin Elal, Musa Coşkun


 


 


ERDEMLİ / AYAŞ


Başkan Adayı / Süleyman Koç


Belediye Meclis Üyesi adayları


Hasan Ali Ersoy, Duran Dölek, Mehmet Gürgah, Hasan Çetin, Şükrü Hocaoğlu, Mehmet Özdebir, Ayhan Mecitoğlu , Osman Yoğun.


Yedek Adaylar


Azim Toklu, Turhan Dölek, Osman Gürgah, Mehmet Çetin, Hüseyin Kuruş, Hüseyin Dölek, Arif Yılmaz , Duran Teker, Erdal Ersoy.


Kontenjan


Adnan Tepe


ERDEMLİ / ARPAÇBAHŞİŞ


Başkan Adayı / Abdurrahman Harikçi


 


 


ERDEMLİ / ÇEŞMELİ


Başkan Adayı  / Halil İbrahim Dur


Belediye Meclis Üyesi adayları


Öner Karagöz, Behçet Küpüç, Salih Yılmaz, Mustafa Uz, Hidayet Avcı, Muhammet Küçük, Yakup Ceylan, Vedat Kuş.


Yedek Adaylar


Ahmet Gug, Halil İbrahim Tüzel, Hikmet Baz, Nihat Karaman, Mehmet Dölek, Mehmet Ali Yıldırım, Hacı Alisoy, Yusuf Duman, Ramazan Kepir


Kontenjan


Zekeriya Yılmaz


 


 


ERDEMLİ / Esenpınar


Başkan Adayı  / Hüseyin Kenan Şen


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mehmet Demirel, Osman Cansız, Öner Baş, Mustafa Balcı, Hasan Türe, Veli Şaşmaz, Mustafa Gölgeli, Halil İbrahim Özdemir


Yedek Adaylar


Saadettin Şen, Şenol Cansız, Aydın Bilgen


Kontenjan


Hüsamettin Tekeli


 


ERDEMLİ / Kargıpınarı


Başkan  Adayı / Kerim Şahin


Belediye Meclis Üyesi adayları


Şaban Dölek, Kasım Saygı, Halil Topuz, Seyfullah Çalgan, Ali Elmalı, Sabit Güner, Ali Türer, Süleyman Şahin, Mahmut Koparan, Mustafa Küpeli.


Yedek Adaylar


Murat Keskin, Ertan Uysal, Mustafa Emlik, Yusuf Dorum


Kontenjan


Recep Bozkurt


 


ERDEMLİ / Kocahasanlı


Başkan  Adayı / Alim Sevindik


Belediye Meclis Üyesi adayları


Sevim Sarı, Ahmet Sezer, Hüseyin Balcı, Mehmet Sarı, Erdoğan Üstün, Ali Şahin, Ahmet Kuyugöz, Bekir Sezer.


Yedek Adaylar


Ahmet Şahin, Osman Sarı, Ali Kaplan, Mehmet Çalışkan, Ali Gül, Mesut Yılmaz, Murat Sarı, Muammer Sayı


Kontenjan


Halil Seyrek


 


 


ERDEMLİ / Kumkuyu


Başkan Adayı / Ömer Sezer


Belediye Meclis Üyesi adayları


Halil Okur, Metin Güp, Mehmet Kasap, Muhammet Sarıbaş, Hüseyin Bıyık, Mahmut Dur, Mehmet Kasap, Durhasan Güp.


Yedek Adaylar


Aydın Kurt, Özcan Serin, Ali dağlı, Hilal Sezer, Önder Ak, Ayhan Önem, Mahmut Kasap, Nihat Doğdu, Ali Şahin Kasap.


Kontenjan


Cemal Şahin


 


 


ERDEMLİ / Limonlu


Başkan Adayı  / Mehmet Topkara


Belediye Meclis Üyesi adayları


Cengizhan Özmen, Ahmet Boran, Yusuf Çetinel, Ahmet Cebe, Ali Mağralı, Hasan Çaylar, Soner Aksay, Zafer Öztürk.


Yedek Adaylar


Hüsnü Demirel, Serdar Erdoğan, İshak Çelik, Adem Çolak, Gökhan Maralı, Yusuf Kırış, Aydın Çetin, Mustafa Kurt, Mehmet Raci Çopur


Kontenjan


Erhan Şıhman


 


ERDEMLİ / Tömük


Başkan Adayı  / Mehmet Güldalı


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mustafa Aydoğdu, Abdulkadir Akkaya, İdris Gündoğdu, Osman Güldalı, Mehmet Açıkyörük, Durmuş Doydu, Mesut Kurnaz, Mustafa Doğan, Ertuğrul Erbay, Mustafa Yıldız


Yedek Adaylar


Halil İbrahim Tekin, Halil Yağlı, İbrahim İlhan, Osman Aklan, Mehmet Kale, Alim Makca, Yakup Koç, Emrah Gübür, Hasan Benli, Hasan Öcal.


Kontenjan


Celil Boyalı  


 


 


AYDINCIK


Başkan  Adayı / Mehmet Arslan Çelebi


Belediye Meclis Üyesi adayları


Bülent Gülle, Halil Kaba, Mehmet Açık, Mustafa Sarıbaş, Celal Tehnel Dere, Hacı Salam, Mustafa Celal Kale, Mehmet Duru


Yedek Adaylar


Vahdi Salan, Davut Keklik, Yusuf Dere, Adem Sandal


Kontenjan


Mustafa Yüğrük


İl genel meclis üyesi adayları


Nazım Çubuk, Mustafa Ünüvar


Yedek Aday


Osman Bulut


 


 


*******


 


Gülnar


Başkan Adayı  / Ahmet Günel


Belediye Meclis Üyesi adayları


Cemil Kafadar, Mehmet Ali Şahin, Süleyman Yılmaz, Osman Çöl, Mustafa Eyvaz, Şükrü Çelikcan, Mehmet Ali Mavi, Mustafa Önge, Fatma Değirmenci, Emine Berber.


Yedek Adaylar


Ahmet Doğan, Hüseyin Özer, Berkant Özkan, Mehmet Çelik, Nebi Yıldız, Cengiz Kaysı, Fatih Budakoğlu, Ali Şaban Küçükköse, Hüseyin Bulut, Hanife Önge, Erdoğan Sur.


Kontenjan


Tevfik Emsal


 


GÜLNAR İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI


Ali İhsan Yılmaz, Yüksel Çelik, Ramazan Şimşek.


YEDEK ADAYLAR


Nebi Ulupınar, Abdül Aziz Beşkirli, Aykut Şimşek


 


Gülnar / Büyükeceli


Başkan Adayı  / Mehmet Kale


Belediye Meclis Üyesi adayları


 


Mehmet Ali Yavuz, Mehmet Çağlayık, Nebi Bolaç, İsmail Karataş, Necati Gümüş, Sinan Budak, Haldun Çağatay Gökçe, Eyüp Karataş.


Yedek Adaylar


Faruk Balcı, Musa Tırak, Eyüp Beslenti, Musa Demir, Kaim Şahin, Ali Şahin, Mehmet Akif Özcan, Mahmut Sarı, Mehmet Sarı.


Kontenjan


Ali Gök


 


Gülnar / Köseçobanlı


Başkan Adayı  / Yusuf Özaydın


Belediye Meclis Üyesi adayları


Hasan Hüseyin Taşçı, Mehmet Ali Oflaz, Ali Sıralı, Halil İbrahim Gezer, Ali Bal, Mehmet Akkaya, Ali Hakan Arıkan, Ahmet Ali Akkaya


Yedek Adaylar


Mehmet Ali Özaydın, Abdurrahman Kızıltaş, Ali Aydın, Ali Akkaya, Adem Oflaz, Teslime Taşçı, Ali Bal, Adem Orha, Mustafa Kara.


Kontenjan


Ramazan Deniz


 


 


Gülnar / Kuskan


Başkan Adayı  / Veysel Karadağ


Belediye Meclis Üyesi adayları


Ali Çukur, Cengiz Gökçe, Hüseyin Akça, Kerim Yılmaz, İsa Belen, Avni Kayhan, Ali Belen, Hasan Ali Özdemir


Yedek Adaylar


Mehmet Ali Uğuz, Ali Tekerek, Şaban Genç, Ali Şeker, Ahmet Şahin, Muhammet Mustafa Özer, Mehmet Kelleli, Ali Demir, Osman Karhan


Kontenjan


Veli Türkmen


 


 


Gülnar / Zeyne


Başkan Adayı  / Hasan Hüseyin Özdemir


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mustafa Aykal, Mahmut Senemli, Kazım Kahraman, Hasan Köşe, Mehmet Erkek, Hasan Mehmet Culla, Mustafa Yavuz, Mükremin Yiğit.


Yedek Adaylar


M. Ali Yavuzlu, Kemal Kılınç, Nebi Gümüş, Ahmet Çağlar, Mehmet Bar, Mehmet Kahraman, Mehmet Kale, Mahmut Çetin, Yusuf Barlı


Kontenjan


Zülkif Kunt


 


 


**********


 


MUT


Başkan Adayı  / Mehmet Akpınar


Belediye Meclis Üyesi adayları


Hacı Mustafa Arı, Sadettin Çevik, Ömer Faruk Suygün, Ramazan Gülşen, İhsan Koç, Mesut Damburacı, Gülhan Bak, Muhammet Şahin, Süreyya Badar, Sanali Ata, Ahmet Özkan, Mehmet Bağlan, Mustafa Bar


Yedek Adaylar


Mehmet Yıldırım, Şirin Serbes, Murat Oğuz, Havva Koca, Durdane Karagöz, Recep Güven, Havva Menteşe, Zübeyir boru, Zeynep Pirgon, Bilal Toycu.


Kontenjan


Mustafa Düzenli, Abdullah Yüce


Yedek Adaylar


Dede Duman, Ali İğde, Mustafa Demir


 


İl Genel Meclisi adayları


Nebi Yılmaz, Yakup Serbes, Alparslan Savaş Kır, Ali Aksan.


 


 


MUT / GÖKSU BELDESİ


Başkan Adayı  / İbrahim İmran Üstündağ


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mete Yıldız, Halil Özer, İmren Ceylan, İbrahim Dorum, Veli Uysal, Abdullah Aziz


inanıcı, Hasan Hüseyin Yüksel, Ramazan Köse, Ahmet Mecit.


Kontenjan


Ali Mustafa Işıklı


 


*****


 


BOZYAZI


Başkan Adayı  / Mehmet Ballı  


Belediye Meclis Üyesi adayları


Mehmet Uysal, Sezai Hasdeniz, İsmail Buçgün, Ali Orul, Tarık Toklu, Yakup Karayusufoğulları, Naci Erkan, Ali Aşman, Mahmut Bal, Mustafa Aluca.


Yedek Adaylar


Nail Dikiş, Süleyman Tok, Birol Doğan, Mehmet Saçma, Durali Kuduz, Ahmet Gedik, Fehmi Eraslan, Türkay Gedik, Ali Koç, Ali Uslurak.


Kontenjan


Durmuş Ali Gülşen


 


BOZYAZI / Tekeli


Başkan Adayı  / Arif Çinko


Belediye Meclis Üyesi adayları


Zafer Oğurlu , Mustafa Tur, Soner Uyar, Fethi Karatay,Ali Tufan, Ali Ateş, Hasan Özer Çin, Halil Yeşil


Yedek Adaylar


Ali Tur, Abdullah İnal, Ali Öksüz, Ayhan Çinko, Yaşar Uğurlu, Fatih Fidan, Yakup Tuna, Mehmet Demir, Ali Şeftali.


Kontenjan


Mahmut Karip


 


BOZYAZI / Tekmen


Başkan Adayı / Mehmet Taş


Belediye Meclis Üyesi adayları


H. Hüseyin Balcı, Mehmet Kalem, Mustafa Çelik, Kerim Ekinci, Ali Baz, Mehmet Azgın, D. Ali Tülek, Faruk Minkil


Yedek Adaylar


Mahmut Yakalar, Kerim Çimen, Muhammet Erduran, Ali Takait, Abdullah Ciğer, Murat Doğan, İbrahim Safi, Muhammet Türkmen


Kontenjan


Ali Tülü


 


BOZYAZI İL GENEL  MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI


Mustafa Çetinkaya, Mehmet Ali Gökmen, Cafer Şen


Yedek Üyelik


Hasan Kurt, Eyyüp Tülü, Turhan Albay


 


 


****


ÇAMLIYAYLA


Başkan Adayı / İsmail Tepebağlı


Belediye Meclis Üyesi adayları


Rıza Gür, Hüseyin Topaksu, Bayram Yıldız, Ahmet Seki, Mehmet Çoban, Hüseyin Kara, Hakan Gürbüz, Kemal Tuçay.


Yedek Adaylar


Adem İp, Seyhan Şimşek, Ahmet Çidem, Hüseyin Topaksu, Seyhan Ateş, Fahri Çolak, Mustafa Kök, Şaban Çoban, Ahmet Binay


Kontenjan


Enver Çakır


 


 


ÇAMLIYAYLA / SEBİL


 


Başkan Adayı / Mehmet Çelik


Belediye Meclis Üyesi adayları


Ergün Gönendi, Mehmet  Oksal, Mustafa Sarıkavak, Hurşit Yasin, Ebil Muhsin Kara, Mehmet İlhan, İlyas Değirmenci, Erdoğan Hançer


Yedek Adaylar


Ali Nailkır, İsa Nergiz, İlyas Durmaz, Mehmet Meydan, Ali Cafer Arı, Mehmet Tutar, Mustafa Eren, Mehmet Yıldırım, Hasan Turna


Kontenjan


Hüseyin Dönmez


 


İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASIL & YEDEK ADAY LİSTESİ


Kemal Sofu, Kudret Özdemir.


Yedek Adaylar


Osman Yasin, Necip Özdemir


 


Bu haber 12401 kere okundu

YORUMLAR

 vatanda? sesi 2009-03-01
ba?arylar

çamlyyayla belediye ba?kan adayymyza ba?arylar diliyorum

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Mücevher Sektörü Seçimini Yaptı 3 Ayda 24 Bin Kişi, İş Sahibi Oldu Temizlik Kağıdı Sektörünün Lideri Selpak Tuna, STK'lar İle Diyaloğumuz Sürecek Tüm Şehitlerimizi Minnet Duyguları İle Anıyoruz Müşteri Memnuniyeti İle Yine Zirvede Giritliler’den Hayırlı Olsun Ziyareti DeFacto Young; Hayata Renk Kat! Kaşıntınızın Nedeni Hastalık Olabilir Forum Mersin Çiçek Açtı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

Sikayetim Var !

1OSMANİYE ORTAOKULU NE OLACAK? 2kural tanımayan motorsiklet sürücüleri 3TC. DEN GELEN RAHATSIZLIK 4sağlık mahalesi kaldırım calışması 5pazar yer sahipleri 6trafik ışıkları 7ters yöndeki araçlar 8BELEDİYE OTOBÜSLERİ 9parkomatlar 10TOROSLAR BELEDİYESİ YAZAN ARKADAŞ

YAZAR YORUMLARI

1 1954'ten Bu Yana 2 uzaylı olmak... 3 dereyi görmeden demek.. 4 DİK DURUŞ 5 konuşulmaynlar. 6 niteliksizleşen kent mersin.. 7 öğütülende değerlenir.. 8 patozun öğüttüğü sap gibi olmak... 9 korkusuz olabilmek.. 10 İnşallah

HABER YORUMLARI

1 Hayırlı olsun 2 YAKIŞTIMI HİÇ 3 İLK BİLEN SİZ OLUN 4 HZ.HIZIR GELMİŞ 5 RAHMETLE ANIYORUZ. 6 GURUR VERİCİ BİR TABLO... 7 TARİHİ ANLAR 8 Maalesef 9 tkdk hibeleri 10 TEBRİKLER, BŞARILAR

Anketler

En çok hangi rengi seviyorsunuz?
Beyaz
Kırmızı
Mavi
Mor
Pembe
Sarı
Siyah
Turuncu
Yeşil

Gunluk Gazeteler